• 56 55:30
    2
    Zdeněk PROKŮPEK

FBŠ SLAVIA Plzeň - Panthers Praha 3:6
branky: 5. Jakub Mikolášek, 28. Matěj Soukup, 48. Vladimír Buzický - 7. Karel Petrák, 8. Jaroslav Petrák, 14. Jan Waldhauser, 17. Ondřej Přib, 27. David Förster, 27. Jiří Hadamovský; rozhodčí: Jakub Šimek - Filip Rybnikár; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Daniel Dolák 23 - Kristián Ulrych 21; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Nechali jsme si utéct začátek, kdy se hrál hurá florbal a soupeř v něm byl lepší. Zbytek zápasu už se vyrovnal, nicméně na body to dneska nebylo. Zápas rychlý a tvrdý, divákům se mohl líbit. Děkuji všem za zápas.
60:00 KOmentár trenéra hostů (Miloslav Mattes): S výjímkou prvního gólu měli kluci zápas pod kontrolou a zkušeně si ho pohlídali. Děkujeme soupeři za férový výkon.
60:00 Střely ve 3. třetině: Slavia 8 - Panthers 9, celkem 24 - 29
57:30 Na konci oslabení se dostal hráč hostů do samostaného úniku, Dolák ale chytá
55:30 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
52:01 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
52:01 Domácí udělali chybu při střídání a nabízejí tak hostům přesilovou hru
49:13 Na druhé straně předvedl skvělý zákrok Dolák proti Mattesovi a udržel domácí ve hře
47:42 Vzápětí přišla další nebezpečná střela domácích, Ulrych ale chytá
47:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický, asistoval #98 Jiří Čížek (3:6)
47:02 Čížek obral obránce hostů o balonek, nahrál na střed Buzickému, který střelou k tyči prostřelil Ulrycha a snížil na 3:6
46:35 Ulrych pohodlně chytá střelu slávistů z dálky
45:01 STejskalova střela sražena, dorážka Mikoláška byla nepřesná
44:31 Panteři opět předvedli rychlý přechod do protiútoku a dostali se do velké příležitosti. Dolák tentokrát úspěšný
42:39 Bistrý krásnou přihrávkou vyslal do brejku Mikoláška, který ale zakončil těsně vedle
41:36 Tvrdou střelu Porazila vyráží Ulrych
41:05 Pacanda se dostával do dobré příležitosti, ale balonek mu sebral obránce hostů
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Slavia 6 - Panthers 9
39:43 Buzický obral Bártu o balonek a zakončil, brankář hostů ale vyráží nad branku
36:55 Konrady hledal před brankou spoluhráče, ale u balonku byli první hráči hostů
35:58 Waldhauser v dobré pozici trefil pouze obránce před sebou
30:57 Teď Dolák musel zakročit proti střele Waldhausera od mantinelu, na druhé straně zkusil individuálně se prosadit Buzický. Hostující obrana ho ale zastavila
30:24 Po závaru před domácí brankou dorážel Bárta, ale jeho pokus skončil také nad brankou Doláka
29:55 PAcanda vybojoval balonek u mantinelu, naběhl na střed, ale jeho střela skončila nad brankou hostů
27:29 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #60 Petr Pacanda (2:6)
27:29 Teď ale snižuje na 2:6 Soukup
26:45 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Jiří Hadamovský, asistoval #97 Martin Mattes (1:6)
26:45 Vzápětí přidává další branku Hadamovský a se Slávisty do nevypadá vůbec dobře
26:14 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #37 David Förster, asistoval #12 Karel Petrák (1:5)
26:14 Krásně sehraný rychlý protiútok hostů na jeden dotek zakončuje Förster a je to už 1:5
24:42 Pilík na poslední chvíli zachytil přihrávku na volného útočníka Panthers a odpálil balonek do bezpečí
24:15 Rychlý protiútok hostů zakončil Prokůpek pouze do boční síťky Dolákovy branky
23:26 Až teď střela Dubského prolétla těsně vedle levé tyče branky hostů
23:05 SLávisté se zatím nedokáží přes dobrou obranu hostů dostat do zakončení
20:15 Druhou část začali prvním útokem Panteři, ke střele se ale nakonec nedostali
20:00 Střely na branku: domácí - 10, hosté - 11
17:17 Vyloučen hráč #33 Adam Hašek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:28 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #99 Ondřej Přib, asistoval #72 Jan Martinek (1:4)
13:12 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #12 Karel Petrák (1:3)
07:00 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #20 Jakub Žiška (1:2)
06:29 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák bez asistence (1:1)
04:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (1:0)
01:41 Střely hostů zatím neměly šanci doletět až k Dolákovi.
00:29 První velkou šanci zápasu si připisuje domácí Bešta.