• 60 59:41
    10:7
    (Konstant)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 10:7
branky: 3. Kryštof Indruch, 23. Kryštof Indruch, 46. Michal Konrád, 48. Štěpán Kouřil, 56. Jakub Ruč, 56. Michal Konrád, 57. Jiří Suchomel, 59. Kryštof Indruch, 59. Kryštof Indruch, 60. Michal Konrád - 1. Radim Jančík, 11. Pavel Malošík, 12. Michal Samohýl, 23. Pavel Malošík, 42. Adam Javořík, 53. Jan Michálek, 57. Radim Jančík; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: David Slavíček 8 - Jan Vorálek 5; po třetinách: 1:3, 1:1, 8:3
60:00 Komentář trenéra Otrokovic: Dneska zápas se vším všudy, který jsme si bohužel prohráli individuálními chybami. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Romana Jandy: Odvaha, ochota, obětavost, pak taky dvakrát Otrokovice, Ostrava, Olomouc a na závěr jedno malé slovo s velkým významem pro všechny Gullivery.......TÝM. Zasloužený postup do TOP12. Dnešnímu soupeři patří velký respekt a velké dík za férovost, bojovnost a florbalovou kvalitu. Přeji dobrou cestu domů.
60:00 Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni David Slavíček a Jan Vorálek
59:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #46 Filip Konstant (10:7)
58:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Kryštof Indruch, asistoval #25 Štěpán Kouřil (9:7)
58:06 Otrkovice to opět zkoušejí v šesti
58:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Kryštof Indruch bez asistence (8:7)
57:54 Otrokovice jdou do šesti
56:53 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #27 Radim Jančík, asistoval #21 Michael Kořének (7:7)
56:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #97 Michal Konrád (7:6)
56:10 Neskutečny obrat. Dva rychlé góly a Gulls jsou opět v zápase
55:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #3 Lukáš Kučera (6:6)
55:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #95 Jakub Ruč, asistoval #85 Tomáš Vejmělka (5:6)
52:13 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #31 Jan Michálek bez asistence (4:6)
52:13 Tento gol ale může Guliverům zavařit.
49:45 Gullivers se konečně zvyšují tempo. Dva vstřelené goly je očividně nakoply
47:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #25 Štěpán Kouřil, asistoval #88 Kryštof Indruch (4:5)
47:53 Po stošestěm zvolání 'Pojď' z řad diváku tam konečně padl. Gullivers se dotahuji na jednobodové manko
45:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #21 Jiří Suchomel (3:5)
45:48 Doslova vymodlený gol domácích. Po přihrávce Suchomela už měl Konrád lehkou práci
43:10 Popovksý příhrává golfákem, který spíš mířil na oběžnou dráhu, než na hřiště
41:56 Vyloučen hráč #88 Tomáš Gronych družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
41:38 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #20 Adam Javořík, asistoval #11 Dalimil Krčma (2:5)
41:38 Ten gol přesně vystihuje sousloví: 'nedáš, dostaneš'
39:59 Střely po 2.třetině Gullivers, Otrokovice 11:8
39:00 Vorálek na poslední chvíli vyráží nohou Jedličkovu střelu
35:38 Gullivers trefují další tyč
33:57 Vyloučen hráč #27 Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování
33:57 Zápas se nám mírně vyhrocuje. Jančík odhazuje hokejku soupeře
32:30 Vyloučen hráč #85 Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
32:30 Vejmělka dohrává souboj po hvizdu rozhodčího
31:15 Kouřil teď trefuje břevno
29:47 Gullivers teď ve velké šanci, ale balon se nepodařilo protlačit přes Vorálka
27:20 Gullivers vypadají, jako by si dali v poločase dvacet.
22:55 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #21 Michael Kořének (2:4)
22:55 Úvod druhé části opět začíná střeleckým kláním. Na gol Gullivers rychle nacházejí Otrokovice odpověd.
22:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
21:25 Javořík právě těsně míjí Slavíčkovu bránu
19:59 Střely po 1.třetině Gullivers, Otrokovice 7:6
15:43 Vyloučen hráč #24 Denis Ursacher družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká florbalka
15:43 Ursacher se snažil protlačit před bránu hostí, bohužel to konči zvednutou levicí rozhodčího
11:06 Zatím střelecky úspěšnější Otrokovice, na co šáhnou to padne.
11:05 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #6 Petr Kopecký (1:3)
10:07 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #27 Radim Jančík (1:2)
10:07 Otrokovice z rozehrávky z rohy a následné přihrávce před bránu dávají gol.
05:52 Vyloučen hráč #88 Tomáš Gronych družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
05:52 Gronych fauluje Kouřila v předbrankovém prostoru
05:21 Po zběsilém úvodu se hra trochu uklidnila
02:43 Gullivers rychle odpovídají. Po střele Kouřila doráží Indruch
02:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
00:36 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #27 Radim Jančík, asistoval #26 Daniel Popovský (0:1)
00:36 Otrokovice po získaném míčku jdou okamžitě do protiútoku. První střela první gol.
00:00 Dnes je zdravotníkem skvělá Kačenka Gąszczyková.