• 60 59:55
    8:4
    (Houska)

Fbc Strakonice - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 8:4
branky: 3. Tomáš Mareš, 7. Tomáš Mareš, 34. Václav Strejček, 36. Karel Šavrda, 37. Karel Šavrda, 42. Jiří Křesák, 52. Karel Šavrda, 60. Karel Šavrda - 29. Pavel Formánek, 32. Stanislav Karas, 35. Pavel Formánek, 46. Pavel Formánek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 6:2; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 10, Jan Jeřábek 5 - Vojtěch Kačer 22; po třetinách: 2:0, 3:3, 3:1
59:59 Vyjádření trenéra hostí Jana Novotného: Utkání se rozhodlo ve druhé třetině naší nedůsledností v osobních soubojích. Zaplatili jsme nováčkovskou daň. Musíme to do zbytku sezóny zlepšit.
59:59 Vyjádření trenéra Karla Šavrdy domácích: Děkujeme soupeři a divákům. Těšíme se na další kolo poháru.
59:55 GÓL Fbc Strakonice! 8:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (8:4)
59:55 Karel Šavrda dává svůj dnešní čtvrtý gól a uzavírá tak konto dnešního zápasu.
59:42 Domácí ve velké šanci. Vojta Houska však opět nedal.
58:53 Jirka Křesák teď sám sebe neskutečně položil na zadek. Za tuto fintičku má ode mne 10 bodů.
58:31 Karel Šavrda teď ukázal krásnou kličku. Golman hostí ještě hezčí zákrok.
56:55 Hra se nyní přesouvá z jedné strany na druhou bez větších šancí. Hostující hráč opět vulgární. Možná by si mohl uvědomit, že jsou tu i děti.
54:52 Hosté se nyní dostali do velké šance. Jeřábek v brance však pozorný.
53:20 Jirka Křesák se konečně rozběhl, krásně vypálil a trefuje pravou tyč hostující svatyně.
52:15 Vojta Houska teď netrefil úplně prázdnou branku hostí. Reakci Jirky Křesáka raději psát nebudu.
51:46 Hostům se stále něco nelíbí. Možná kdyby se více věnovali hře, tak bychom viděli hezčí florbal...
51:24 GÓL Fbc Strakonice! 7:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (7:4)
51:24 Karel Šavrda kompletuje hattrick a dává tak velkou naději na vítězství domácích.
51:14 Vojta Houska šel ze strany sám na branku. Pouze však vyprášil 'betony' hostujícího golmana.
51:04 Hostující hráč pěkně vystřelil ze strany. Pro domácí naštěstí mimo branku.
49:50 Lukáš Pluskal v pěkné pozici střílí do bloku. Další pěkná pozice pro Vojtu Housku, ten ovšem pro změnu střílí vedle.
49:34 Hra nyní nabízí bojovnost ovšem střel na branku vidíme málo.
48:31 Domácí v 5. Hostující přesilovka bídná.
46:31 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:31 Karel Šavrda nedovoleně vymetl hostujícího hráče z hřiště a jde si tak odpočinout.
45:52 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #8 Pavel Formánek, asistoval #25 Jakub Malecha (6:4)
45:52 Hostující Pavel Formánek dává opět gól a kompletuje tak hattrick v dnešním utkání. Zároveň dává hostům naději s výsledkem ještě něco udělat.
44:28 Domácí na balonku. Hosté si musí připadat jak na kolotoči. Také se tu už vyskytuje hrubé výrazivo od hostů.
41:50 GÓL Fbc Strakonice! 6:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #52 Adam Přib (6:3)
41:50 Střelu, kterou vyslal domácí Jirka Křesák ztečovává hostující hráč do své branky. Hostující golman naštvaně kope do branky. Nechápu proč to dělá. Je to snad jeho branka?!
41:19 Začátek třetí periody přinesl pár střel na obou stranách ale nic, co by stálo za zmínku.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Jan Jeřábek družstva Fbc Strakonice
40:00 Druhá třetina přinesla o něco víc zajímavé situace. K hezkému florbalu to má ovšem stále daleko.
39:36 Hostující Vobr nyní šermoval hokejkou jak statečný rytíř. Rozhodčí jeho provinění píská. Jen nechápu proč se hráč diví.
38:53 Domácí zahráli zajímavou standartní situaci. Hosté však pozorní.
38:24 Hosté v 5. Domácí tuto přesilovku nevyužili.
37:56 Krásnou střelu Tomáše Mareše hostující golman vyráží.
37:38 Krásná krosovka na Karla Šavrdu od Tomáše Mareše. Karel však trestuhodně míjí.
36:23 Další přesilovka pro domácí. Využijí jí domácí borci?
36:10 Timeout FA Č. Budějovice
36:10 GÓL Fbc Strakonice! 5:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (5:3)
36:10 Domácí skvěle sehráli standartní situaci a Karel Šavrda dává do prázdné branky.
36:06 Vyloučen hráč #91 David Podařil družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:28 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
35:28 Střela Karla Šavrdy se dokutálela se štěstím do hostující branky. Domácí opět vedou.
34:29 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #8 Pavel Formánek, asistoval #15 Stanislav Karas (3:3)
34:29 Hostující Formánek se dnes podruhé prosazuje a vyrovnává tak konto dnešního zápasu.
33:43 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Václav Strejček, asistoval #24 Karel Šavrda (3:2)
33:43 Domácí mě vyslyšeli a Venca Strejček se nemýlí.
33:36 Nezbývá nic jiného než doufat, že se domácí konečně vzpamatují a začnou konečně hrát.
32:55 Domácí konečně v 5 na hřišti.
31:31 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #15 Stanislav Karas, asistoval #69 Dominik Bošanský (2:2)
31:31 Hosté nabízenou šanci využívají a srovnávají tak skóre dnešního zápasu.
30:55 Další béďa na trestné. Hosté tak dostávají šanci hrát proti třem.
30:32 Domácí se však dobře brání. Dokonce byl k vidění historický první blok Jirky Křesáka.
29:57 Vyloučen hráč #27 Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
29:57 Béďa Michal Strejček na trestné a dává tak šanci hostujícím k vyrovnání.
28:46 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:1
28:46 Krásná individuální akce hostujícího Formánka končí v síti domácích.
27:56 Další velká šance hostí.
27:18 Prase Vojta Houska na trestné. Hosté v přesilovce trefují tyč. Při domácích stály všichni svatí.
26:31 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
26:31 Pěkná šance domácích ke gólu nevedla.
25:57 Dan Novák se teď válel na zemi jako prasátko na porážce.
25:05 Další šance domácích ke gólu nevedly. Golman hostí pozorný.
24:30 Pěknou střelu Jirky Křesáka golman likviduje.
24:01 První šance hostů ve druhé třetině.
23:54 Po hezkém uvolnění Lukáš Pluskal střílí do bloku.
23:20 Pěkná střela Karla Řezanky těsně míjí branku hostí.
22:40 Závar před brankou hostí branku nepřinesl.
21:29 Hezká střela Dana Nováka se těsně ZATÁČELA okolo branky. Bohužel jí však těsně míjí.
21:06 Nebezpečná střela hostí, kterou Velek se štěstím hasí.
20:00 První část hry hezký florbal nepřinesla. Domácí díky dvěma zásahům Tomáše Mareše šli rychle do vedení. Hra je ovšem po včerejší grilovačce domácích poněkud ospalá.
16:20 Vyloučen hráč #8 Pavel Formánek družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
16:20 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
16:20 Hráči se nám nyní malinko pokočkovali a tak se bude hrát ve 4.
14:58 Hosté ve velké šanci. Jarda Velek však skvěle chytá.
13:50 Karel Křesanka si nyní krásně naběhl na přihrávku Jirky Křesáka. Bohužel krok mu ke skórování chyběl.
13:14 Domácí Jirka Křesák na hřišti. Hosté svou přesilovku nevyužívají.
12:49 Trestné střílení družstva FA Č. Budějovice neproměnil #10 Šimon Perek.
12:49 Po faulu Kuby Kořána jel trestné střílení hostující Perek. Velek jej ovšem vychytal.
11:45 Hosté v přesilové hře mají několik šancí. Ke gólu však naštěstí pro domácí nevedou.
11:14 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zdržování hry
11:14 Jirka Křesák teď zbytečně oslabuje svůj tým.
09:46 Střela Kuby Kořána, kterou dorážel Michal Strejček ke gólu nevedla.
09:03 Karel Šavrda vyslal střelu s kterou neměl hostující golman problém.
08:43 Domácí Lukáš Pluskal zkusil vystřelit, střela branku těsně míjí.
06:45 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (2:0)
06:45 Karel Šavrda vybídl přihrávkou ke střele Tomáše Mareše, který svou střelou nedal hostujícímu golmanovi šanci.
06:37 šance hostí, která nic nepřinesla.
06:04 Lukáš Pluskal teď hezky vybídl ke skórování Vojtu Housku. Golman hostí byl však pozorný.
05:34 Domácí po standartce rozehráli domluvený signál. Střela však branku míjí.
05:10 Hosté se dostali do první šance. Velek jistě zasahuje.
03:40 Domácí měli další velkou příležitost, která ovšem v brance neskončila.
02:48 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:0)
02:48 Domácí po střele Tomáše Mareše skórují.
01:40 S první střelou domácích si hostující golman hravě poradil.
01:00 První minuta zápasu zatím nic nepřinesla. Oba týmy se na hřišti zatím spíše rozkoukávají.