59
  • 59 58:58
    2

FBC Došwich Milevsko - Panthers Praha 4:13
branky: 17. Adam Černý, 25. Kryštof Süsmilich, 35. Václav Strouhal, 56. Václav Strouhal - 10. Jan Waldhauser, 11. David Mašát, 14. Jan Kšír, 19. Jan Waldhauser, 23. Jan Waldhauser, 23. Jiří Hadamovský, 30. Karel Petrák, 32. Jan Waldhauser, 33. Jiří Hadamovský, 37. Zdeněk Prokůpek, 49. Karel Petrák, 55. Martin Mattes, 58. Karel Petrák; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 5:1; využití: 1:3; diváků: 46; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 45 - Dominik Moravec 25; po třetinách: 1:4, 2:6, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích: 'Blahopřeji lepšímu soupeři k vítězství'
60:00 Komentář trenéra hostů: 'Kluci měli zápas od začátku pod kontrolou a mohli jsme využít kompletní kádr, takže si zahráli i mladší kluci. Děkujeme soupeři za férové utkání.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Domácí - 9, Hosté - 24
58:59 Domácí jsou dnes hodně nedisciplinovaní a už tu pyká další.
58:58 Vyloučen hráč #40 Vojtěch Soulek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
57:34 Už jsem myslel, že domácí oslabení ustojí. Nestalo se tak.
57:33 GÓL Panthers Praha! 4:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #77 Jaroslav Petrák (4:13)
55:48 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:12
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (4:12)
55:48 Domácí se ani v oslabení nevzdávají a prosazují se v oslábku.
55:39 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře
54:25 Tohle už je hotové. Několikátá šance už končí gólem.
54:24 GÓL Panthers Praha! 3:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:12)
50:26 Další jedna z těžkých chvil pro domácí. Celé střídání pod zámkem.
48:04 Ta měla oči. Krosová nabídka a Petrák jen nastavil čepel.
48:03 GÓL Panthers Praha! 3:11
46:48 Pražané z velké části na balonku a kontrolují
46:22 Hodně práce má teď domácí čapájev
44:02 Domácí obrana jako cedník. Hosté chodí snadno do šancí. Kahoun se ale zatím drží.
42:06 Uuu šance hostů, jedna za druhou
40:00 Střely ve druhé části: Domácí - 14, Hosté - 21
37:36 Černý v krásné šanci. Moravec podržel svůj tým
36:15 přesilovka 5 na 3 pro hosty úspěšná
36:14 GÓL Panthers Praha! 3:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:10)
35:45 Vyloučen hráč #10 Kryštof Süsmilich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:45 Vyloučen hráč #22 Petr Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
34:05 Výborný tah na branku teď předvedl Strouhal a pohotově dorazil střelu Černého
34:04 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:9
32:52 Hosté jsou při chuti. Kahy to zase loví
32:51 GÓL Panthers Praha! 2:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Jiří Hadamovský, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:9)
31:55 Chytrá a jak jednoduchá střela po zemi na zadní tyč kolem přesouvajícího se Kahouna.
31:54 GÓL Panthers Praha! 2:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #56 Tomáš Mánek (2:8)
29:48 Zvoní tyč! Domácí svatyně
29:06 Hosté teď tu pilku zatáhli více a je z toho golová střela na zadní tyč. Kahoun jen krčil rameny.
29:05 GÓL Panthers Praha! 2:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #6 Kryštof Novotný (2:7)
28:36 Hra se nám trochu srovnala a každý chvilku tahá pilku.
24:33 Černy sejmul soupeře, dle sudích čistě a z rychlého brejku Sísa zavěsil
24:32 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #10 Kryštof Süsmilich, asistoval #19 Jan Loskot (2:6)
23:32 Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
22:51 Historie se opakuje. Stejně jako včera nepodchycený začátek druhé části.
22:50 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Jiří Hadamovský, asistoval #64 Michael Petráň (1:6)
22:36 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #12 Karel Petrák (1:5)
21:43 Véna nám vyleštil brankoviště a pokračujeme dál. Mop ti mete dobře.
20:15 Velká šance hostů, těsně mimo.
20:00 Střely po první třetině: Domácí - 6, Hosté - 13
18:20 Chyba domácích potrestána
18:19 GÓL Panthers Praha! 1:4
18:05 Výborný blok Trojáčka. Tohle by Kahoun opět neměl.
16:14 Spolupráce Adamů. Fridrich krásně na Černého a ten byl nekompromisní!
16:13 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #25 Adam Fridrich (1:3)
13:44 Třetí gol hostů. Obtočení kolem branky a zásun za tyčku. Kahoun zase docela divák.
13:43 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #13 Jan Kšír bez asistence (0:3)
12:17 Štván nadvakrát, ale vše do bloku.
10:22 Tak tohle si za rámeček domácí brankář nedá. Střela nic moc, ale ještě větší nic od Kahouna.
10:21 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #97 Martin Mattes (0:2)
09:30 Obrovská chyba v domácí rozehrávce a je z toho trest v podobě prvního gólu.
09:29 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser bez asistence (0:1)
07:01 Kahounova kebulačka. Pro oko diváka solidní, pro šanci na gol moc ne.
05:20 Třetí lajna domácích pod velkým tlakem
03:02 Šance Loskota - Moravec pozorný
01:41 Zatím opatrný začátek z obou stran