11:5
    Matěj HÁJEK
    (Steiner)

TJ Turnov - FBC Šluknovsko Česká Lípa B 11:5
branky: 2. Matěj Hájek, 4. Ondřej Šmída, 6. Vojtěch Fajgl, 11. Matěj Hájek, 21. Ondřej Šmída, 23. Jonáš Mellan, 24. Šimon Janoušek, 25. Vojtěch Fajgl, 28. Jonáš Mellan, 31. Šimon Janoušek, 36. Matěj Hájek - 7. Jan Drozd, 21. Marek Král, 21. Petr Smola, 25. Matyáš Fanderlik, 29. Petr Smola; rozhodčí: Jan Dlouhý - Petr Kopta; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Lebeda 2 - Miroslav Horváth 16; po třetinách: 4:1, 3:2, 4:2
35:53 GÓL TJ Turnov! 11:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Matěj Hájek, asistoval #10 Jan Steiner (11:5)
33:33 I na konci třetí třetiny se hraje stále ve vysokém tempu
30:32 GÓL TJ Turnov! 10:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #16 Šimon Janoušek, asistoval #30 David Šabaka (10:5)
29:40 I přes tlak Turnova se podařilo Šluknovsku skorovat.
28:59 GÓL FBC Šluknovsko Česká Lípa B! 9:5
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #93 Petr Smola, asistoval #26 Martin Tejnor (9:5)
27:06 GÓL TJ Turnov! 9:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #8 Jonáš Mellan, asistoval #9 Lukáš Maršík (9:4)
24:58 GÓL TJ Turnov! 8:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #19 Vojtěch Fajgl, asistoval #88 Daniel Fric (8:4)
24:28 Šluknovští hráči nastoupili do třetí třetiny rázně.
24:23 GÓL FBC Šluknovsko Česká Lípa B! 7:4
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #14 Matyáš Fanderlik, asistoval #93 Petr Smola (7:4)
23:36 GÓL TJ Turnov! 7:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #16 Šimon Janoušek, asistoval #19 Vojtěch Fajgl (7:3)
22:40 GÓL TJ Turnov! 6:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #8 Jonáš Mellan, asistoval #10 Jan Steiner (6:3)
22:07 Díky dvěma rychlým golúm Šluknovsko chytilo svůj druhý dech.
20:43 Šluknovští hráči se začínají probouzet a trefují se do branky.
20:41 GÓL FBC Šluknovsko Česká Lípa B! 5:3
20:13 GÓL TJ Turnov! 5:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #13 Ondřej Šmída, asistoval #16 Šimon Janoušek (5:2)
20:00 GÓL FBC Šluknovsko Česká Lípa B! 4:2
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #4 Marek Král bez asistence (4:2)
18:37 Turnov i v oslabení ovládá hru.
18:15 Vyloučen hráč #8 Jonáš Mellan družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
16:00 Turnovští svoji přesilovku nevyužívají, ale šance měli.
14:37 Vyloučen hráč #33 Milan Švajcr družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
13:39 Hráči Šluknovska ale vzdorují a brání svou branku o sto šest.
12:01 Turnov začíná druhou třetinu ve stejném nasazení jako třetinu předešlou.
10:07 Turnov na konci třetí třetiny má zápas ve svých rukách a nohách. Šluknovsko se snaží, ale na Turnov zatím nestačí..
10:05 GÓL TJ Turnov! 4:1
08:26 Po překvapivém golu Šluknovska se Turnov trochu oklepal, ale po chvilce pokračují ve své promyšlené hře.
06:18 GÓL FBC Šluknovsko Česká Lípa B! 3:1
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #13 Jan Drozd, asistoval #14 Matyáš Fanderlik (3:1)
05:38 GÓL TJ Turnov! 3:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #19 Vojtěch Fajgl, asistoval #13 Ondřej Šmída (3:0)
04:53 Po prvních pěti minutách zápasu se ukazuje dovednost Turnovských hráčú, kteří jsou zatím ve větším držení míčku, ale i Šluknovsko má své šance.
03:08 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #13 Ondřej Šmída bez asistence (2:0)
01:10 GÓL TJ Turnov! 1:0