0

2

3.

Sokol Rudná - TEXAS LONGHORNS 5:6pn
branky: 10. Jan Faldus, 15. Jan Karásek, 27. Ondřej Váně, 36. Jan Karásek, 37. Ondřej Váně - 9. Petr Novickij, 15. Josef Adamík, 17. Michal Sládek, 24. Josef Adamík, 45. Martin Vichnar, N Petr Novickij; rozhodčí: Martin Pavlík - Jan Brak; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Cigler ? - Martin Šimůnek ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS hráč #9 Petr Novickij a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #26 Martin Špaček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS hráč #10 Martin Tomek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #12 Tomáš Kyndl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS hráč #97 Martin Vichnar , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:49 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #97 Martin Vichnar, asistoval #10 Martin Tomek (5:5)
43:47 Timeout Sokol Rudná
36:29 Timeout TEXAS LONGHORNS
36:29 GÓL Sokol Rudná! 5:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #8 Ondřej Váně, asistoval #12 Tomáš Kyndl (5:4)
35:13 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #7 Marek Hluchý (4:4)
30:27 Vyloučen hráč #27 Vladimír Bradáč družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za držení
26:05 GÓL Sokol Rudná! 3:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #8 Ondřej Váně bez asistence (3:4)
24:03 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
23:51 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #23 Josef Adamík, asistoval #96 David Musil (2:4)
16:39 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #27 Vladimír Bradáč (2:3)
14:28 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #89 Jan Faldus (2:2)
14:11 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:2
10:48 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
09:51 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #89 Jan Faldus, asistoval #7 Marek Hluchý (1:1)
08:58 GÓL TEXAS LONGHORNS! 0:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #9 Petr Novickij, asistoval #17 Martin Piala (0:1)