43
  • 43 42:39
    5

BLACK ANGELS B BENFICA - Floorball Club FALCON 8:4
branky: 9. Ondřej Falber, 12. Jiří Hausmann, 14. David Berger, 24. Ondřej Falber, 28. Daniel Pagáč, 30. Ondřej Falber, 31. Ondřej Falber, 32. Ondřej Falber - 24. David Budáč, 25. David Janáček, 28. Martin Tůna, 33. Miloš Beer; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:4 + Jakub Ších 5 + TT + Daniel Budáč 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer ? - Michal Novák ?; po třetinách: 3:0, 3:3, 2:1
42:39 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 5 minuty za hrubost
32:16 GÓL Floorball Club FALCON! 8:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #97 Daniel Budáč (8:4)
31:53 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #19 Ondřej Falber, asistoval #2 Jiří Hausmann (8:3)
30:27 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 7:3
29:41 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #19 Ondřej Falber, asistoval #4 Marek Hausmann (6:3)
28:52 Vyloučen hráč #93 David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
27:24 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #91 Daniel Pagáč, asistoval #55 Martin Pavelek (5:3)
27:20 GÓL Floorball Club FALCON! 4:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #24 Jakub Ších (4:3)
27:20 Vyloučen hráč #24 Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON do konce utkání - technický trest
27:20 Vyloučen hráč #24 Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 5 minuty za nesportovní chování
24:56 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #10 Martin Tůna (4:2)
23:47 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #19 Ondřej Falber, asistoval #52 Lukáš Kohout (4:1)
23:09 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #67 David Budáč, asistoval #47 Ondřej Pajer (3:1)
22:41 Vyloučen hráč #24 Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
17:06 Vyloučen hráč #20 Lukáš Pokorný družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání
13:22 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #14 David Berger, asistoval #91 Daniel Pagáč (3:0)
11:46 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #2 Jiří Hausmann, asistoval #19 Ondřej Falber (2:0)
08:46 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #19 Ondřej Falber, asistoval #91 Daniel Pagáč (1:0)
08:46 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #97 Daniel Budáč.