4:6
    Filip LANGER
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - PSN Tatran Střešovice 4:6
branky: 15. Jan Malič, 15. Jaakko Rannanjärvi, 33. Jan Malič, 40. Jaakko Rannanjärvi - 5. David Chochlovský, 21. Vojtěch Wojnar, 48. Ivan Tomčo, 49. Ondřej Papoušek, 57. Ivan Tomčo, 60. Filip Langer; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:7; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 26 - Lukáš Kříž 21; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:4
60:00 Komentář trenéra domácích pana: nebyli jsme horší, ale prohráli jsme. neproměněné přesilovky, zpomalování hry, přes ubráněnou přesilovku ve třech, nás stálo lepší výsledek. jinak hezký a rychlý florbal, který se musel líbit. děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k vítězství. děkujeme divákům.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Jakuba Menharta: 'Výborné utkání. Nahecované, útočné a v obrovském tempu. Děkuji soupeři za zápas.'
60:00 Střely na branku celkem: FbŠ Bohemians DDM Praha 7: 25, PSN Tatran Střešovice: 31.
60:00 Střely na branku ve 3.třetině: FbŠ Bohemians DDM Praha 7: 7, PSN Tatran Střešovice: 14.
59:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Filip Langer bez asistence (4:6)
59:40 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
59:25 Vyloučen hráč #74 Ondřej Horažďovský družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
59:25 Nyní výhoda 5-3.
58:12 6 na 4 pro Bohemku, Papoušek zbytečně dohrál Folaufa.
58:05 Vyloučen hráč #88 Ondřej Papoušek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
57:15 Bohemka v šesti.
56:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #91 Ivan Tomčo bez asistence (4:5)
56:55 Tatran se po Tomčově gólu dostává do vedení.
55:19 Tatran je opět bez míčku a čeká na chyby.
52:44 Bohemka přežila své oslabení a Forman opět řádí v útoku.
52:26 Šimáně pošetřil pár vteřin.
51:46 Další střela, která míjí branku domácích.
51:28 Langer mimo branku.
51:00 Tatran proti třem hráčům Bohemky v obrovské výhodě.
50:38 Vyloučen hráč #94 Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
50:38 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
49:20 Míček se střídá na holích obou týmů, zatím bez vážnějších střel.
48:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #88 Ondřej Papoušek bez asistence (4:4)
48:02 Tatran po slepených gólech vyrovnává a o zápletku máme postaráno.
47:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #91 Ivan Tomčo, asistoval #29 Filip Langer (4:3)
46:41 Malič tentokrát před brankou neúspěšný.
46:30 Langer pošetřil pár vteřin.
45:40 Další početní výhoda domácích, první střelu Buršíka Kříž s přehledem chytá.
45:28 Vyloučen hráč #86 Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi
42:35 Šimáně zkušeně vyřešil obrannou situaci 1-1.
40:55 Na začátku 3.třetiny jsou aktivnější domácí hráči.
40:00 Střely na branku v 2.třetině: FbŠ Bohemians DDM Praha 7: 12, PSN Tatran Střešovice: 6.
39:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #29 Jaakko Rannanjärvi, asistoval #21 Jakub Buršík (4:2)
39:48 Rannanjärvi a jeho druhý gól po krásné přihrávce od Buršíka.
38:19 Forman a jeho střela od mantinelu pouze nad branku.
36:26 Folauf v tutové šanci pouze do golmana.
35:45 Nyní je však stejně jako ve velké části této třetiny míček na hokejkách domácích hráčů.
34:34 Tatran o dlouhé době ve svém útočném pásmu.
32:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #13 Michal Vojtíšek (3:2)
32:31 Honza Malič opět pozorný na brankovišti a doráží míček do branky.
31:50 Další blok Tatranu, tentokrát po střele Buršíka.
30:50 Forman i Malič ve svých střelách neúspěšní.
30:31 Vyloučen hráč #86 Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
29:16 Bohemka si pouze přihrává okolo a nevidíme žádnou nebezpečnou střelu.
28:13 Vyloučen hráč #91 Ivan Tomčo družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
28:13 Další početní výhoda pro Bohemku.
26:43 Horažďovský backhandem minul úplně odkrytou branku.
26:02 Tatran přežil své oslabení bez větších problémů.
25:12 Vojtíšek v dobré pozici míjí.
24:50 Folauf ze středu pouze do gólmana.
24:02 Vyloučen hráč #88 Ondřej Papoušek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
22:30 Jan Malič z výběhu pouze do bloku.
20:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #91 Ivan Tomčo (2:2)
20:47 Tatran ale i po nepovedené přesilovce snižuje a utkání se tak může hrát zase 'od začátku'.
20:23 Bohemka přežila své oslabení a žene se do útoku.
19:59 Tatran zatím nepředvedl žádnou nebezpečnou akci a končí nám první třetina.
18:23 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra rukou
18:23 Přesilovku si teď vyzkouší i Tatran.
16:25 Domácí rázem ožili. Střelu Papeže vyráží maskou Kříž.
14:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #29 Jaakko Rannanjärvi, asistoval #74 Jiří Kratina (2:1)
14:45 Nejprve se prosadil v přesilové hře Honza Malič po dorážce v brankovišti, chvilku na to Bohemka gólem Rannajärviho otáčí průběh zápasu.
14:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
13:28 Vyloučen hráč #88 Ondřej Papoušek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
13:15 Horák ve slibné pozici, ale po technické chybě nevystřelil.
12:57 Tatran drží Bohemku v zámku.
11:40 Opět Zavřel a jeho zákroky drží Bohemku.
09:50 Hezké střídání si připsal Rasmus Myöhänen. Branka Tatranu ale zůstala neohrožena.
07:05 Zavřel je stále v ohrožení, ale zůstává pozorný a drží jen jednobrankové manko.
04:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #52 David Chochlovský bez asistence (0:1)
04:47 Tatran se po dorážce dostává do vedení.
03:50 Diváci dnes mohou na straně Bohemky vidět i dva finské hráče.
02:44 Na druhé straně Buršík v dobré pozici, ale nepřijal úplně ideálně přihrávku.
01:45 Zavřel teď i s trochou štěstí chytá střelu i následnou drážku skoro do prázdné brány.
00:55 Utkání začalo šancemi na obou stranách, těšíme se na napínavý souboj.