4:11
    Ivan TOMČO
    (Havlas)

BLACK ANGELS - PSN Tatran Střešovice 4:11
branky: 26. Thomas Heřmanský, 27. Lukáš Staněk, 34. Tomáš Čáslava, 55. Matouš Burian - 8. Michael Kočandrle, 14. Ondřej Horažďovský, 19. Matěj Vavroušek, 29. Michael Kočandrle, 31. Ivan Tomčo, 36. Michael Kočandrle, 37. Ivan Tomčo, 39. Matěj Šebek, 40. Ivan Tomčo, 44. Adam Šroubek, 56. Ivan Tomčo; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Tomáš Ernée 30 - Lukáš Kříž 16, Jan Buzík 5; po třetinách: 0:3, 3:6, 1:2
60:00 Komentář domácího trenéra Jakuba Zalubila: Bohužel jsme nezvládli v hlavách začátek utkání. Ve druhé jsme byli ve hře, ale srazila nás disciplína. Celkově rozhodla střelecká produktivita. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostujícího trenéra t Jakuba Menharta: Dnes dobře zvládnuté utkání, kdy jsme dokázali hrát celých 60 minut. Až na krátký výpadek ve druhé třetině jsme se drželi plánu a k tomu přidali dobrou produktivitu. Jsem rád, že se povedlo zapojit celý kádr. Děkuji soupeři za zápas.
59:43 Utkání se už dohrává.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.
57:43 Tatran střílí do tyče.
55:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Ivan Tomčo, asistoval #37 Matěj Havlas (4:11)
55:53 Tomčo dokázal využít rychlý protiútok.
55:36 I domácí ukázali dobrou kombinaci, ale Bouček netrefuje branku.
54:02 GÓL BLACK ANGELS! 4:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #34 Tomáš Čáslava (4:10)
54:02 Hlavní pořadatel Staněk naznačoval, že by Blaci mohli dát gól a Burian jeho slova vyslyšel.
52:54 Staněk po dobré přihrávce trefuje tyčku.
51:54 Tatran hraje na půl plynu, ale stačí to na domácí borce.
50:32 Nový gólman Tatran si připisuje první zákrok.
49:28 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Jan Buzík družstva PSN Tatran Střešovice
49:28 Tatran vědom svého náskok nechává odpočinout Kříže.
48:42 Hosté znovu trefují tyč.
47:43 Ernée vyrazil střelu hostů do tyčky.
47:00 Faitenhanzl mohl odčinit svůj trest. Tatran předvedl další dobrou kombinaci, ale Faitenhanzl trefuje jenom Ernéeho.
46:54 Hosté hrají v plném počtu.
45:54 Domácí zatím nic nevymysleli.
44:54 Vyloučen hráč #13 Jan Faitenhanzl družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
44:54 Faitenhanzl podkopl protihráče a půjde si sednout na trestnou.
43:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #70 Adam Šroubek, asistoval #52 David Chochlovský (3:10)
43:39 Další kombinace hostů a Šroubek se trefuje pod horní tyč.
42:24 Hosté si dělají co chtějí a domácí na jejich kombinace nedokáží zareagovat.
40:30 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #37 Matěj Havlas.
40:30 Navrátil zkoušel střelu z bekhendu a díkybohu přestřeluje branku.
40:30 Jen těsně domácí obránce nevypíchl míček a rozhodčí nařizuje trestné střílení.
39:59 Bohužel se domácím nepovedla závěrečná pětiminutovka, kde dostali 4 góly.
39:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Ivan Tomčo z trestného střílení (3:9)
39:24 Tomčo provedl svoji forhendovou kličku ideálně. Ernée nedokázal zareagovat.
38:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #78 Matěj Šebek, asistoval #19 Michael Kočandrle (3:8)
38:18 Další dobrá kombinace hostů. Domácí bohužel prohrávají o pět gólů.
36:31 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Ivan Tomčo, asistoval #19 Michael Kočandrle (3:7)
36:31 Vyloučen hráč #9 Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
36:31 Tomčo dokázal trefit ideálně míček ze vzduchu.
36:31 Fryšovi se nelíbil gól Tatranu a šel si sednout.
35:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #19 Michael Kočandrle, asistoval #63 Ondřej Horažďovský (3:6)
35:37 Dobrá kombinace končí dalším gólem Tatranu.
33:09 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #79 Lukáš Staněk (3:5)
33:09 Čáslava si z hráčů Tatranu udělal kužele a poslal míček pod nohou hostujcího gólmana.
32:00 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
32:00 Hosté zastavili nadějnou akci domácích.
30:54 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Ivan Tomčo, asistoval #65 Matěj Vavroušek (2:5)
30:54 Tomčo propálil všechno před sebou.
30:40 Vyloučen hráč #61 Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
30:40 PIk ve snaze vybojovat míček padá a hraje na zemi.
28:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #19 Michael Kočandrle, asistoval #37 Matěj Havlas (2:4)
28:37 Pik nedokázal trefit míček a Tatran šel do protiútoku a využívá ho na jedničku.
26:54 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #12 Michal Derevlanyj (2:3)
26:54 Staněk dává Blackům naději.
25:27 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #78 Thomas Heřmanský, asistoval #34 Tomáš Čáslava (1:3)
25:27 Blaci rychle standartku a Heřmanský trefuje nad rameno Kříže.
24:57 I Burian šel sám na gólmana, ale Kříž dokázal vystihnout jeho forhendovou kličku.
23:17 Čejka šel sám na gólmana, ale bohužel na něj dýchal hostující obránce a nenechal ho v klidu zakončit.
22:03 Fous o fous minul branku.
20:54 Ernée nedokáže najít svými výhozy své spoluhráče.
20:00 První buly ve druhé třetině vyhrávají domácí.
19:59 Skončila nám první třetina. Domácí byli aktivní, ale bohužel neměli zabijácký instinkt, který dokázal na druhé straně ukázat Tatran.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #55 Ivan Tomčo (0:3)
18:03 Domácí zatlačili na Tatran, ten dokázal tlak přestat a jít do přečíslení a dát gól. No jo. Nedáš, dostaneš!
17:03 Domácí se zatím trápí v koncovce.
16:32 Domácí se zahnali do rohu hřiště, kde čekali hosté.
15:56 Ernée si připisuje další důležitý zákrok.
14:23 Pik stál sám na středu, ale bohužel nedokázal trefit branku.
13:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #63 Ondřej Horažďovský, asistoval #26 Matěj Horák (0:2)
13:14 Domácím utekl míček a Horák našel Horažďovského, který z větší vzdálenosti prostřeluje Erného.
12:28 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #9 Marek Fryš.
12:28 Fryš vystřelil jenom do gólmana.
11:54 Pik stál dobře pozičně a zamezil Tatranu kombinovat.
11:06 Střela Maňoura mířila jenom do nohou domácího gólmana.
09:30 Erného výhoz našel gólmana hostů.
08:41 První lajna domácí hraje zatím dobré utkání.
07:30 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #19 Michael Kočandrle, asistoval #55 Ivan Tomčo (0:1)
07:30 Kočandrle dostal nahrávku před prázdnou branku a i když netrefil míček ideálně dává branku.
07:12 Utkání se nám přiostřuje.
06:10 Čáslava uplatnil svou rychlost a dokázal předběhout svého strážce. Poté střílí jenom do gólmana hostů.
04:02 Ernée nedokázal chytit míček a nabídl šanci Tatranu.
02:12 Domácí do zápasu vstoupili aktivněji.
00:00 První buly v zápase vyhrávají domácí.