3

2

4.

Viking TJ Kobylisy - Sokol Rudná 3:2pn
branky: 6. Marek Dostál, 18. Filip Kobliha, N Lukáš Procházka - 15. Richard Czerwinski, 23. David Blažek; rozhodčí: Tomáš Kuneš - Václav Lauda; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Bydžovský ?, Petr Nemanský ? - Matyáš Havel ?; po třetinách: 1:0, 1:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #81 Lukáš Procházka a vstřelil rozhodující gól (3:2).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #71 David Blažek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #60 Jakub Matoušek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #5 Lukáš Slepička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #81 Lukáš Procházka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #74 Martin Šmíd a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #92 Filip Kobliha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #71 David Blažek a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
25:35 Timeout Sokol Rudná
24:50 Vyloučen hráč #71 David Blažek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
22:16 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #71 David Blažek, asistoval #49 Vojtěch Dejm (2:2)
17:50 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #68 Daniel Roubík (2:1)
14:53 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Richard Czerwinski, asistoval #71 David Blažek (1:1)
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Petr Nemanský družstva Viking TJ Kobylisy
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:18 Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
05:49 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál bez asistence (1:0)
03:33 Vyloučen hráč #60 Jakub Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání