36
  • 36 35:03
    2

FBC Liberec B - TJ Turnov 11:6
branky: 1. Tomáš Melíšek, 6. Martin Kašínský, 10. Jakub Jelínek, 12. Martin Kašínský, 14. Daniel Sedláček, 16. Martin Vaňátko, 20. Martin Kašínský, 21. Jakub Jelínek, 32. Daniel Sedláček, 33. Martin Kašínský, 34. Jakub Jelínek - 8. David Parsi, 12. Václav Hejduk, 16. Šimon Janoušek, 17. Ondřej Šmída, 28. Matěj Hájek, 33. David Parsi; rozhodčí: Tomáš Jiránek - Ladislav Láska; vyloučení: 5 + Martin Vaňátko OS:2; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Tomáš Melíšek ? - Václav Dědek ?; po třetinách: 4:2, 4:2, 3:2
35:03 Vyloučen hráč #80 Daniel Sedláček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
33:28 GÓL FBC Liberec B! 11:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jakub Jelínek, asistoval #26 Tomáš Melíšek (11:6)
32:34 GÓL FBC Liberec B! 10:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #92 Martin Kašínský, asistoval #61 Jakub Jelínek (10:6)
32:26 Timeout TJ Turnov
32:19 GÓL TJ Turnov! 9:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 David Parsi, asistoval #8 Jonáš Mellan (9:6)
31:30 GÓL FBC Liberec B! 9:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #13 Martin Vaňátko (9:5)
31:30 Vyloučen hráč #16 Šimon Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
31:30 Vyloučen hráč #13 Martin Vaňátko družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
31:30 Vyloučen hráč #13 Martin Vaňátko družstva FBC Liberec B - osobní trest
30:12 Pro Turnov vypadá tento zápas docela bledě
27:44 GÓL TJ Turnov! 8:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Matěj Hájek, asistoval #13 Ondřej Šmída (8:5)
27:30 Vyloučen hráč #9 Michal Profous družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:00 Vyloučen hráč #82 Patrik Szajkó družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra rukou
25:57 Turnov je v zámku
24:00 Turnov má teď, co dělat
23:59 Střely na 2. třetiny: TJ Turnov - 12, Liberec B - 8
20:09 GÓL FBC Liberec B! 8:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jakub Jelínek z trestného střílení (8:4)
20:09 Rozhodčí Ladislav Láska nařizuje trestné střílení na branku Turnova
19:37 GÓL FBC Liberec B! 7:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #92 Martin Kašínský bez asistence (7:4)
16:49 Liberec dostal gol a hned po buly útočí
16:45 GÓL TJ Turnov! 6:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #13 Ondřej Šmída, asistoval #16 Šimon Janoušek (6:4)
15:40 Dneska to nějak nejde
15:38 GÓL FBC Liberec B! 6:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #13 Martin Vaňátko, asistoval #61 Jakub Jelínek (6:3)
15:21 GÓL TJ Turnov! 5:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #16 Šimon Janoušek, asistoval #13 Ondřej Šmída (5:3)
14:30 Matěj nevypočítal přihrávku a přihrál soupeři. Protiútok z toho není
14:16 Vyloučen hráč #9 Michal Profous družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vražení zády
13:10 Dneska to nějak neklape
13:08 GÓL FBC Liberec B! 5:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #90 Daniel Mrštík (5:2)
12:01 Jestli chceme ještě pomýšlet na vítěztví, musíme těď ukázat, co v nás je
11:59 Střely. TJ Turnov - 10, Liberec B - 7
11:55 GÓL FBC Liberec B! 4:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #92 Martin Kašínský, asistoval #80 Daniel Sedláček (4:2)
11:27 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Václav Hejduk, asistoval #88 Daniel Fric (3:2)
09:38 GÓL FBC Liberec B! 3:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jakub Jelínek, asistoval #80 Daniel Sedláček (3:1)
07:45 Turnov díky přihrávce Ondřeje Šmídy a střele Davida Parsiho, Turnov snižuje náskok Liberce na 2:1
07:44 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 David Parsi, asistoval #13 Ondřej Šmída (2:1)
05:27 Liberec využívá presilovku a zvyšuje svůj náskok už na 2:0
05:26 GÓL FBC Liberec B! 2:0
04:41 Turnov jde na 2 minuty. Bohužel
04:14 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Fajgl družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
02:58 Turnov na útočící straně fauluje a rozhodčí Jiránek hru zastavuje
02:18 Turnov se drží pod náporem Liberce
00:48 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #26 Tomáš Melíšek, asistoval #80 Daniel Sedláček (1:0)