44
  • 44 43:17
    Black Angels

FKÚ Ovocné Báze - BLACK ANGELS B BENFICA 6:4
branky: 1. Jiří Novák, 21. Jiří Novák, 29. Jan Sládek, 32. Jiří Novák, 34. Jiří Novák, 38. Filip Kubelka - 20. Daniel Pagáč, 22. Jakub Mucha, 22. Jakub Mucha, 34. Tomáš Janeček; rozhodčí: Daniel Fišer - Petr Herman; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Řechtáček ? - Jan Hájek ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:1
43:17 Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
39:55 Vyloučen hráč #49 Jakub Mucha družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za vražení zády
37:42 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 6:4
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #29 Jan Sládek (6:4)
33:41 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #14 Tomáš Janeček bez asistence (5:4)
33:21 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 5:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #7 Ondřej Kubelka (5:3)
31:26 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 4:3
28:31 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 3:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #29 Jan Sládek bez asistence (3:3)
28:11 Fanoušci kvalitního humoru se mohou radost. Junior opouští pozici zapisovatele.
27:57 Je tu Budáč!!!
26:44 Už se nám tu začíná houfovat brandýský Falcon, nechci na vás tlačit komu fandit v dalším zápase, ale máme hezčí dresy!
23:16 Tento zápas je takový souboj generací. Mládí vpřed v podobě Black Angels a mnohaletá zkušenost na straně Ovocných bází.
21:42 To je ale jízda. Dva rychlé góly a zápas je otočen.
21:41 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #49 Jakub Mucha, asistoval #14 Tomáš Janeček (2:3)
21:31 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 2:2
21:06 Hráč BA číslo 41 právě přišel o hůl. Byla pěkná a vypadala draze. Čest její pamatce.
20:12 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 2:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #73 Martin Švácha (2:1)
19:12 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #91 Daniel Pagáč, asistoval #41 David Berger (1:1)
18:16 Taktický tah utočníka světlejšího týmu, který zpočátku vypadal spíš jako: fakt se mi nechce vracet, postupně přerostl, tak mi to hod přes celý dyť jsem tu sám.
17:41 Další střela uplně mimo, akorát na druhé straně.
17:00 Ovocný ťukec do prázdné, střela ovšem nemíři zcela správně.
15:00 Od pořadatelského stolku slyšíme pokyny obou týmu. Zkušenost je jasně na straně Bází. Zatímco BA army celé 3 minuty na předzápasové pokyny a detailní rozbor chyb. Hráči Ovocných bází se jen beze slov domluvili kdo může sedět.
13:36 Vyloučen hráč #73 Martin Švácha družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání
13:36 Vražda! Závory!
10:18 Vyloučen hráč #8 Petr Brandejs družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání
10:18 První vyloučení. Jako zajímavost k Brandýsu. Za návštěvu určitě stojí Brandýský zámek stojící na kopečku nad Labem. Legenda praví, že z něj císař Rudolf utíkal za krásnou mlynářkou hledat lásku. Chodba kterou se tak údajně vydával do podhradí dodnes nese název 'Rudolfínka'.
08:28 Djokovič vyhrál.
06:18 Tak se právě dozvídám, že si u oběda ani nedokázal otevřít pití. Nechci dělat reklamu, ale byla to Coca Cola.
04:00 Omlouvám se všem čtenářům. Kvůli technickým problém (slovák neumí s klávesnicí) bude přenos tohoto zápasu opět v tom lepším jazyce.
00:48 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:0
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #3 Filip Kubelka (1:0)