• 62 61:09
    7:6
    (Kasan)

Prague Tigers - FB Hurrican Karlovy Vary 7:6p
branky: 18. David Sgall, 21. Jakub Štellner, 28. David Koudelka, 41. Jakub Škrdla, 52. David Sgall, 54. Martin Soukup, 62. David Koudelka - 25. Petr Nöbauer, 27. Jan Mašát, 38. Jan Mašát, 44. Jan Mašát, 48. Matěj Korbel, 51. Tomáš Zdeněk; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Adam Trubka 20 - Martin Louda 30; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:3, 1:0
61:39 Komentář trenéra domácích p.Jambora : Dnes jsme si za svoji fyzickou připravenost a neochotu pracovat vyhrát nezasloužili. Leč body máme a bereme je všemi deseti. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
61:39 Komentář metodika hostů p. Martina Kratochvíla : dnes jsme veřejnosti ukázali, že včerejší výpadek proudu byl jen zkrat a proud v žilách dál proudí normálně. Nicméně jsme chtěli dnes vyhrát a komplikovaly to individuální chyby některých hráčů. Jsme spokojeni, že jsme si vrátili svou čest..
61:39 Střely v prodloužení 2:0
61:39 Rozhodující gol střílí hráč s číslem 21 David Koudelka.
61:09 GÓL Prague Tigers! 7:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #18 Ondřej Kasan (7:6)
60:39 Střela Soukupa vedle.
60:10 Domácí v šesti.
59:59 Střely na branku - 14:6
59:34 Půl minuty do konce utkání hráči domácích jsou na míčku .
59:10 Koudelka do golmana.
58:39 Domácí se snaží presovat hosty z varů.
58:09 Dvě minuty do konce základní hrací doby.
56:29 Poslední čtyři minuty utkání, uvidíme kdo bude úspěšnější.
55:33 Standartka hostů rozebrána.
53:46 GÓL Prague Tigers! 6:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #22 Martin Soukup bez asistence (6:6)
53:46 o 11 sekund později vyrovnává Martin ´´Justin´´ Soukup.
53:35 Navrátil netrefil prázdnou bránu.
52:00 Vyloučen hráč #58 Josef Huňat družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
52:00 Tigers mají možnost vyrovnat.
51:00 GÓL Prague Tigers! 5:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #30 David Sgall, asistoval #11 Martin Hort (5:6)
51:00 Sgall snižuje po nádherné střele na rozdíl jednoho gólu.
50:52 Vary zvládli oslabení skvěle a dostávají se dokonce, do vedení o dva goly.
50:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #80 Tomáš Zdeněk, asistoval #58 Josef Huňat (4:6)
48:45 Vyloučen hráč #45 Tomáš Petrilák družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
48:34 Bohužel je utkání sice vyrovnané, ale hostí jsou lepší v zakončení.
47:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #10 Jan Mašát (4:5)
46:22 Vary v další šanci pro nás velmi dobře chytá Trubka.
45:25 Koudelka do golmana.
43:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #58 Josef Huňat (4:4)
43:40 Hosté využívají přesilovou a hru a srovnávají na 4:4.
42:17 Vyloučen hráč #99 Jakub Škrdla družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
40:54 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Jakub Škrdla, asistoval #21 David Koudelka (4:3)
40:54 Koudelka naložil Škrdlovi a ten proměnil stav utkání je 4:3.
40:01 Začala nám poslední třetině buly vyhrál tým hostů. Uvidíme, kdo vyhraje tuto třetinu a vyhraje utkání.
39:59 Střely ve druhé třetině 9:14.
39:59 Doufám, že domácí dostanou kartáč a přijdou do třetí části víc aktivní.
39:21 Hra je opět vyrovnaná, šance se střídají na obou stranách.
37:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #8 Matěj Korbel (3:3)
37:46 Bohužel jako bych to zakřikl Vary srovnávají na 3:3.
37:01 Výborná půl minovka v oslabení, kdy se Karlovy Vary nedokázali usadit na útočné polovině.
36:31 Vyloučen hráč #11 Martin Hort družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
36:25 Hort zkoušel střelu z otočky, ale mimo.
34:05 Koudelkova zbytečná ztráta.
33:16 Přesilovka Tigers tragická, když si domácí nebyli schopni vytvořit žádnou pořádnou tutovou šanci.
32:08 Přesilovka domácích zatím velmi nepovedená.
31:50 Trubka fantisticky vychytal brejk Varů
31:35 Koudelka zbytečně mimo.
31:04 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
31:04 Domácí si vybojovali přesilovou hru tím, že jsou opět aktivnější.
29:40 Domácí se zvolna opět vrátili do tempa.
27:45 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #4 Miloslav Stránský (3:2)
27:45 Stránský našel Koudelku a ten nekompromisně zakončuje.
26:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #75 Marcel Kalfiřt (2:2)
26:40 Vary využívají přesilovku a vyrovnávají.
25:23 Vyloučen hráč #27 Filip Čermák družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení
24:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Petr Nöbauer, asistoval #80 Tomáš Zdeněk (2:1)
24:39 Potvrdilo se pravidlo nedáš dostaneš a Vary snižují na 2:1
24:30 Sgall nedává tutovou šanci.
24:26 Kasan mří do Laudy.
23:47 Smolka mimo
22:50 Trubka dnes moc práce nemá.
20:09 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Jakub Štellner, asistoval #99 Jakub Škrdla (2:0)
20:09 Velmi dobrý start do druhé třetině, kdy se domácí prosazují a stav utkání je 2:0
19:59 Střely po první třetině 12:6.
19:47 Škrdla jen do golmana.
17:42 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #30 David Sgall, asistoval #21 David Koudelka (1:0)
17:42 Domácí využívají přesilovku. Koudelka nahrál do Sgallovi a ten se do prázdné branky nemílil.
16:12 Vyloučen hráč #45 Tomáš Petrilák družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez florbalky
16:12 Vary jdou do oslabení za to, že hráč nesebral hokejku.
14:47 Kasanovu střelu chytil golman.
14:33 Střela Varů jen do bloku.
13:20 Vary šli v úniku na Trubku, ten zachytil poslal do úniku Sgalla ten našel Koudelku, ale ten nesmyslně nahrával.
12:26 Škrdla do bloku
11:56 O proti včerejšku je utkání spíše více defenzivní než útočné.
10:19 Koudelka zkoušel před bránu nahrát Novákovi, ale před ním zasáhl gólman hostí.
09:50 Utkání se hraje na horu dolu.
07:50 Karlovy Vary kombinovali před brankou, ale naštěstí nevyužili prázdnou branku.
07:22 Koudelka v obrovské šanci selhal.
05:20 Po Čermákové chybě, Trubka na dvakrát vychytal tým hostů.
03:54 Hosté jsou zatim lepší než domácí.
01:00 Domácí vstoupily do utkání lépe než ve včerejším utkání.
00:01 Úvodní bule pro tým hostů.