60
  • 60 59:29
    2

FBC Intevo Třinec - Zlín Lions 7:5
branky: 6. Filip Sikora, 8. Dominik Kupczak, 17. Filip Turoň, 18. Lukáš Marthaus, 19. Vladimír Hloužek, 50. Filip Turoň, 51. Lukáš Tomiczek - 1. Pavel Balusek, 5. Pavel Balusek, 20. Michal Baroň, 48. Pavel Balusek, 57. Filip Horník; rozhodčí: Ondřej Sojka - Ondřej Lepík; vyloučení: 8:5; využití: 2:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Michal Franek 35 - Jaroslav Bartík 24; po třetinách: 5:3, 0:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: 'No... Dnes to byla šichta. Myslím, že nás dnes soupeř i místy docela přehrával. Přišlo mi, že někteří v hlavách už spíš naháněli Langera než aby si nejprve pohlídali Koňaříka. Ale asi i za zásluhy v předešlých kolech jsme postoupili a jsem za to moc rád. Děkuji klukům za nasazení a soupeři za super zápas.'
60:00 Komentář trenéra hostí Miroslava Kořenka: 'Dnes jsme si nepohlídali první třetinu a soupeř otočil náš náskok. Od druhé třetiny jsme hráli výborně, naplno za což jím děkuju. Soupeři přeju hodně štěstí v dalším kole. Děkujeme za zápas a divákům za kulisu.'
59:44 Třinec statečně blokuje!!!
59:29 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Třinec na 2 minuty za hrubost
58:23 Vyloučen hráč #33 Matěj Hecl družstva FBC Třinec na 2 minuty za sekání
56:43 GÓL Zlín Lions! 7:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník, asistoval #3 Pavel Balusek (7:5)
56:04 Třinec se právě dostal do obrovské šance v oslabení.
55:10 Timeout Zlín Lions
55:10 Vyloučen hráč #35 Jan Mieszek družstva FBC Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
54:19 Třinec nevyužil přečíslení.
52:52 Franek opět fantasticky zasahuje!
51:47 Halou se ozývá skandování třineckých fanoušků.
50:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:4
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #16 Lukáš Tomiczek, asistoval #35 Jan Mieszek (7:4)
49:22 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #47 Jan Janáč (6:4)
49:21 Teď ji, ale využil lépe!
49:14 Třinec má opět přesilovou hru 5 na 3.
48:46 Vyloučen hráč #97 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
47:52 GÓL Zlín Lions! 5:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek, asistoval #77 Filip Horník (5:4)
47:26 Vyloučen hráč #88 Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
46:01 Třinečtí přežili oslabení.
44:00 Vyloučen hráč #16 Lukáš Tomiczek družstva FBC Třinec na 2 minuty za hrubost
41:14 Oba týmy vstoupily do třetí třetiny aktivně.
39:58 ... a dokonce dva!!! Po samostatném úniku zlínského útočníka dokázal zabránit gólu.
38:43 Franek přijal výzvu od zlínského gólmana a taky předvedl neskutečný zákrok!
38:02 Neskutečný zákrok Zlínského gólmana!
37:36 Třinci se nedaří udržet míček na polovině soupeře.
35:34 Franek předvádí zákrok za zákrokem!
34:45 Zlínští lvi se rozstříleli.
33:03 Třinec ukázal sportovního ducha, když po zapískání dvou minutého trestu pro Zlín přiznal, že to faul nebyl.
31:28 V téhle třetině je na míčku více Třinec
28:10 Dobrá střela Hloužka ze standardní situace nekončí gólem
25:46 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
24:05 Oba týmy se ocitly v gólových situacích
23:28 Vyloučen hráč #16 Lukáš Tomiczek družstva FBC Třinec na 2 minuty za špatné střídání
22:03 ...tato super přesilovka bohužel nevyužita.
20:01 Třinec zahajuje druhou třetinu přesilovou hrou 5 na 3.
19:57 Vyloučen hráč #88 Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
19:57 Vyloučen hráč #97 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za opakované přestupky
19:23 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #28 Matěj Koňařík (5:3)
18:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #14 Vladimír Hloužek, asistoval #21 Tomáš Sikora (5:2)
18:16 Hráči Třince předvádějí ukázkový 'bekčeking'
17:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #68 Lukáš Marthaus, asistoval #35 Jan Mieszek (4:2)
16:57 Vyloučen hráč #81 Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za vysoká florbalka
16:41 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #17 Filip Turoň bez asistence (3:2)
16:41 Turoň po své chybě vybojoval znovu míček a zavěsil do branky Zlína
16:08 Hra se přelívá ze strany na stranu
13:30 Třinec ubránil přesilovku Zlína
12:45 Dobrý zákrok Franka po střele z první
11:29 Vyloučen hráč #9 Jakub Kyselý družstva FBC Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
07:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #97 Jan Szmek (2:2)
07:38 Třinec se po drsné ledové sprše naštěstí začíná vzpamatovávat
05:12 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #27 Jan Fiedor (1:2)
04:06 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek, asistoval #95 Michal Kundrata (0:2)
03:50 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Třinec na 2 minuty za sekání
03:20 Tomiczek ve velké šanci, ale přestřeluje
00:22 Zlín využil hned první zavahání domácích
00:21 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek, asistoval #28 Matěj Koňařík (0:1)
00:01 Vitáme Vás u 5.kola poháru českého florbalu mezi domacími Fbc Ossiko Třinec a Zlín Lions