7:8
    Adam CHOMA
    ()

Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:8p
branky: 19. Vojtěch Rusin, 28. Jiří Kohoutek, 31. Michael Smola, 44. Dominik Czeszewski, 50. Michael Souček, 54. Lukáš Kučera, 58. Jiří Kohoutek - 10. Martin Gattnar, 16. Martin Gattnar, 24. Jan Toman, 27. Ondřej Sidunov, 32. Štěpán Kaleta, 56. Martin Gattnar, 56. Adam Choma, 65. Adam Choma; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Matěj Denemark 25 - Petr Maláč 23; po třetinách: 1:2, 2:3, 4:2, 0:1
65:00 Nejlepším hráčem hostí se stává Martin Gattnar a za domácí Lukáš Kučera
64:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Adam Choma bez asistence (7:8)
64:59 Konec utkání
64:58 Domácí odvolali brankáře
64:11 Timeout Sokoli Pardubice
63:20 Domácí v prodloužení zvládli oslabení.
61:10 Vyloučen hráč #32 Dominik Czeszewski družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
60:00 Komentář trenéra domácích: 'Spravedlivá dělba bodů. Škoda gólu v prodloužení, tam jsme to měli zahrát více zkušeně. Díky Vítkám za kvalitní mač a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů: Ztráta 1 bodu, děkujeme za zápas.
59:59 Střely za 3. třetinu, Domácí 11, hosté 11
59:01 Další chyba u domácí branky, kterou Denemark znovu chytá.
57:49 Denemark skvěle chytá střelbu od hostů.
57:24 GÓL Sokoli Pardubice! 7:7
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #17 Jiří Kohoutek, asistoval #18 Lukáš Kučera (7:7)
57:24 Kučera se chystá vystřelit, ale v tom mu Kohoutek vezme balón a dává gól.
55:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Adam Choma z trestného střílení (6:7)
55:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar bez asistence (6:6)
53:03 GÓL Sokoli Pardubice! 6:5
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #17 Jiří Kohoutek (6:5)
53:03 Kučera má volný výběh a posílá balónek k tyčce hostů.
51:30 Do konce zbývá 8 a půl minuty, oba týmy nasazují pořádné tempo.
50:00 Souček znovu před bránou střílí ze vzduchu, netrefuje bránu a tentokrát balónek posílá až do prahy.
49:06 GÓL Sokoli Pardubice! 5:5
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #26 Michael Souček, asistoval #18 Lukáš Kučera (5:5)
49:06 Souček sám před bránou Hostů střílí ze vzduchu a dává gól.
48:08 Sákra dnes už po několikáté sbírá nahrávky před domácí bránou od Hostů.
45:19 Matouš Sákra posílá nahrávku hráči z Vítkovic a ten využívá šanci a dává gól.
43:38 GÓL Sokoli Pardubice! 4:5
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #32 Dominik Czeszewski bez asistence (4:5)
41:09 Dominik Czeszewski při samotném útoku na bránu nedává gól.
40:01 Buly vyhrávají domácí.
40:00 Komentář trenéra domácích: 'Spravedlivá dělba bodů. Závěr jsme si měli více pohlídat. Díky Vítkám za kvalitní mač a šťastnou cestu domů'.
39:59 Střely za 2. třetinu, Domácí 9, Hosté 10
39:50 Od diváků se ozývá pouze VÍTKOVICE.
36:30 Vítkovice mají dlouhou dobu balónek pod kontrolou při oslabení.
34:41 Vyloučen hráč #76 Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
34:41 Pardubice mají další šanci dohnat 2 gólové manko.
32:00 Kolem Denemarka právě proletěla stíhačka od Hanzlíka.
31:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #79 Tomáš Hanzlík (3:5)
30:40 GÓL Sokoli Pardubice! 3:4
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #82 Michael Smola, asistoval #18 Lukáš Kučera (3:4)
30:40 Smola dostává od kučery crossovou nahrávku a využívá tuto šanci gólem.
28:44 Petr Maláč vychytal situaci 2 na 1.
27:53 GÓL Sokoli Pardubice! 2:4
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #17 Jiří Kohoutek, asistoval #19 Richard Denkstein (2:4)
27:50 Pardubice stále 5 na 4.
26:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov z trestného střílení (1:4)
26:18 Vyloučen hráč #40 Jan Vojáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
23:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jan Toman, asistoval #43 Martin Gattnar (1:3)
22:14 Hosté nedokázali využít přesilovku.
20:14 Vyloučen hráč #26 Michael Souček družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání
19:59 Střely za 1. třetinu, Domácí: 7, Hosté: 8
18:34 GÓL Sokoli Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #18 Lukáš Kučera (1:2)
18:34 Kučera vymotává 2 hráče a po nahrávce Rusin střílí a dává první gól dnešního zápasu.
16:48 Pardubice mají více šancí, než Hosté, ale nedaří se je proměnit.
15:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #10 Adam Choma (0:2)
15:12 Stejní hráči dávají góla ze stejného místa.
13:55 Sákra blokuje nahrávku před bránou.
11:29 Petric po druhé za sebou netrefuje bránu.
09:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
09:03 Vítkovice mají první šanci, kterou proměňují v gól.
04:46 Pardubice stále nepouští Vítkovice ke střelbě.
02:27 Vítkovice se zatím nedostali ke střelbě.
00:55 Pardubice mají 1. střelu a a šanci 3 na 2 neproměňují.