2
  • 60 59:52
    2

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC Česká Lípa 7:8
branky: 2. David Chvosta, 8. Jan Králík, 28. Jan Králík, 34. Dominik Vlček, 35. Michal Matějček, 39. David Chvosta, 52. Tomáš Hanák - 10. Radek Krajcigr, 17. Dominik Jansa, 27. Daniel Štěrba, 32. Tomáš Kadlec, 33. Marek Dzierža, 46. Lukáš Mlejnek, 54. Tomáš Kadlec, 56. Tomáš Kadlec; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 370; zásahy brankářů: Radek Kulhan 17, Josef Macek 0 - Jan Dvořák 8, Ivan Ponomarev 15; po třetinách: 2:2, 4:3, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Výborný zápas ve skvělé atmosféře, dneska jsme mohli a měli jsme vyhrát, vytvořili jsme si spoustu gólových šancí a nedokázali jsme je využít. Bohužel zápas rozhodl gól v oslabení, které jsme dosud v sezóně měli stoprocentní. Děkujeme výborným divákům a soupeři za skvělý zážitek.
60:00 Komentář trenéra hostí Stožického: 'Domácí chtěli dneska vyhrát, my jsme si chtěli zahrát.Velký rozdíl v nasazení nás donutil stahovat na třetí třetinu sestavu, kdy jsme pak se štěstím zápas otočili. Do víkendu musíme být lepší. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štěstí do ligových bojů. Krásná hala, co by jsme za ni v Lípa dali.'
60:00 Střely 3. třetiny: domácí- 12, hosté- 10
59:52 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za držení
59:24 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Josef Macek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
59:24 Vyloučen hráč #66 Daniel Štěrba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
58:01 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
55:12 GÓL FBC Česká Lípa! 7:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #55 Jakub Jirsa (7:8)
55:12 Lípa využila přesilovky a dostává se do vedení
54:31 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi
53:24 GÓL FBC Česká Lípa! 7:7
53:24 Dobře a účinně provedená standartka před bránou.
51:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #38 Michal Matějček (7:6)
51:37 Místo brankaře trefil Matějček rozhodčího.
50:05 Zase úžasný Kulhan.
49:55 Dokonalá akce bohužel nedokončena, domácí zatím neproměnili přesilovku.
48:18 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
47:42 Štíři měli hezky rozehráno před brankou hostů, ale nějak se míčku do brány nechtělo.
45:58 GÓL FBC Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #66 Daniel Štěrba (6:6)
45:58 Mlejnek vyrovnal. Dnešní zápas je hodně nahoru a dolu.
45:25 Zmatek před Štírskou bránou pokryt.
44:07 Dneska Kulhan chytá jako bůh.
43:14 Další šance na gól nevyužil Králík.
42:22 Hosté přestřelují.
40:10 Úvodní bule 3. třetiny pro hosty.
39:59 Střely 2. třetiny: domácí- 8, hosté- 7
38:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #14 Jan Staněk (6:5)
38:48 Štíři ve vedení díky backhandu Chvosty
37:11 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #6 Jan Králík.
37:11 Přihrávka, přihrávka, přihrávka a Lípa bez střely.
34:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #77 Tomáš Hanák (5:5)
33:59 Ještěže ten Kulhan v bráně je.
33:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #12 Václav Hejplík (4:5)
33:24 Hejlíkově dokonalé střele z půlky ještě dopomohl Vlček lehce do brány.
32:30 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #54 Daniel Kněžour (3:5)
32:30 Za chyby se platí, z volného hráče před bránou byl gól.
31:18 Dnešní zápas je velice atraktivní pro diváky.
31:01 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
29:15 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ivan Ponomarev družstva FBC Česká Lípa
28:02 Kulhan famózní zákrok.
27:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík bez asistence (3:3)
27:22 Králík zorrem srovnal skóre.
26:55 Vyloučen hráč #18 Jan Spilka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
26:22 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #77 Radek Krajcigr (2:3)
26:22 Štěrba navyšuje skóre hostů a dostává Lípu do vedení.
24:45 Obrovská šance Lípy.
23:42 Hanák si asi spletl hokej s florbalem a sklouznul po palubovce.
22:48 Kulhan zase zachránil Štíry.
22:03 Domácí asi čtyři šance z dorážek, ale ani jedné se nechtělo do brány.
21:40 Další obrovská šance Strouhala, kterou nedokázal využít.
20:51 Jen tak tak brankář hostujícího týmu stihl zareagovat na Hejplíkovu střelu.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny získávají hosté.
19:59 Střely 1. třetiny: domácí- 10, hosté- 8.
19:24 Poslední minuta 1. třetiny se nám docela vyhrotila gólové šance na obou stranách.
16:09 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #39 Drahoslav Pastor (2:2)
16:09 Máme prozatím vyrovnáno.
14:06 Ekl promáchl jistou šanci na gól.
13:13 Strouhal dal skoro gól v oslabení, ale brankáři se to na poslední chvíli povedlo zastavit nohama.
12:21 Vyloučen hráč #46 David Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
12:21 První přesilovku si vyzkouší hosté.
11:45 Měřička přestřelil, stačilo pár centimetrů na gól.
11:02 Vlček promáchl jistou šanci na gól.
09:15 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (2:1)
09:15 Krajcigr snížil náskok Štírů na jedinou branku.
08:52 Vlčkova střela jenom za manťák.
07:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
07:44 Hráči Lípy ujel míček a toho využil Králík, který zaječí rychlostí všechny předběhl a dal gól.
07:12 Úžasný zákrok Kulhana
06:45 Po Drobišově přihrávce Kudláček střelil jenom do hráče
04:40 Vítám vás u prvního utkání v letošní sezóně, ve které nám funguje TVcomu(a ano, je listopad)
02:54 Česká Lípa se snažila získat míček za bránou domácích, ti ale zkušeně ubránili.
01:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
01:35 Dnešní skóre otevírají domácích: brankář si moc lehl a Chvosta si ho jenom pěkně nadhodil.
00:34 Jako se do útočícího pásma dostali Štíři.
00:01 Úvodní bule pro domácí.