59
  • 59 58:31
    Bohemians

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:7
branky: 5. Aleš Weigner, 10. Radim Slunečko, 20. Lukáš Kafka, 27. Petr Majer, 30. Petr Majer, 41. Marek Šmíd, 44. Matěj Duda, 47. Vojtěch Bečka - 16. Jan Malič, 18. Filip Folauf, 25. Erik Papež, 31. Vojtěch Bílek, 37. Jan Nachtmann, 41. Vojtěch Šimáček, 46. Ondřej Valenta; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:6 + Vojtěch Bílek 5; využití: 2:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Karel Hodík 25 - Jakub Zavřel 36; po třetinách: 3:2, 2:3, 3:2
60:00 komentář trenéra domácích - O.Neuman - 3.část: 'Výsledkem je skvělá a klubově historicky nejlepší pozice do play-off, z níž máme radost. Ale víme, že to nám úspěch nezaručí. Věřím, že naši hráči znají směr a vědí, kam nás posouvají dílčí kroky. Budeme se připravovat na vrchol sezony.'
60:00 komentář trenéra domácích - O.Neuman - 2.část: 'Golmani dnes excelovali, náš nám dodal klid, soupeřův odvrátil výraznější rozdíl ve skóre a dřívější rozhodnutí utkání. Základní část je za námi, odehráli jsme jí kvalitně, drželi jsme vysoký standard a nevyvarovali se ani pár výpadků, což k tomu u juniorů asi patří.'
60:00 komentář trenéra domácích - O.Neuman - 1.část: 'Byl to jiný zápas než bychom hráli s sáčkovou sestavou soupeře, z níž dnes zbyl prakticky jen Honza a Kuba. Na druhou stranu nutno podotknout, že tato 'jiná' Bohemka byla velice nepříjemná, bojovná a hrála s velkým nasazením. V tom jsme se delší dobu museli vyrovnávat a nehráli tak kvalitně jak jsme měli. S postupem času jsme se naštěstí zlepšovali na míčku, byť obrana dnes drhla.'
60:00 komentář trenéra hostí: co k tomu naspat. prohráli jsme a nemělo to tak být. z naší strany slušné tempo, slušné nasazení, slušná hra. bohužel chyby v obranné činnosti a neproměněné stoprocentní šance na lepší výsledek dneska nestačili. děkujeme soupeři, děkujeme divákům.
60:00 střely ve 3. tř. 13:10, celkem 44:32
59:00 hosté v šesti, Koky se bije jako lev
58:31 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
58:31 po domácí malé domů standartka ve velmi nebezpečné vzdálenosti
56:08 hosté chtěli jít šesti, ale provedení bylo trochu zbrklé
56:07 Vyloučen hráč #37 Adam Balík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání
53:38 gól hostí neuznán pro postavení v brankovišti
53:04 Majerova střela do boční síťky vyvolala mikrosekundu radosti
52:21 Hodíkův důležitý zákrok maskou
51:27 přesilovka 4 na 3 přinesla tlak domácích, Zavřel byl v permanenci
49:17 s ubývajícím časem přibývají fauly a emoce
49:16 Vyloučen hráč #23 Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
48:55 Vyloučen hráč #26 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:55 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
48:01 Šimáně si v rohu počkal na Majera, opravdu nevím, proč se nevylučuje
46:02 máme tu přestřelku - po jednom zásahu na každé straně je skóre opět trochu více pro domácí borce
46:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Vojtěch Bečka, asistoval #93 David Horký (8:7)
45:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #90 Ondřej Valenta, asistoval #38 Jan Malič (7:7)
45:17 Šimáně šel a šel až do střely
43:39 na hřišti je více místa, Majer toho využil a po dlouhém úniku servíruje Dudysovi
43:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #84 Petr Majer (7:6)
42:34 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
42:34 Vyloučen hráč #26 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
40:40 bohužel domácí vedení dlouho netrvalo
40:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Vojtěch Šimáček, asistoval #90 Ondřej Valenta (6:6)
40:12 Radim vybojoval míček, vyslal pumelici, kterou tečoval Šmíďák
40:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Marek Šmíd, asistoval #26 Radim Slunečko (6:5)
40:00 střely ve 2. tř. 11:15
39:28 Netrefa krásně, Zavřel na místě
38:14 šance domácích, Kafka zrychlil a dostal se do šance
36:25 ale přeci jen ubírají síly a hosté z následného tlaku opět srovnávají
36:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #29 Adam Kopal (5:5)
34:51 píši to tady již poněkolikáté - oslabení je v letošní sezóně výstavní část hry domácích
34:20 Maják i v oslabení ohrozil Zavřela
32:42 Vyloučen hráč #38 Martin Brhlík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
32:29 pokyn z domácí je jednoznačný - zrychlit hru
30:21 domácím se nedařilo poslat míček pryč a Bílek ho dostal za Hodíka asi na počtvrté
30:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #23 Filip Folauf (5:4)
29:04 Maxa vybojoval balónek a rozjel akci, která dává modrým náskok
29:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #40 Tomáš Josefovič (5:3)
26:25 jestli to tak Maják s Maxičem chtěli, tak tedy klobouček dolů - tato kombinace snesla nejpřísnější měřítka
26:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #39 Sebastian Maxa (4:3)
25:29 Zavřel teď chytil domácímu kapitánovi dvě tutové šance
24:04 po úseku hry nahoru dolů opět srovnávají, Papež tečuje zády k brance
24:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #92 Erik Papež, asistoval #10 Lukáš Blaszczyk (3:3)
23:00 Chodov se nadechl, vyrovnal hru a dostal se také k ohrožení Zavřela
21:18 hosté vlétli do druhého dějství a domácí se mají co otáčet
20:03 hosté z buly hned ohrozili Hodíka, ten byl pozorný
20:00 střely v 1. tř. 16:11
19:27 tato přesilovka již byla lepší, Zavřel nejdříve připsal dva těžké zákroky, na střelu Kafky po krosové přihrávce již neměl nárok
19:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #26 Radim Slunečko (3:2)
18:27 Vyloučen hráč #92 Erik Papež družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #38 Jan Malič (2:2)
17:40 nekompromisní rána Folaufa od mantinelu a máme vyrovnáno
17:10 šavlovačka v rohu končí míčkem pro modré
15:40 nedůraz domácích před brankou vede ke snížení
15:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #92 Erik Papež (2:1)
14:20 Kratina s Folaufem se zničehonic ocitli sami před Hodíkem, ten se natáhl a chytá
12:10 jak správně zaznělo z hostující lavičky za sedm minut oslabení dostat jen jeden gól, je malá výhra hostí
11:23 střelu Netrefy Zavřel s námahou vytlačuje nad svoji branku
10:03 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:24 tato kombinace již za Zavřelem končí
09:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #85 Jakub Dufek (2:0)
08:49 po samostatném úniku, následoval nájezd hostí, který Papež nedokázal v konci zrychlit a dostat za Hodíka
08:48 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #92 Erik Papež.
07:08 kombinace domácích je pěkná, nicméně hosté nemají větší problémy s jejím ne úplně rychlým tempem
05:20 Bílek byl v souboji s Kafkou pozdě a svůj pohyb již nezastavil
05:19 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minuty za hrubost
04:17 aby po vystřídání Aleš dopravil bílou kuličku na místo, kde se nám to líbí
04:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #50 Aleš Weigner, asistoval #18 Jiří Koklar (1:0)
04:12 Majer umotal celou hostující obranu, Horký jen těsně míjí
03:15 rána Folaufa do bloku domácí obrany
01:53 Majer citovkou na Maxu, jeho jemný lob končí na břevně
01:08 důrazný souboj končí svalením Hodíkovy branky
00:18 v úvodní šanci domácí, Duda vyzkoušel Zavřelovu pozornost
00:00 Dobrý den, vítám vás u posledního kola základní části nejvyšší soutěže juniorů z haly na Jižním Městě. Utkají se týmy Bohemians a domácího Chodova - a situace se má tak, že jde o přímý souboj o druhé místo, za určitých okolností i o první, záleží však na výsledku dalšího pražského derby mezi Spartou a Tatranem.