6:10
    Adam KOPAL
    (Horák)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:10
branky: 2. Jiří Suchomel, 9. Michal Konrád, 18. Jiří Suchomel, 19. Jiří Suchomel, 25. Jiří Suchomel, 59. Ondřej Kos - 4. Michal Vojtíšek, 8. Jiří Kratina, 10. Jiří Kratina, 10. Jiří Kratina, 23. Michal Vojtíšek, 48. Jiří Kratina, 53. Filip Folauf, 58. Tomáš Otcovský, 60. Vojtěch Bílek, 60. Adam Kopal; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Flek 30 - Jan Linhart 7; po třetinách: 4:4, 1:1, 1:5
60:00 Komentář trenéra domácích Romana Jandy: Souhlasím s Michalem. Rozhodlo naše špatné řešení přečíslení soupeře a jiných aspektů hry. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Jedličky: Domácí odehráli velmi dobře 45 minut zápasu . Nám se podařilo pak na konci vstřelit pár gólu proto jsme vyhráli. Díky soupeři za zápas.
59:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Adam Kopal, asistoval #88 Jan Horák (6:10)
59:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #71 Tomáš Otcovský (6:9)
58:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #21 Jiří Suchomel (6:8)
58:45 Kozák v útoku.
57:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #71 Tomáš Otcovský, asistoval #24 Vojtěch Bílek (5:8)
57:03 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
52:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #74 Jiří Kratina (5:7)
47:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #71 Tomáš Otcovský (5:6)
40:00 Komentář trenéra Romana Jandy: Souhlasím s Michalem. Rozhodlo naše špatné řešení přečíslení soupeře a taky řešení některých aspektů naší hry. Děkuji soupeři za utkání.
40:00 Střely za druhou třetinou 3:11.
39:31 Vyloučen hráč #21 Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
33:41 Vyloučen hráč #92 Erik Papež družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
24:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel bez asistence (5:5)
22:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #99 Dominik Šimáně (4:5)
20:00 Střely za první třetinu 7:15
18:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
17:53 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
17:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #35 Vojtěch Dvořák (3:4)
09:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #99 Dominik Šimáně (2:4)
09:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #88 Jan Horák (2:3)
08:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #21 Jiří Suchomel (2:2)
07:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #11 Vojtěch Šimáček (1:2)
03:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
01:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #97 Michal Konrád (1:0)