2

1

3.

FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci - OLYMP FLORBAL Zeus 5:4pn
branky: 5. Jakub Houdek, 8. Aleš Hlavička, 21. Adéla Hanesová, 23. Jakub Houdek, N Aleš Hlavička - 3. Dominik Bláha, 13. Tomáš Bláha, 22. Dominik Bláha, 25. Jan Vavák; rozhodčí: Matyáš Rygl - Vít Křivonoska; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Končel ? - Oliver Keenan Málek ?; po třetinách: 2:2, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč #26 Martin Peťovský , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci hráč #66 Aleš Hlavička a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč #88 Dominik Bláha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci hráč #21 Václav Klepal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci hráč #37 Lukáš Bareš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč #70 Kryštof Vladyka a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
25:54 Timeout OLYMP FLORBAL Zeus
24:30 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
24:30 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #15 Jan Vavák, asistoval #6 Ondřej Vladyka (4:4)
22:42 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 4:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #33 Jakub Houdek, asistoval #37 Lukáš Bareš (4:3)
21:12 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #88 Dominik Bláha, asistoval #19 Matěj Líba (3:3)
20:30 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #69 Adéla Hanesová, asistoval #22 Martin Dajč (3:2)
15:12 Vyloučen hráč #42 Antonín Reischig družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za hra na zemi
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:52 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #21 Tomáš Bláha, asistoval #26 Martin Peťovský (2:2)
07:23 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #66 Aleš Hlavička bez asistence (2:1)
04:17 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #33 Jakub Houdek, asistoval #66 Aleš Hlavička (1:1)
02:50 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #88 Dominik Bláha, asistoval #99 Patrik Beneš (0:1)