10:7
    Tomáš KYNDL
    (Pivoňka)

SSK Future Barrandov - Sokol Rudná 10:7
branky: 8. Karel Šteker, 11. David Ryneš, 19. David Ryneš, 21. Marek Soukup, 22. Marek Soukup, 35. Tomáš Pliska, 35. Pavel Kolář, 45. Jaromír Lisa, 45. Karel Šteker, 45. Jaromír Lisa - 1. Jan Faldus, 24. Jan Faldus, 34. Jan Faldus, 40. Adam Pivoňka, 40. Jan Karásek, 44. Ondřej Váně, 45. Tomáš Kyndl; rozhodčí: Jan Přibyl - David Kozlík; vyloučení: 5:3 + Ondřej Šantora 5 + TT; využití: 4:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Horňák ? - Jan Cigler ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 5:5
44:58 GÓL Sokol Rudná! 10:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #12 Tomáš Kyndl, asistoval #45 Adam Pivoňka (10:7)
44:38 GÓL SSK Future Barrandov! 10:6
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #97 Jaromír Lisa, asistoval #22 Tomáš Pliska (10:6)
44:19 GÓL SSK Future Barrandov! 9:6
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #47 Karel Šteker, asistoval #67 Karel Pernica (9:6)
44:10 GÓL SSK Future Barrandov! 8:6
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #97 Jaromír Lisa, asistoval #17 David Ryneš (8:6)
43:33 GÓL Sokol Rudná! 7:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #8 Ondřej Váně, asistoval #26 Martin Špaček (7:6)
39:56 GÓL Sokol Rudná! 7:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (7:5)
39:13 GÓL Sokol Rudná! 7:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (7:4)
37:24 Vyloučen hráč #69 Martin David družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání
34:35 GÓL SSK Future Barrandov! 7:3
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #11 Pavel Kolář, asistoval #91 Marek Soukup (7:3)
34:03 GÓL SSK Future Barrandov! 6:3
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #22 Tomáš Pliska, asistoval #7 Radek Dvořák (6:3)
33:51 GÓL Sokol Rudná! 5:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #89 Jan Faldus, asistoval #8 Ondřej Váně (5:3)
27:52 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
24:37 Vyloučen hráč #14 Filip Šíma družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání
23:47 GÓL Sokol Rudná! 5:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #89 Jan Faldus, asistoval #12 Tomáš Kyndl (5:2)
22:00 Vyloučen hráč #14 Filip Šíma družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za bránění ve hře
21:51 GÓL SSK Future Barrandov! 5:1
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #91 Marek Soukup, asistoval #17 David Ryneš (5:1)
20:39 GÓL SSK Future Barrandov! 4:1
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #91 Marek Soukup bez asistence (4:1)
20:29 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
18:55 Vyloučen hráč #18 Jan Cvrček družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za hra na zemi
18:23 GÓL SSK Future Barrandov! 3:1
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #17 David Ryneš, asistoval #97 Jaromír Lisa (3:1)
17:47 Vyloučen hráč #13 Lukáš Beran družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
10:00 GÓL SSK Future Barrandov! 2:1
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #17 David Ryneš, asistoval #13 Ondřej Hněvkovský (2:1)
07:50 GÓL SSK Future Barrandov! 1:1
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #47 Karel Šteker, asistoval #13 Ondřej Hněvkovský (1:1)
05:36 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná do konce utkání - technický trest
05:36 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 5 minuty za hrubost
02:55 Vyloučen hráč #13 Ondřej Hněvkovský družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání
00:44 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #89 Jan Faldus, asistoval #45 Adam Pivoňka (0:1)