8:7
    Patrik MÍKA
    (Kalous)

TJ Turnov - Panthers Praha 8:7
branky: 1. Vojtěch Palatínus, 14. Štěpán Matěcha, 36. Pavel Sekyra, 42. Antonín Palatínus, 46. Jan Grmolec, 53. Pavel Sekyra, 56. Vojtěch Palatínus, 60. Emil Hejduk - 3. Lukáš Pokorný, 40. Lukáš Pokorný, 41. David Kolář, 45. Lukáš Pokorný, 46. Radek Šťovíček, 58. David Kolář, 60. Patrik Míka; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 19 - Martin Hruška 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:5
60:00 Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Ten florbal hrajeme hlavně pro zábavu a zážitky a jak dnešní zápas, tak zápas s Chodovem zážitek určitě byl a bude. Myslím si, že jsme si zápas zbytečně komplikovali lacinými inkasovanými góly, které pramenili ze zbytečných individuálních chyb. Naše hra do útoku byla v pořádku. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00 Vyjádření vedoucího družstva hostů (Andrea Nováková): 'Evidentně máme nějaký zakletý problém s domácí halou Turnova. Bohužel jsem si opět utkání proti danému soupeři prohráli sami v hlavách. Máme na čem pracovat. Plus je pro nás, že jsme dokázali vstřelit branku ve hře v šesti. Děkujeme soupeři za zápas.'
59:59 Dámy a pánové... PŘIJEDE CHODOV!!
59:30 GÓL Panthers Praha! 8:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Patrik Míka, asistoval #9 Martin Kalous (8:7)
59:24 Hejduk korunuje skvělý výkon gólem do prázdné branky.
59:23 GÓL TJ Turnov! 8:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Emil Hejduk bez asistence (8:6)
58:26 Timeout Panthers Praha
57:05 Atmosféra v hale by se dala krájet, máme zaděláno na drama
57:04 GÓL Panthers Praha! 7:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #26 Tomáš Hradec (7:6)
55:08 Vojtěch Palatínus proměňuje početní výhodu a domácí mají dvoubrankový náskok.
55:07 GÓL TJ Turnov! 7:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (7:5)
54:18 Vitásek do tyče.
53:18 Vyloučen hráč #6 Lukáš Tomeš družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
52:23 Signature akci dvou Turnovských matadorů zakončil Sekyra.
52:22 GÓL TJ Turnov! 6:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #17 Štěpán Matěcha (6:5)
51:20 Brejk vedený Pokorným zlikvidoval Švec.
47:20 Šťovíček se proletěl, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.
45:56 Grmolec, Šťovíček a hraje se opět od nuly.
45:54 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #5 Jiří Krůšek (5:5)
45:42 GÓL TJ Turnov! 5:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #39 Jan Grmolec, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (5:4)
44:52 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný z trestného střílení (4:4)
44:52 Pokorný završuje hattrick.
44:32 Emil Hejduk je všude, teď parádním obranným zákrokem sebral hostům jasnou šanci.
43:15 Hejduk opět sám před brankou, tentokrát mu zakončení znemožnil protihráč zákrokem na hranici florbalových regulí a dobrých mravů.
41:59 Sourozenci z Bakova si vyměnili role z 1. třetiny a domácí jsou opět blíže vysněnému zápasu s Chodovem.
41:58 GÓL TJ Turnov! 4:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #88 Antonín Palatínus, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (4:3)
41:42 Domácí 91 se z čista jasna zjevila sama před brankou, hned vzápětí trefil jeden z domácích hráčů tyč.
40:35 Trma vrma před brankou a máme srovnáno,
40:34 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #39 Lukáš Pokorný (3:3)
39:50 Pěkná střela do vzdálenějšího rohu znamená snížení.
39:49 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #9 Martin Kalous (3:2)
39:12 Oba týmy v této fázi hry dobře brání, tudíž moc šancí nevidíme.
35:09 Sekyra to vzal jako správný lídr na sebe a našel skulinu ve zdi Pantherů.
35:08 GÓL TJ Turnov! 3:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra bez asistence (3:1)
35:07 Vyloučen hráč #70 Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
33:38 Turnovským borcům je branka zatím malá.
32:01 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:00 Na hřiště se dostala i 3. Turnovská lajna a vybojovala přesilovku.
29:34 Kalousovu nebezpečnou střelu parádně likviduje Švec.
27:34 Pokorný zkoušel ze vzduchu, aby se však jeho střela dala považovat za regulerní, musel by mít kolena o pár decimetrů výš.
25:06 Mladší a vlasatější Hejduk je při chuti, z dobré pozice však jen zkontroloval funkčnost brankářovi mřížky.
24:40 Daněk zpátky na palubovce, kelen dělá divy.
23:30 Vitásek se hnal dopředu, kde byl zakleknutý Daněk, na to však domácí 69 nebrala ohledy a Daňka nelítostně srazil, ten je teď ošetřován místním maskotem Martinem Valtrem.
22:00 Hra je teď hodně rozkouskovaná, tempo z předchozí třetiny zatím rozhodně nevidíme.
19:59 Střely: Turnov 8:10 Panthers
18:45 Martin Hejduk vyslal z půlky pumelici, která šla jen těsně vedle.
15:17 Hráč hostí se po fatální chybě na půlce řítil sám na Švece, ten chytá.
14:58 Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:58 Jak dokáže být florbal jednoduchý. Hejduk poslal dlouhý balonek na svého jmenovce, který parádní zadovkou vybídl ke skórování Matěchu, ten nepohrdl.
13:57 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #92 Emil Hejduk (2:1)
13:10 Švecovi po této střele musí zvonit v uších ještě doteď.
12:26 Turnov rychle rozehrál a v šanci se zjevil Paltínus. Hned poté šel sám na gólmana Matěcha, ale gólman hostí výborně vyjel a zábránil tak gólu
10:25 Obrázek hry se nemění. Jeden z hráčů hostí teď vystihl rozehrávku a hnal se dopředu, těžko předvídat co by se stalo, kdyby před ním nestál Martin Hejduk, který ho zkušeně od balónku odstavil.
06:45 Turnov drží Panthers v zámku, ale střely Vitáska a Palatínuse si cestu k brance nenašly.
05:45 Matěcha od mantinelu mimo.
04:30 Krůšek našel trestuhodně neobsazeného spoluhráče, kterému se však nepovedl první dotek a následnou střelu si pohlídal Švec.
03:48 Sekyrova skrytá skrytá střela neměla gólové parametry.
02:57 Turnov na míčku na útočné polovině.
02:17 Po rychlém brejku hosté srovnávají stav zápasu.
02:16 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #5 Jiří Krůšek (1:1)
00:59 Turnov dobře sehrál volný úder a ujímá se vedení.
00:58 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #88 Antonín Palatínus (1:0)