3:12
    Marek KORYCH
    (Vyhnánek)

FBC Liberec - Technology Florbal MB 3:12
branky: 18. Tomáš Martin Matušů, 35. Jakub Mádlo, 52. Martin Čermák - 6. Daniel Goll, 12. Štěpán Švejda, 16. Jan Zoufalý, 22. Štěpán Švejda, 28. Adam Hájek, 30. Ondřej Pužman, 34. Jan Zoufalý, 41. Štěpán Švejda, 50. Jan Zoufalý, 54. Radovan Kohút, 60. Sebastián Šlechta, 60. Marek Korych; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Petr Chlad 20 - Marek Macík 24; po třetinách: 1:3, 1:4, 1:5
60:00 Komentář trenéra domácích(Miroslav Svoboda): Máme za sebou zápas s kvalitním soupeřem. Bohužel dnes nemusel ze svých kvalit nic ukázat a stejně vyhrál o parník. V našich výkonech je čím dál tím míň věcí, co se nám líbí a čím dál tím víc věcí, co nás štve. Čeká nás teď hodně práce a ještě víc věcí k zamyšlení. Soupeři gratulujeme a těšíme se na další práci.
60:00 Komentář trenéra hostů(Martin Šácha): Začátek zápasu byl díky našemu špatnému pohybu vyrovnaný. Dost nám pomohlo, že jsme vsítili první branku a postupně jsme se zlepšeným výkonem dostávali do herní pohody a tím jsme měli zbytek zápasu plně pod kontrolou. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely celkem: Liberec: 27 ; Mladá Boleslav: 32
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 7 ; Mladá Boleslav: 14
60:00 Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Michal Václavík ; Mladá Boleslav: Marek Macík
59:36 GÓL Technology Florbal MB! 3:12
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:12)
59:36 Rychlá rozehrávka z rohu končí gólem.
59:03 GÓL Technology Florbal MB! 3:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta, asistoval #57 Martin Sobotka (3:11)
59:01 Začala probíhat poslední minuta dnešního zápasu.
57:06 Utkání se pomalu blíží ke svému konci.
54:27 Domácí mají míček pod svojí kontrolou.
53:17 GÓL Technology Florbal MB! 3:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #44 Radovan Kohút, asistoval #24 Marek Korych (3:10)
53:17 Kohút do prázdné brány vstřelil desátou brankou do liberecké sítě.
51:33 Timeout Technology Florbal MB
51:33 GÓL FBC Liberec! 3:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Martin Čermák, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (3:9)
51:33 Čermák to líp ani trefit nemohl, přesně pod víko.
50:29 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:29 Domácí mají početní výhodu.
50:19 Wiener sám na Macíka nevyzrál.
49:51 GÓL Technology Florbal MB! 2:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #12 Daniel Goll (2:9)
47:57 Macík neměl problém s Čermákovou střelou od půlky.
47:02 Wiener čistě odebral míček Vyhnánkovi.
46:43 Blažek pouze do boční sítě.
44:31 Liberec přečkal oslabení v relativní pohodě.
43:28 Liberec se dostal do další šance v oslabení.
42:50 Akce Jaroše a Suchardy nekončí brankou v oslabení.
42:28 Vyloučen hráč #23 Martin Čermák družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
42:28 Hosté si vyzkouší nacvičenou přesilovou hru.
41:45 Odložené vyloučení, výhoda pro hosty.
40:45 GÓL Technology Florbal MB! 2:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #5 Michal Fišera (2:8)
40:45 Švejda kompletuje hattrick.
40:01 Úvodní bulí nám začala třetí třetina, Liberec doufá v comeback a Boleslav by chtěla přidat ještě pár branek.
39:45 Liberec se snaží o poslední útočnou akci této třetiny.
39:28 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:56 Střela Jaroše byla pro Macíka lahůdka.
37:30 Dnešní zápas navštívilo 68 diváků.
36:30 Korych si našel dlouhý výhoz Macíka, ale nedokázal sám na Chlada vyzrát.
34:51 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #73 Vojtěch Wiener (2:7)
34:51 Mádlo nad rameno Macíka.
34:01 Zatím to nevypadá na to, že Liberec má přesilovou hru.
33:48 Liberec si může ,,spravit,, chuť proměněním přesilové hry.
33:19 Vyloučen hráč #37 Štěpán Švejda družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
33:11 Timeout FBC Liberec
33:11 GÓL Technology Florbal MB! 1:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #75 Sebastián Šlechta (1:7)
33:11 Boleslav využila odložené vyloučení.
29:53 GÓL Technology Florbal MB! 1:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #57 Martin Sobotka (1:6)
29:53 Liberec svým nedůrazem daruje Boleslavi další branku.
27:50 Hájek poslal míček pod Chladem, jako suvenýr si na památku odnesl míček.
27:46 GÓL Technology Florbal MB! 1:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #61 Adam Hájek, asistoval #44 Radovan Kohút (1:5)
26:10 Utkání se přesouvá intenzivně z jedné půlky hřiště na druhou půlku.
24:26 Šorm běžel sám na Macíka, bohužel ani on neproměnil samostatný únik.
23:57 Chlad vychytal Švejdův samostatný únik.
21:16 GÓL Technology Florbal MB! 1:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #24 Marek Korych (1:4)
21:16 2 na 1, střela do prázdné brány,
20:01 Bule pro Liberec.
20:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 13 ; Mladá Boleslav: 10
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 7 ; Mladá Boleslav: 8
19:47 Chlad výtečně tváří v tvář Pužmanovi.
19:24 Macík vyautoval Suchardu.
19:05 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:56 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #15 Jakub Mádlo.
17:56 Mádlo nevyužil šanci na snížení skóre.
17:06 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů bez asistence (1:3)
17:06 Matušů krásnou střelou do růžku otevřel liberecké konto, Macík neměl šanci s touto střelou cokoliv udělat.
15:44 GÓL Technology Florbal MB! 0:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #65 Daniel Martínek (0:3)
15:44 Belák propadl na polovině hřiště, Boleslav šla 3 na 1 a tuto šanci následně využila.
15:18 Liberci chybí důraz na všech frontách.
12:53 Rais měl poodkrytou bránu, ale minul.
11:16 GÓL Technology Florbal MB! 0:2
11:16 Kros a střela z první.
07:16 Hra i po úvodní brance je stále vyrovnaná, ani jeden tým nemá navrch.
05:34 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #12 Daniel Goll bez asistence (0:1)
05:34 Goll si vybojoval míček a střelu vzal taktéž sám na sebe.
04:42 Na libereckou halu si našli cestu rodiče boleslavských hráčů, od začátku jsou slyšet.
03:30 Macík na dvakrát vychytal Jaroše.
01:44 Na hřišti se objevují první lajny obou týmu, zatím lepší liberecká pětice. Blažek svojí střelou vedle ukončil střídaní domácích.
00:41 Liberec se snaží založit útočnou akci, ztroskotal na dobře postavené boleslavské obraně.
00:01 Úvodní buly vyhrál Šlechta.