0

1

3.

FbŠ Bohemians Praha 4 bílí - FBC Slavia Praha 3:4pn
branky: 11. Jan Řezníček, 18. Ondřej Bican, 24. Matouš Juřek - 4. Petr Janeček, 7. Tobias Schier, 9. Herbert Kunc, N Michal Hromádka; rozhodčí: Marek Honzák - Marek Jirků; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Vágner ? - Dominik Pohořský ?; po třetinách: 1:3, 2:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí hráč #48 Michal Chrástecký , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #7 František Šafařík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí hráč #95 Jonáš Vojtěch , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #16 Lukáš Dembický , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí hráč #8 Matouš Juřek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #22 Michal Hromádka a vstřelil rozhodující gól (3:4).
36:00 Zahájena trestná střílení
23:46 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 bílí! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil #8 Matouš Juřek bez asistence (3:3)
22:39 Timeout FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
19:54 Vyloučen hráč #11 Petr Janeček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:31 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 bílí! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil #12 Ondřej Bican, asistoval #24 Jakub Laštovka (2:3)
10:43 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 bílí! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí vstřelil #35 Jan Řezníček, asistoval #49 Jan Šístek (1:3)
08:37 GÓL FBC Slavia Praha! 0:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Herbert Kunc, asistoval #16 Lukáš Dembický (0:3)
06:27 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #16 Lukáš Dembický.
06:06 GÓL FBC Slavia Praha! 0:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #13 Tobias Schier, asistoval #11 Petr Janeček (0:2)
03:54 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #11 Petr Janeček, asistoval #6 Josef Niederle (0:1)