6:1
    Jan MALIČ
    (Kratina)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 6:1
branky: 26. Filip Folauf, 38. Michal Vojtíšek, 38. Jan Malič, 49. Michal Vojtíšek, 51. Jiří Kratina, 59. Jan Malič - 22. Jiří Dolejší; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:2 + Jakub Fuchsig 5; využití: 3:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Linhart 15 - Jan Štěpánek 14; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:0
60:00 To je od nás vše, přejeme hezké svátky a šťastný Nový rok.
60:00 komentář trenéra domácích: v první třetině jsme nebyli v tempu, nehráli jsme dobře. od druhé třetiny velmi dobře do obrany a trefovali jsme góly i tyčky. za vítězství jsme rádi. máme za sebou výsledkově velmi povedený předvánoční víkend s pouze jedním inkasovaným gólem, to je super. dopředu můžeme být ještě lepší, odvážnější. děkujeme soupeři za zápas, děkujeme divákům a krásné svátky...
60:00 Komentář trenéra hostů: Od nás povedená první třetina, ve které jsme bohužel svůj tlak nedokázali přetavit v góly. Od druhé třetiny zápas raději nebudu hodnotit, protože to nesmíme... Krásné svátky...
60:00 Nejlepším hráčem hostů je #39 Jiří Dolejší, autor jediného gólu Ústí.
60:00 Hráčem utkání je brankář domácích #1 Jan Linhart, který za sebe pustil jen jeden gól.
60:00 Počet střel třetí třetiny: 8:4
60:00 Je tu konec a štěstí v první třetině a přesnost střelby v následujících třetinách způsobila jasné vítězství domácích.
59:00 Běží poslední minuta zápasu.
58:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #74 Jiří Kratina (6:1)
58:58 Na konec zápasu si domácí vytváří pětigólový náskok.
58:21 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
58:21 Poslední minuty zápasu už jsou plné ostrých soubojů.
57:40 Naopak hosté už hodně bojují z frustrací.
56:05 Ve třetí třetině jsou to domácí, kdo je na hřišti dominantní. Snadněji brání a čtyřgólový náskok jim ulehčuje rozehrávky, útoky jsou jistější.
54:05 Napětí na hřišti i na střídačce hostů je velmi znát.
50:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #13 Michal Vojtíšek (5:1)
50:27 Čtveřice obránců byla příliš rozstoupená a #74 Jiří Kratina měl čas se s míčkem otočit a zakončit.
49:16 Vyloučen hráč #53 Vojtěch Kunc družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
49:16 Lavička hostů nespokojeně hodnotí názory rozhodčích při dalším vyloučení.
48:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #1 Jan Linhart (4:1)
47:52 Ústí nedostává šance vystřelit, přihrávky si hráči domácích hlídají.
44:50 Sotva vyběhl z trestné lavice #23 Filip Folauf dostal míč a vystřelil, síť se zavlnila po zásahu z vnější strany.
43:13 Bohemians si přesilovku hlídá, dokonce se dostala na polovinu soupeře.
42:41 Vyloučen hráč #23 Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
42:41 Vyloučený se ještě obhajoval, ale nic platné mu to nebylo.
41:12 Třetí třetina začíná ve vyšším tempu než předchozí dvě.
40:00 Počet střel druhé třetí: 8:2
37:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #23 Filip Folauf (3:1)
37:33 Následuje ještě jeden rychlí gól.
37:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #38 Jan Malič (2:1)
37:22 Konečně se domácím povedlo prolomit obranu hostů a dostávají se do vedení.
36:25 I druhé oslabení, byť delší než to první, hostům vychází.
33:51 Vyloučen hráč #33 Jakub Fuchsig družstva Florbal Ústí na 5 minuty za sekání
33:51 Hráč domácích odchází na lavičku s rukou na zraněné tváři.
33:05 Nebezpečná situace před brankou domácích nekončí v síti.
32:00 Zápas sleduje 25 diváků, děkujeme za podporu.
29:15 I přes dobré šance domácích si hosté oslabení uhlídali a skóre tak zůstává vyrovnané.
27:03 Vyloučen hráč #67 Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
27:03 Únik obránce domácích byl zastaven hrubým seknutím do holeně.
25:39 Brankář hostů ještě zahraňoval míč po odražení na brankové čáře, v rukou skončil až za čarou.
25:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #74 Jiří Kratina (1:1)
22:30 Dál se zápas odehrává hlavně na polovině domácích.
21:15 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jiří Dolejší, asistoval #62 Jan Peška (0:1)
21:15 A je to tady první gól zápasu.
20:00 V první třetině jsme se gólu nedočkali, snad akce neskončí jen na konstrukci branek.
20:00 Počet střel první třetiny: 4:9
18:00 Gólově chudá je první třetina.
16:10 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #27 Dan Semerád.
16:10 Podruhé zazvonilo břevno domácích, tentokrát při trestném střílení.
13:31 Domácí se začínají vyrovnávat soupeři a lépe teď brání a lépe vedou útoky.
10:27 Nadále hosté ovládají hřiště, domácí mají problém udržet míč při přechodu přes polovinu.
08:10 Ústí dominuje v poli, Bohemians se nedostává k míči a musí urputně bránit.
05:40 Až nyní se domácí dostali k zakončení.
03:36 Hosté nenechávají moc prostoru domácím, kteří se nemůžou dostat k míči.
00:36 V úvodu zápasu jsou na míči hlavně hosté.