9:3
    Richard MAKYČA
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 9:3
branky: 3. Adam Choma, 9. Tomáš Hanzlík, 15. Adam Choma, 26. Adam Choma, 33. Ondřej Čech, 46. Štěpán Kaleta, 47. Adam Palčinský, 56. Vojtěch Vandrol, 57. Martin Gattnar - 7. Jakub Laus, 27. Lukáš Punčochář, 59. Richard Makyča; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Patrik Plevák 17 - Kristián Konečný 3, Matěj Faltus 22; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:1
60:00 Vyjádření trenéra hostí, pana Mirka Vybírala 2/2:Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za jejich výkony! Všem přeji krásné, pohodové svátky a vše nejlepší do Nového roku 2020 :) AVE BULLS
60:00 Vyjádření trnéra hostí, pana Mirka Vybírala 1/2:V dnešním utkání se projevila z naší strany únava a soupeř prokázal svou herní kvalitu. I přes to bych chtěl mé hráče pochválit za nejen dnešní výkon, ale i za poslední 3 utkání, ve kterých prokázali kvalitu. Máme z čeho těžit v příštím roce. Hezčí výsledek nás stály zbytečná oslabení a individuální chyby. Teď si odpočineme, připravíme a v roce 2020 budeme silnější!
60:00 Vyjádření trenéra hostí, pana Václava Gurkovského: Skákalo nám to, trvalo nám to, velké rezervy. Díky soupeři za zápas, přejeme všem našim příznivcům pěkné a klidné svátky. Uvidíme se v roce 2020.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 10 Adam Choma Brno - 14 Richard Makyča
60:00 Střely ve 3. třetině: Vítkovice 16, Brno 5 Střely celkem: Vítkovice 34, Brno 20
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:16 GÓL Bulldogs Brno! 9:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Richard Makyča bez asistence (9:3)
56:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #3 Adam Zubek (9:2)
56:35 Marťa Gattnar svou přesně mířenou střelnou zápěstím nedal Faltusovi žádnou šanci.
56:23 Valachovič ve velké šanci trefuje pouze dobře postaveného Pleváka.
55:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Vojtěch Vandrol, asistoval #79 Tomáš Hanzlík (8:2)
55:15 Vandrol lehce tečnul Haznlíkovu přihrávku a přidává tak osmý vítkovický gól.
52:56 Vaverčák trefuje Pleváka.
52:20 Hanzlík tvrdou ranou téměř zabil Faltuse.
48:30 Zubek do boční sítě.
47:45 Kaleta pálí mimo.
46:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Adam Palčinský, asistoval #3 Adam Zubek (7:2)
46:42 Vítkovický tlak proměňuje v branku přesně umístěnou ranou Palčinský.
45:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #43 Martin Gattnar (6:2)
43:29 Timeout Bulldogs Brno
43:29 Vyloučen hráč #78 Štěpán Zeman družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
43:29 Bulldoci jsou na hřišti v počtu 6 plus 1 = přesilovka pro Vítkovice.
41:46 Gattnar tvrdou ranou trefuje Faltuse do masky.
41:23 Vyloučen hráč #78 Štěpán Zeman družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
40:31 Choma mířil na bližší Faltusovu tyč, ale minul.
40:00 Střely ve 2. třetině: Vítkovice 8, Brno 10
39:12 Hra se přitvrzuje.
38:23 Vítkovice míchají sestavou, do hry se dostává Vojta Vandrol.
37:54 Breaková situace Bulldogs opět neúspěšná.
35:00 Dnešní utkání sleduje 45 diváků.
34:56 Kaleta míří nad.
32:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Ondřej Čech, asistoval #92 Štěpán Kaleta (5:2)
32:09 Kaletou svou přesně umístěnou střelou ze středu nedává Faltusovi šanci.
32:01 Vyloučen hráč #18 Jiří Černohous družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
31:10 Plevák neskutečnými zákroky pomohl vítkovickým při oslabení.
29:57 Vaverčák míří vysoko nad.
29:15 Vyloučen hráč #76 Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:15 Gryz si spočne na trestné a Brno si tak zahraje první přesilovku.
26:31 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #71 Lukáš Punčochář, asistoval #49 Adam Vágner (4:2)
25:54 Hattrick v podání Adama Chomy aka vymetu všechny pavučiny, které můžu.
25:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Adam Choma, asistoval #92 Štěpán Kaleta (4:1)
22:48 Černohous nejdříve trefil Pleváka do hrudi, následně neudržel rovnováhu a při cestě na zem s sebou vzal i Plevákovu branku.
22:24 Vítkovice jsou pod tlakem.
21:08 Vaverčák prověřuje Pleváka.
20:00 Střely v 1. třetině: Vítkovice 10, Brno 5
17:59 Palčinského střelu bez problémů vyráží Faltus.
16:50 Brno se snaží o konstruktivní rozehrávku, ale Vítkovice dobře brání.
16:00 Hanzlík zahrál vysokou holí, rozehrávka pro Brno.
14:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Adam Choma, asistoval #3 Adam Zubek (3:1)
14:32 Choma těsně míjí.
13:34 Vojáček trefuje pouze bránícího hráče.
12:40 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Matěj Faltus družstva Bulldogs Brno
12:40 Vyloučen hráč #10 Jakub Laus družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
12:30 Laus ze středu do Pleváka.
11:24 Hanzlík před brankou neúspěšný, gólman vytáhl skvělý zákrok.
08:34 Punčochář míří nad Plevákovu branky.
08:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Tomáš Hanzlík, asistoval #45 Vojtěch Šimík (2:1)
06:40 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Jakub Laus, asistoval #94 Filip Antel (1:1)
06:40 Střela z půlící čáry nejspíš tečovaná jedním z vítkovických obránců končí za Plevákovými zády.
06:34 Šimík do horní tyčky.
04:20 Choma sice v rychlosti projel celé hřiště, ale finální přihrávku na Vojáčka mu zblokoval Černohous.
02:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
02:26 Choma ze středu nad.
01:36 Vítkovice drží v přesilovce balon na vlastních hokejkách ale bez střelby
00:30 Vyloučen hráč #94 Filip Antel družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka