10:5
    Radim JÍLEK
    (Duda)

Spartak Hluk - Florbal Náchod 10:5
branky: 22. Tomáš Janča, 29. Tomáš Janča, 31. Jakub Zatloukal, 33. Vojtěch Duda, 38. Vojtěch Duda, 46. Tomáš Janča, 48. Pavel Krchňáček, 49. Tomáš Janča, 52. Martin Krchňáček, 55. Radim Jílek - 11. Marek Čížek, 25. Marek Svoboda, 35. Martin Kováčik, 45. Jiří Vlček, 53. František Donaj; rozhodčí: Adam Hollósy - Pavel Rýznar; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 21 - Vlastimil Skalický 14, Matěj Stuchlík 13; po třetinách: 0:1, 5:2, 5:2
60:00 Komentář trenéra hostí (Třešňák T.): Soupeř od začátku poctivě bránil a čekal na svoje příležitosti. Díky svým zkušenostem dominoval v brankovištích a to utkání rozhodlo. Díky soupeři za další těžké utkání, které nás zase posunulo o kousek dál. Hodně štěstí v dalších kolech.
60:00 Komentář trenéra domácích (Tuhý M.): Od úvodních minut jsme byli aktivnějším týmem a hnali jsme se za postupem. V úvodní třetině jsme neproměňovali šance, naštěstí od druhé části nám to tam začalo padat a zaslouženě se můžeme těšit na další pohárové kolo. Soupeři přejeme hodně štěstí v sezóně a klidnou cestu domů.
60:00 Střely ve třetí části Hluk 12 - Náchod 12. Celkem 37 - 26.
59:12 I když se hráči Náchoda stále nevzdávají a bojují, o osudu utkání je rozhodnuto.
57:34 I za toho stavu se hostující hráč přiznává, na florbalových palubovkách stále funguje fair play.
56:40 Hosté stále v šesti hráčích s florbalkou.
56:09 Macháček krásnou střelou, Kolečkář s problémy krotí míček.
55:38 Hosté zkouší v šesti hráčích v poli.
55:36 Donaj zblokovaný.
55:18 Kováčik tečuje před Kolečkářem, ten reflexivně vyráží.
54:29 GÓL Spartak Hluk! 10:5
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek, asistoval #7 Vojtěch Duda (10:5)
54:27 Jílek krásně navyšuje domácí vedení.
54:25 Hosté se stále nevzdávají a bojují.
54:12 Verner střílí, pozorný Kolečkář.
52:51 GÓL Florbal Náchod! 9:5
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #86 Matěj Stuchlík (9:5)
52:50 Brankář poslal rychle míček dopředu a hosté snižují.
52:45 Janča pouze do břicha Stuchlíka.
51:44 Jílek trefuje spojnici. Diváci si přeji desítku. I když Primátor je 11° :-)
51:12 Timeout Florbal Náchod
51:12 Uvidíme co přijde po oddechovém času hostů, ale zřejmě by mělo být o osudu utkání rozhodnuto.
51:12 Duda do brankáře, Jílek z dorážky nad.
51:02 GÓL Spartak Hluk! 9:4
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #51 Tomáš Janča (9:4)
50:41 P. Krchňáček opět sám před Stuchlíkem vedle, Krchňáček Martin také mimo.
49:50 Donaj natáhl, Kolečkář vyráží.
49:30 Náchod ukazuje kvalitní přesilovku, zatím bez gólového efektu.
48:23 GÓL Spartak Hluk! 8:4
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #83 Martin Krchňáček (8:4)
48:23 Čížek si řekl o vyloučení, pak ale namazal v přesilovce a Janča pohodlně zvyšuje.
48:11 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
47:30 GÓL Spartak Hluk! 7:4
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #7 Vojtěch Duda (7:4)
47:20 Dnes toho ještě uvidíme hodně, připomeneme si minulý týden? z 3:10 na 10:11 Drama i dnes?
46:50 Domácí se i přes vedení neustále hrnou do útoku.
45:10 GÓL Spartak Hluk! 6:4
45:10 Janča po krásné přihrávce Martina Krchňáčka vrací domácím dvougólový náskok.
45:00 Janča míjí.
44:13 GÓL Florbal Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #51 František Donaj (5:4)
44:13 Kolečkář opět nemá čisté svědomí. Hosté snižují.
42:30 Hosté vysunuli hráče a snaží se aktivněji napadat domácí rozehrávku.
42:17 Čížek v dobré pozici, Kolečkář vyráží.
41:25 P. Krchňáček pouze do boční sítě.
41:08 Jílek sám na Stuchlíka, nedal.
40:50 Třetí třetina začala v tempu, oba brankáři si připisují úspěšné zákroky.
40:00 Střely ve druhé části Hluk 14 - Náchod 10
39:35 Pavlovi Krchňáčkovi dnes není přáno, opět sám před brankou netrefuje.
37:57 GÓL Spartak Hluk! 5:3
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #81 Radim Jílek (5:3)
37:57 I hosté umí zaváhat v obraně, Jílek s Dudou trestají.
36:30 Domácí i přes obdrženou branku stále aktivnější a ostřelují hostující branku.
34:15 GÓL Florbal Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #95 Martin Kováčik, asistoval #23 Marek Svoboda (4:3)
34:15 Signalizované vyloučení, ale hosté se po dorážce prosazují.
34:08 Vypadá jistě a zatím odolává.
33:30 Nový brankář se nestihl ani rozkoukat a už je v plném kole. Solidní uvítání.
33:08 P. Krchňáček před úplně prázdnou brankou míjí.
33:00 Janča prověřil nového brankáře.
32:16 GÓL Spartak Hluk! 4:2
32:16 Střídání brankáře. Nový brankář #86 Matěj Stuchlík družstva Florbal Náchod
32:08 Duda v dobré pozici na poslední chvilku za blokován. Následně Skalický skvěle proti Olbertovi.
31:03 Janča v dobré pozici nad.
30:50 Hlučané stále dupou a svého soupeře k ničemu nepouští, brankář Skalický si ani chvilku neoddychne.
30:16 GÓL Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #88 Jakub Zatloukal, asistoval #23 Tomáš Olbert (3:2)
30:16 Domácí bek procedil míček až do branky.
30:00 Duda promáchl, Jílek mimo, Duda zblokovaný, domácí pokračují v tlaku a ženou se do vedení.
28:58 GÓL Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:2)
28:58 Janča vyrovnává z velkého úhlu do odkryté branky, krásná přihrávka P. Krchňáčka.
28:30 Rozhodčí teď nechávají hru trochu volnější, uvidíme komu tento metr bude více vyhovovat. Emoce se stupňují na obou stranách.
27:30 Cejnar má trochu zmatek v hlavě, nevyužil dvě solidní šance a naopak si stále provokuje o vyloučení.
25:30 Už i hosté začínají vystrkovat růžky, ale stále bez větších šancí.
25:08 Domácí ne a ne trefit zařízení.
24:13 GÓL Florbal Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #23 Marek Svoboda, asistoval #68 David Cejnar (1:2)
24:13 Domácí obrana několikrát po sobě totálně zazmatkovala a hosté jednoduše trestají.
21:54 GÓL Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #23 Tomáš Olbert (1:1)
21:54 Tak přece jen se domácí dočkali. Janča propálil vše ze středu.
21:25 Pavel Krchňáček promáchnul před prázdnou brankou.
21:15 Hosté skvěle blokují.
20:59 Žádná střela zatím nemířila mezi tři tyče.
20:22 Panu Cejnarovi teď rozhodčí odpustili vyloučení, hosté měli jít do třech. Domácí pokračují v přesilové hře.
20:00 Střely v první třetině: Hluk 11 - Náchod 4
19:59 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:59 Nesmyslný faul hostujícího hráče.
18:30 Brankář Skalický bude mít po první třetině hodně pošramocené hlasivky. S výkonem spoluhráčů při bránění není příliš spokojen.
18:11 Pavel Krchňáček v další skvělé šanci, ale jak jinak než mimo.
17:06 Jílek na Dudu, ten opět do nebes.
15:19 Skalický skvěle proti Jančovi.
14:28 Opět obrovský tlak Krchňáčků s Jančou, tyčka, závar před brankou, Skalický fantasticky odolává. Tato lajna si hraje vlastní zápas.
14:15 Olbert pálí, opět mimo.
13:25 Olbert kros na Dudu, ten míjí.
11:47 Opět osamocený domácí hráč před brankou, ale Kaňovský přestřelil.
11:00 Domácí předvádí hitparádu v neproměňování šancí, za to hosté pouze brání.
10:23 GÓL Florbal Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #22 Marek Čížek, asistoval #12 Jakub Téra (0:1)
10:23 Nenápadná střela, teprve druhá v utkání a hosté se ujímají vedení.
09:00 Kolečkář zatím stále bez práce, pouze jediný zákrok nohou. Náchod zatím dopředu nic neukázal.
07:10 Domácí tým by si za svou aktivitu již zasloužil branku, ale postupem času začínají zapomínat na zadní vrátka. Snad některou skulinku hosté nepotrestají.
06:25 Olbert do tyčky a dorážející Duda přestřelil odkrytou branku.
06:00 Domácí jsou zatím aktivnější a tlačí se neustále do útoku.
05:43 Štěrba do masky.
04:30 Druhá lajna domácích je dnes ve velké pohodě a svého soupeře v obou střídáních přišpendlili v obraném pásmu.
03:55 Janča z úhlu pouze do Skalického.
03:20 Kaválek nepovedenou střelou prověřil Kolečkáře.
01:02 Obrovské šance domácího celku, Krchňáček Pavel, ani dorážející Janča nedostali míček za záda hostujícího brankáře, Martin Krchňáček pak v kličce nezvládl skákající míček. 3:0 na střely!
00:40 Macháček první střelecký pokus, jeho střela však končí na tribuně.
00:01 Úvodní vhazování pro hostující celek.
00:00 Dámy a pánové, vítejte u online přenosu ze zápasu 3. kola Poháru Českého florbalu, kdy domácí Spartak Hluk (účastník Národní ligy - východ) bude hostit bývalý prvoligový tým Florbal Náchod (účastník Národní ligy západ). Na hrací ploše se rozcvičují oba týmy v poměrně velkém počtu hráčů. Měli bychom být svědky velmi atraktivního utkání plné branek.