7:6
    Tomáš KYNDL
    (Hluchý)

Floorball Club FALCON - Sokol Rudná 7:6
branky: 8. Patrik Koníček, 11. Vojtěch Řádek, 20. Jakub Ších, 27. Martin Tůna, 28. Daniel Budáč, 32. Jakub Ších, 38. Jakub Škrdla - 3. Marek Hluchý, 6. Lukáš Jeníček, 38. Martin Špaček, 42. Marek Hluchý, 42. Martin Špaček, 45. Tomáš Kyndl; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 8:3 + Ondřej Váně TT + 5; využití: 4:3; diváků: 33; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Michael Schmidt ?; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:4
44:16 GÓL Sokol Rudná! 7:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #12 Tomáš Kyndl, asistoval #7 Marek Hluchý (7:6)
43:55 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
43:16 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
41:35 GÓL Sokol Rudná! 7:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #89 Jan Faldus (7:5)
41:03 Timeout Sokol Rudná
41:03 GÓL Sokol Rudná! 7:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #13 Lukáš Beran (7:4)
37:34 GÓL Floorball Club FALCON! 7:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (7:3)
37:33 GÓL Sokol Rudná! 6:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #7 Marek Hluchý (6:3)
36:29 Vyloučen hráč #24 Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
36:27 Vyloučen hráč #48 Jakub Škrdla družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
31:06 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #24 Jakub Ších bez asistence (6:2)
29:33 Vyloučen hráč #78 Lukáš Jeníček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
27:11 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #24 Jakub Ších (5:2)
26:25 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna bez asistence (4:2)
25:28 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:46 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
24:46 Vyloučen hráč #89 Jan Faldus družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
21:31 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
19:02 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #24 Jakub Ších, asistoval #61 Miloš Beer (3:2)
12:28 Vyloučen hráč #93 David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:50 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (2:2)
07:30 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:2)
05:26 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #78 Lukáš Jeníček, asistoval #8 Ondřej Váně (0:2)
05:26 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 5 minuty za neuvedení v sestavě
05:26 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná do konce utkání - technický trest
02:37 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý bez asistence (0:1)