60
  • 60 59:13
    Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
branky: 4. Jan Besta, 8. Martin Gattnar, 20. Vojtěch Šimík, 52. Martin Gattnar - 3. Petr Majer, 28. Jiří Koklar, 31. Jakub Dufek, 32. Radim Slunečko, 35. Lukáš Kafka, 42. Jiří Koklar, 48. Tomáš Josefovič; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Patrik Plevák 20 - Karel Pergler 20; po třetinách: 3:1, 0:4, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Václava Gurkovského (část 2): Vítkovice vždycky hrály a budou hrát kombinační hru, bohužel na parketách nám to moc nejde. V Praze frčí asi nový herní styl (nahodíme na bránu a uvidíme, odblokujem do rohu, tam seřežem a taky uvidíme) k nám to tady ještě nedošlo, my se ale měnit nebudeme, děkujeme fanouškům za aktivní podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Ondřej Neumana: 'Nevyšel nám vstup do utkání, byť jsme na to hodně upozorňovali. Jakmile jsme se domácím vyrovnali v nasazení, tak jsme převzali otěže utkání herně i výsledkově. Dobře jsme reagovali v prostoru a ve druhé třetině vytvářeli účelný pressink, který utkání zlomil. Velice dobré tempo - vrchol sezony se blíží - díky všem aktérům za kvalitní zápas.'
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Václava Gurkovského (část 1): Nevím jak mám pojmout to hodnocení, spousta připomínek a postřehů. Škoda, že nám chybělo 5 útočníků z prvních dvou lajn, zápas by určitě vypadal jinak. Kluci bojovali statečně, za to jsem rád a prohru bereme se ctí a vztyčenou hlavou, vzhledem k výše vypsanému bereme ale výsledek zápasu jako irelevantní.
60:00 Nejlepší hráč domácích s číslem 96 Jan Besta. Nejlepší hráč hostů s číslem 18 Jiří Koklar.
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí 8 - hosté 7. Střely celkem: domácí 24 - hosté 27.
59:13 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:49 Vítkovice v tlaku.
57:34 Hra je čím dál tím ostřejší.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:23 Hraje se nahoru dolů.
54:42 Utkání začíná být vyhrocené.
52:38 Domácí v tlaku.
51:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #92 Štěpán Kaleta (4:7)
51:54 Kaleta našel volného Gattnara, který umísťuje po zemi do rohu branky.
47:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #40 Tomáš Josefovič, asistoval #93 David Horký (3:7)
47:49 Zásluhou Josefoviče přidává Chodov další gól.
44:56 Domácí nevyužili přesilovou hru. Hosté jsou v plném počtu.
42:56 Vyloučen hráč #48 Lukáš Kafka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
42:56 Domácí mají další přesilovou hru.
41:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #50 Aleš Weigner (3:6)
41:31 Hosté v plném počtu.
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí 5 - hosté 12
39:31 Vyloučen hráč #11 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
39:31 Ještě tu máme přesilovou hru pro domácí.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
34:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #26 Radim Slunečko (3:5)
34:54 Chodov zvyšuje z rozehrávky.
33:32 Domácí měli hodně velké šance, ale bohužel je neproměnili.
31:51 Vyloučen hráč #18 Jiří Koklar družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
31:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #87 Vojtěch Bečka (3:4)
31:01 Chodov jde už podruhé do vedení.
30:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #84 Petr Majer (3:3)
30:39 Dufek vyrovnává .
27:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #84 Petr Majer (3:2)
27:51 Hosté snižují.
27:18 Domácí golman vychytal šanci hostů.
25:51 Vyloučen hráč #43 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
23:44 Hosté v plném počtu.
22:49 Domácí kombinují na půlce hostů, občas vystřelí ale gól z toho zatím nepadl.
21:44 Vyloučen hráč #18 Jiří Koklar družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
21:44 Přesilovka pro domácí.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely po první třetině: domácí 11 - hosté 8
19:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Vojtěch Šimík, asistoval #55 Jan Toman (3:1)
19:21 Domácí jdou do vedení zásluhou Šimíka.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:53 Plevák vychytal v samostatném úniku Josefoviče.
16:13 Šimík z rohu hledal Hanzlíka před brankou Hanzlíka, který trefuje golmana hostů.
15:29 Hraje se nahoru dolu,
13:10 Domácí se úspěšně ubránili.
11:10 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
11:10 Přesilovka pro hosty,
09:02 Majer na Dufeka, který přestřeluje bránu.
07:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #19 Adam Palčinský (2:1)
07:58 Vítkovice jdou do vedení z rozehrávky.
05:26 Nyní je hra přerušena, popadaly mantinely.
03:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Jan Besta, asistoval #79 Tomáš Hanzlík (1:1)
03:49 Hanzlík na Bestu, který se trefuje přesně.
02:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer bez asistence (0:1)
02:14 Majer otevírá skóre dnešního zápasu.
00:46 Gattnar našel volného Palčinského, který mijí bránu Perglera.
00:01 Úvodní buly pro domácí.