5:1
    Jakub VOŘECHOVSKÝ
    (Horník)

Zlín Lions - SK K2 Prostějov 5:1
branky: 13. Michal Baroň, 14. Michal Baroň, 26. Michal Baroň, 54. Martin Janeček, 60. Jakub Vořechovský - 10. Marek Vlček; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 14 - Jan Weidinger 20; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0
60:00 Vyjádření trenéra hostů:I s rezervním týmem jsme zahráli vyrovnanou partii. Liga bude jiné kafe. Vyjádření trenéra domácích: Generálka na ligu se nám povedla a náš velmi mladý tým plnil všechny pokyny, což se projevilo na hře. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za skvělou kulisu.
59:59 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #44 Jakub Vořechovský, asistoval #77 Filip Horník (5:1)
59:59 Střely na branku po 3. třetině: Zlín - 15 Prostějov - 7 Střely celkem: Zlín - 25 Prostějov - 15
59:05 Prostějov začíná víc tlačit, ale stále žádná pořádná střela.
56:17 Vyloučen hráč #89 Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
53:27 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček bez asistence (4:1)
52:38 Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
51:08 Menší zmatek před brankou Zlína, který však končí protiútokem Baluska, ale bez zakončení.
48:16 Prostějov v plném počtu a hned se ujímají míčku a míří do útočné části
47:01 Zlínská přesilovka zatím nic moc.
46:16 Vyloučen hráč #89 Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
43:17 Janeček střílí, ale jeho střelu Weidinger vidí a míček vyráží helmou.
41:25 Střelu Zabloudila Bartík chytá.
40:00 A je tu poslední třetina dnešního zápasu.
39:59 Střely po 2. třetině: Zlín - 4 Prostějov - 5
39:04 Zdráhal dobře zblokoval.
36:10 Chybu Horníka málem potrestal Čejka, ale míček se od golmana odrazil pouze do tyčky.
31:57 Oba týmy silně bojují, ale ani jednomu se nedaří trefit bránu.
25:47 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #13 Jiří Štěpánek (3:1)
25:47 Michal Baroň přihazuje další gól a má hattrick.
23:02 A zase nic. Prostějov v pěti.
21:04 Další šance Zlína navýšit své vedení a využít přesilovou hru.
21:02 Vyloučen hráč #9 Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
19:59 Střely po 1. třetině: Zlín - 6 Prostějov - 3
19:20 Po nahrávce Vořechovského Žáček dává gól, který bohužel neplatí.
17:45 Prostějov ubránil oslabení a už jsou v plném počtu.
15:46 Přesilovku si zahraje také Zlín.
15:45 Vyloučen hráč #98 Michal Korčák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání
15:23 Střela Janečka zblokovaná Králem.
13:12 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #43 Martin Janeček (2:1)
12:27 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #44 Jakub Vořechovský (1:1)
11:47 Žáček nyní proběhl přes celé hřiště, dostal se až ke střele, ale trefil pouze tyč.
09:34 Další střelu čísla 77 z Prostějova Bartík vyráží.
09:03 GÓL SK K2 Prostějov! 0:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #50 Marek Vlček, asistoval #20 Petr Zabloudil (0:1)
08:09 Vyloučen hráč #13 Jiří Štěpánek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
06:24 Velká šance mladého Svobody ze Zlína, který trefuje pouze tyčku.
03:23 Hra je zatím v rychlém tempu a oba týmy už měly pár šancí na gól.
00:00 Vítáme Vás u dnešního online přenosu zápasu mezi Zlínem a Prostějovem.