8:4
    Michal PROFOUS
    ()

FBC Liberec B - FLORBAL JABLONEC 8:4
branky: 3. Filip Kapitán, 5. Jakub Jelínek, 17. Jan Dlouhý, 18. Jakub Jelínek, 18. Daniel Sedláček, 27. Daniel Sedláček, 29. Daniel Sedláček, 36. Michal Profous - 8. Marek Černý, 13. Semih Pehlivan, 18. Semih Pehlivan, 23. Semih Pehlivan; rozhodčí: Jan Král - Marek Pohunek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Melíšek ? - Jaromír Komárek ?; po třetinách: 2:1, 3:3, 3:0
35:36 GÓL FBC Liberec B! 8:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Michal Profous bez asistence (8:4)
32:15 Vyloučen hráč #41 Jakub Koller družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
28:43 GÓL FBC Liberec B! 7:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #26 Tomáš Melíšek (7:4)
26:40 GÓL FBC Liberec B! 6:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #61 Jakub Jelínek (6:4)
26:40 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
25:45 Vyloučen hráč #10 Jan Sejkora družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
22:50 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Semih Pehlivan, asistoval #94 Ondřej Faltus (5:4)
17:38 Rozjíždí se nám tu slušná přestřelka.
17:36 GÓL FBC Liberec B! 5:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #5 Filip Kapitán (5:3)
17:24 GÓL FBC Liberec B! 4:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jakub Jelínek, asistoval #5 Filip Kapitán (4:3)
17:03 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Semih Pehlivan, asistoval #25 Marek Černý (3:3)
16:31 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Jan Dlouhý, asistoval #5 Filip Kapitán (3:2)
13:28 Jablonec neustále pálí na Libereckou bránu, ale žádná střela ani nezavadila o brankovou konstrukci.
12:10 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Semih Pehlivan bez asistence (2:2)
12:01 Domácí by se měli trochu krotit s těmi sprostými slovy.
10:32 Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil #25 Marek Černý.
10:32 Takhle si Černý svůj nájezd asi nepředstavoval. Ale každému to hold někdy sjede.
08:32 Solidní bombica, kterou tam Vaňátko vyslal nenašla svůj cíl.
07:48 Kantor vyhrává souboj v rohu tím, že zničil míček.
07:17 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Marek Černý, asistoval #7 Semih Pehlivan (2:1)
06:57 Sedláčkův samostatný útěk zneškodněn.
06:03 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:03 Sedláček zkušeně koriguje svůj tým.
04:56 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jakub Jelínek, asistoval #80 Daniel Sedláček (2:0)
03:52 Dlouhá potyčka za Libereckou brankou, vítězně nakonec pro Jablonec.
02:12 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán bez asistence (1:0)
01:08 Jablonec kapičku tlačí Liberec.