2

0

2.

Zlín Lions - FBS Olomouc 5:4pn
branky: 6. Jakub Vořechovský, 10. Martin Janeček, 35. Patrik Svoboda, 44. Michal Baroň, N Michal Baroň - 11. Igor Macháček, 28. Daniel Tichý, 29. Igor Macháček, 56. Igor Macháček; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík ? - Michal Kráčmar ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #43 Igor Macháček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #95 Michal Kundrata a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #12 Daniel Tichý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #74 Michal Baroň a vstřelil rozhodující gól (5:4).
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Vyjádření trenéra hostů: Gratulujeme Zlínu k postupu, zápas byl vyrovnaný a soupeř nás potrápil svou bojovností.
70:00 Vyjádření trenéra domácích: Dneska super zápas, kluci nechali na hřišti všechno, musím je pochválit. Děkuji soupeři za skvělé utkání a divákům za skvělou kulisu.
70:00 Ukončení prodloužení
69:59 střely po prodloužení: Zlín - 3 - Olomouc - 4
69:07 Baroň čekal připravený u brány, ale Horník to vzal sám na sebe a vystřelil příliš vysoko.
68:14 Dobrý zákrok Bartíka.
66:58 Střely jsou zatím vyrovnané 2 - 2
62:25 Diváci povzbuzují a tvoří dobrou atmosféru.
61:32 Zdráhal skvěle zblokoval 2 střely Olomouce.
60:01 A jde se do prodloužení.
59:59 Střely po třetí třetině: Zlín - 6 - Olomouc - 11
59:05 Běží poslední minuta zápasu a stav je stále vyrovnaný.
58:17 Kopelec střílí, ale jeho střelu golman vidí a vyráží.
57:15 Je to boj!!!
55:23 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #43 Igor Macháček, asistoval #8 Vojtěch Krhovják (4:4)
53:08 Zlínský Janeček se drží za žebra a odbíhá za mantinel.
47:07 Timeout FBS Olomouc
46:13 Další skvělý zákrok golmana Zlína.
44:47 Pro změnu leží na zemi Kundrata, ale už je všechno v pořádku a odchází na střídačku po svých.
43:58 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #13 Jiří Štěpánek (4:3)
43:38 Krhovják leží na zemi, ale asi to nebude nic vážného. Jenom oko. Už se zvedá. Je to OK.
43:27 Střela Loveckého mimo.
41:21 Zlín teď tlačí Olomouc na jejich půlku, ale střely nemíří na bránu.
39:59 Střely po druhé třetině: Zlín - 8 - Olomouc - 11
38:58 Kundrata prokličkoval celé hřiště, ale jeho nahrávku nikdo nezachytil.
38:04 Po nahrávce Vondřejce Horník střílí, ale golman vyráží helmou.
34:32 Vořechovský s jednou botou v ruce odbíhá na střídačku, ale Olomouc se valí na bránu Zlína.
34:23 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #97 Patrik Svoboda, asistoval #95 Michal Kundrata (3:3)
30:41 Střela Vondřejce letí moc vysoko, a tak netrefuje ani bránu.
28:41 Hra se přesouvá z jedné strany na druhou, ale zatím měla více šancí Olomouc.
28:30 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #43 Igor Macháček, asistoval #7 Tomáš Hruška (2:3)
27:06 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #20 Jan Konečný (2:2)
25:48 Vyloučen hráč #13 Jiří Štěpánek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
19:59 Střely po první třetině: Zlín - 12 - Olomouc -7
19:32 Horníkovu střelu vyráží Kráčmar helmou.
15:52 Zlín ubránil oslabení a už jsou v plném počtu.
13:52 Vyloučen hráč #44 Jakub Vořechovský družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
10:52 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #43 Igor Macháček, asistoval #17 Bohdan Kopelec (2:1)
10:52 A je tu i první gól Olomouce.
09:25 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček, asistoval #74 Michal Baroň (2:0)
08:54 Před bránou Zlína osamocený Matějů vystřelil, ale Bartík předloktím chytá.
08:02 Po nahrávce Kundraty Svoboda trefuje pouze tyč.
05:37 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #44 Jakub Vořechovský, asistoval #81 Jaroslav Lovecký (1:0)
05:34 A máme tu první gól Zlína.
03:12 Oba golmani už mají pár zákroků. Na střely zatím vede Zlín.
00:00 Vítáme Vás u dnešního online přenosu zápasu mezi Zlínem a Olomoucí.