2
    Tomáš POUR
    nedovolená vzdálenost

Fbc Strakonice - Florbalová škola Plzeň 3:7
branky: 19. Tomáš Houska, 40. Karel Šavrda, 45. Karel Šavrda - 16. Jiří Mikeska, 23. Tomáš Pour, 40. Tomáš Pour, 42. Filip Tábořík, 43. Ondřej Budek, 57. Matěj Zicho, 58. Matěj Surák; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 15 - Ondřej Motl 18; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:4
60:00 Trenér hostí Čechura Miroslav: 'Vyrovnaný zápas o vítězství rozhodla naše větší vůle vyhrát. Děkuji soupeři za zápas. '
60:00 Domácí trenér Karel Šavrda:'Zápas jsme si prohráli sami svými častými fauly jinak si myslím, že byl zápas vyrovnaný a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Gratuluji soupeři a přeji hodně štěstí v další části poháru. Díky i našim divákům'
59:46 Vyloučen hráč #62 Tomáš Pour družstva Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:46 GÓL Florbalová škola Plzeň! 3:7
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #97 Matěj Surák bez asistence (3:7)
57:36 Strakonic to zkouší v 6!
56:17 GÓL Florbalová škola Plzeň! 3:6
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #5 Matěj Zicho, asistoval #16 Ondřej Valíček (3:6)
55:09 Slušný závan u Motlovi branky, obránci mu však dobře pomohli a strakonické útočníky k dorážkám nepustili.
51:48 Strakoničtí v pěti! Plzenští s v této přesilovce vypracovali jedinou pěknou šanci! Velek však střelu dobře pokryl!
49:47 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
48:23 Dvakrát zasáhl Motl svou maskou!
47:35 Ve snaze dohnat ztrátu ale nesmění zapomínat na obranu! Skvěle teď podržel svůj tým Velek.
47:12 Strakonické vsítěný gol nabudil a vyvíjí na soupeře tlak se snahou dotáhnout ztrátu.
44:18 Ani strakonická standartka nevypadala nějak zvlášť nebezpečně, míček se odrazil na Šavrdovu čepel a ten z otočky pálil přesně.
44:17 GÓL Fbc Strakonice! 3:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (3:5)
42:04 GÓL Florbalová škola Plzeň! 2:5
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #97 Matěj Surák (2:5)
41:27 Standartka u mantinelu nebezpečně nevypadala, ale byla! Přesně pálil Táborčík na protější tyč!
41:26 GÓL Florbalová škola Plzeň! 2:4
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #15 Kryštof Lehečka (2:4)
39:53 Gól z kategorie pocem-kam?-deš v podání Karla Šavrdy.
39:52 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
39:27 Již dříve zmiňovaná Plzeňská přesilovka opět zafungovala!
39:26 Timeout Fbc Strakonice
39:26 GÓL Florbalová škola Plzeň! 1:3
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #62 Tomáš Pour, asistoval #11 Ondřej Budek (1:3)
39:00 Trošku nešťastné vyloučení, ale po odpískání se na branku nestřílí.
38:59 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
38:04 Strakonice v plném počtu, tentokrát domácí obrana fungoval výborně a plzeňští neměli šanci ohrozit Velkovu branku.
36:30 Po chybě v rozehrávce Plzně byl v úniku na golmana Vojta Houska, Motl si s jeho nájezdem poradil na výbornou.
36:03 Faul z kategorie zbytečných dává Plzni šanci odskočit na rozdíl dvou branek.
36:02 Vyloučen hráč #27 Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
30:06 Oba golmani teď podrželi své týmy! Těžkou práci měl Velek na svém vlastním brankovišti, na druhé straně pálalil Houska a Motl jeho střelu vyráží mimo hřiště.
28:17 Vydařené střídání hostí ukončilo domácí tlak a dokonce se povedl Pelikánovi orazit tyčku Velkovi branky.
27:08 Tlak Strakonic stále pokračuje, Motl řeší jednu střelu za druhou.
24:42 Šavrdova lajna teď dobře zavřela plzeňské, nebezpečnou střelu vyslal Pluskal na Motla.
22:59 Martin Košta nastupuje do zápasu a při první kontaktu s balonkem ihned vyslal nebezpečnou střelu na branku!
22:06 Plzeňské přesilovky jsou opravdu nebezpečné. Už ta první 'smrděla' a ta druhá to jen potvrdila. Pour po přihrávce Valíčka pálil do prázdné branky.
22:05 GÓL Florbalová škola Plzeň! 1:2
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #62 Tomáš Pour, asistoval #16 Ondřej Valíček (1:2)
20:49 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra na zemi
18:19 I domácí se dočkali, Houska si vybojoval balonek u středového kruhu a od ramene Motla dostal míček do sítě!
18:18 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (1:1)
16:28 Na druhé straně ve velké šanci Šavrda, jeho střelu si Motl pokryl.
15:52 GÓL Florbalová škola Plzeň! 0:1
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #77 Jiří Mikeska, asistoval #16 Ondřej Valíček (0:1)
15:52 Tlak Plzně od přesilovky končí golem, Valíček pálil po zemi od pravého mantinelu a přízemní střelu těsně před Velkem tečoval do sítě Mikeska
14:32 Strakonice v plném počtu. Při domácích v přesilovce stálo štěstíčko, Plzeň měla hned několik nebezpečných šancí.
13:00 Skvělá kombinace Plzně vedla ke střele ze středu Budeka, spoluhráči se již skoro radovali, ale střelu famózně ji elek vyrazil nad sebe a celou situaci chycením míčku uklidnil.
12:14 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
11:36 Chybu v rozehrávce svého týmu hasí Velek!
11:12 Závar před Plzeňskou brankou končí faulem a na míčku hosté.
09:48 Plzeňská lajna vedená Mikeskou teď potrápila domácí obranu, k žádné nebezpečné střele se hosté nedostali
09:09 Tempo zápasu mírně opadlo, oba týmy hrají opatrně a čekají spíše na chybu soupeře.
06:48 Motl teď podržel svůj tým, strakoničtí se hnali do brejkové situace, Šavrda posunul ze středu na Housku V. ten pálil a Motl jeho střelu bravurně vyrazil
06:28 První vážnější situaci musel řešit i domácí golman, se střelou z půlky si ale poradil.
04:00 Začátek zápasu zatím v rychlém tempu, zatím se hraje bez jediného přerušení!
01:50 První střelu zápasu vyslal na Motla Křesák, ten ji ale bez problémů řeší!
00:01 Úvodní buly pro Strakonice