• 57 56:21
    6:9
    (Chochlovský)

Sokoli Pardubice - PSN Tatran Střešovice 6:9
branky: 7. Petr Kučera, 33. Marek Weinelt, 39. Ondřej Ryšavý, 39. Michael Souček, 48. Jiří Kohoutek, 56. Lukáš Kučera - 4. Matěj Moravec, 9. Matěj Šebek, 13. Vojtěch Klápa, 20. Vojtěch Klápa, 20. Michael Kočandrle, 27. Vojtěch Wojnar, 33. Vojtěch Klápa, 52. Jakub Kerzel, 57. Jakub Kerzel; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Matěj Denemark 26 - Lukáš Kříž 18; po třetinách: 1:5, 3:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostí: Chtěl bych kluky pochválit za výborný vstup do utkání, ale uspokojení z první třetiny bylo až moc velké a zbytečně jsme si vše zkomplikovali a pustili soupeře do utkání. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích: Prospaná první třetina nás stála lepší výsledek. Poté už vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Díky všem a Tatranu šťastnou cestu domů.
56:21 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Jakub Kerzel, asistoval #52 David Chochlovský (6:9)
55:59 GÓL Sokoli Pardubice! 6:8
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #19 Richard Denkstein (6:8)
53:41 Po nepodařeném útoku domácích opětoval útok Tatran
51:51 Vyloučen hráč #2 Matěj Švarc družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:51 Vyloučen hráč #98 Matouš Sákra družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost
51:51 Sílí napětí mezi oběma týmy
51:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Jakub Kerzel, asistoval #55 Jiří Calda (5:8)
47:02 GÓL Sokoli Pardubice! 5:7
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #17 Jiří Kohoutek, asistoval #93 Petr Kučera (5:7)
47:02 Kohoutek snižuje náskok Tatranu střelou tahem z výběhu
45:44 Klápova střela zblokovaná
44:16 Weinelt neproměnil střelu
43:08 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
41:34 Gregor skončil po souboji za mantinelem. Stáhl s sebou soupeře i vlastní mantinel
40:00 Střely ve 3. třetině: 11-hosté, 10-domácí
40:00 Shrnutí střel po 2. třetině: 11-hosté, 9-domácí
39:00 Sokoli vzlétají a snižují rozdíl skóre
38:41 GÓL Sokoli Pardubice! 4:7
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #26 Michael Souček, asistoval #18 Lukáš Kučera (4:7)
38:02 GÓL Sokoli Pardubice! 3:7
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #70 Jakub Prášek (3:7)
38:02 Prášek oběhl branku a příhrou Ryšavému nahrál na gól
35:33 Vyloučen hráč #86 Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
35:33 Po tutovce Součka vyloučen hráč Tatranu Střešovice
33:45 Šebek se důrazně snažil získat míček, byl však neúspěšný
32:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa bez asistence (2:7)
32:18 GÓL Sokoli Pardubice! 2:6
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #73 Marek Weinelt, asistoval #17 Jiří Kohoutek (2:6)
32:16 Kohoutek rozjíždí akci
31:42 Vyloučen hráč #65 Matěj Vavroušek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:35 Kučera schytal 'raketu' do levého stehna
30:16 Vyloučen hráč #64 Marek Macek družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání
29:22 Souček z velkého brankoviště minul zařízení
26:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #2 Matěj Švarc (1:6)
19:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #19 Michael Kočandrle, asistoval #68 Matěj Šebek (1:5)
19:26 Sokoli dvakrát za sebou propadli a byli potrestáni
19:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (1:4)
08:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #19 Michael Kočandrle (1:2)
06:27 GÓL Sokoli Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #93 Petr Kučera bez asistence (1:1)
06:07 Petr Kučera využil samostatného úniku a zvýšil stav utkání na 1:1
06:07 Střela Matouše Sákry skončila na tyči
05:09 Klápa nebezpečně vystřelil na branku domácích
04:31 Gregor skončil po souboji v mantinelu
03:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #50 Matěj Moravec, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (0:1)
02:51 Hosté se dostávají k míčku a zahajují útok.
01:30 Petric vystřelil první střelu domácích