• 57 56:16
    3:12
    (Dolejš)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Došwich Milevsko 3:12
branky: 8. Josef Huňat, 14. Tomáš Zdeněk, 39. Petr Nöbauer - 18. Adam Černý, 18. Martin Dolejš, 23. Daniel Hrůza, 23. Matyáš Pátek, 27. Adam Černý, 31. Václav Strouhal, 40. Petr Dolejš, 44. Adam Černý, 45. Martin Dolejš, 53. Martin Dolejš, 56. Václav Strouhal, 57. Daniel Hrůza; rozhodčí: Filip Oberta - Martin Klán; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Mičiak 7, Martin Louda 11 - Miloš Kahoun 35; po třetinách: 2:2, 1:5, 0:5
60:00 Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny jsem vyhráli na střely, přesto zápas jednoznačně prohrajeme. Musíme se soustředit na obranu a od toho se postupně odpíchnout k lepším výsledkům. Děkujeme divákům a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů: 'Kluci dnes velká pochvala za dodržování taktických pokynů, dobrá obranná činnost, efektivita v brejkových situacích. Děkuji všem za zisk tří bodů, soupeři za pěkný zápas v krásném prostředí.'
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Karlovy Vary - 13 Milevsko - 11
58:18 Samostatný únik Strouhala nekončí gólem, asi první zahozená loženka Milevska dnes.
56:16 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:12
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #82 Martin Dolejš (3:12)
56:16 Po dvou slibných přesilovkových střelách domácích se vydali na útočný výlet hosté a střílí druhý gól v jednom oslabení.
55:03 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (3:11)
55:03 Ve vlastním oslabení uteklo Milevsko do přečíslení 2 na 1 a dává další gól.
54:36 Vyloučen hráč #40 Vojtěch Soulek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
52:17 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #22 Petr Dolejš (3:10)
48:32 Louda našel míček ve své nohavici, správné vybavení mu pomohlo v zákroku.
48:05 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost
48:05 Vyloučen hráč #90 Marek Pokorný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
46:32 Vyloučen hráč #55 Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:32 Zmar domácích podtrhl Ančinec - 2 minuty, nedovolené vrážení.
44:19 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:9
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #9 Daniel Hrůza (3:9)
44:19 Další brejk Milevska je to 3:9.
43:26 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:8
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #15 Lukáš Trojáček (3:8)
43:26 Nejprve si domácí pěknou kombinací připravili šanci, kterou zabrzdil Nobaueršpatným zpracováním, Milevsko z brejku trestá.
41:16 A dvě nebezpečné střely si připisuje i Milevsko, Louda je také pozorný.
40:29 Domácí měli výborný vstup do třetiny a třemi střelami prověřili brankáře hostí.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Karlovy Vary - 11 Milevsko - 13
39:36 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (3:7)
39:36 Mezi tři hráče prošel Dolejš a zakončuje přesně k tyči.
38:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Petr Nöbauer, asistoval #80 Tomáš Zdeněk (3:6)
38:26 Zdeněk předložil Nobauerovi před prázdnou bránu a tohle už se proměňuje. Domácí snižují.
35:57 Druhá lajna si po nudné fázi připravila několik střel, góly tomu pořád chybí.
34:37 Hra se hodně uklidnila, nic zajímavého se neděje.
32:59 Domácí se osmělili a vyslali několik nebezpečných střel.
30:43 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
30:43 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:6
30:43 Za to Milevsko se s tím nemazlí a odskakuje do čtyřbrankového vedení.
30:18 I domácí mají své chvíle na útočné polovině, chybí však střelba.
29:28 Huňat promáchl a Milevsko šlo do brejku, Louda si připsal další velmi dobrý zákrok.
28:20 A Louda teď řešil první vážnější závar před svou brankou a vyřešil ho na jedničku.
26:09 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #3 Václav Strouhal (2:5)
26:09 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Martin Louda družstva FB Hurrican Karlovy Vary
26:09 Milevsko proměňuje přečíslení 2 na 1 a vede 2:5. Domácí střídají brankáře.
24:35 A mění se nám trochu i obraz hry, Milevsko je více na míčku.
22:51 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #55 Matyáš Pátek, asistoval #23 Jakub Kotrba (2:4)
22:51 A nyní se Milevsko dostalo podruhé do útočného pásma a střílí druhý gól v této třetině. Hosté jsou dnes velmi produktivní.
22:28 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #15 Lukáš Trojáček (2:3)
22:28 A Milevsko se poprvé ve druhé třetině dostalo do útočného pásma a jde do vedení.
21:01 Opět Vary dvakrát ve slibné pozici a opět mizerná finální fáze.
20:00 Střely na branku v první třetině: Karlovy Vary - 14 Milevsko - 6
19:59 Iniciativu opět přebrali Vary a opět měli pár slušných střel, skóre se ale nemění a do šaten se jde za nerozhodného stavu.
17:35 Milevsko bylo dlouho horším týmem, Vary měli možnost vybudovat si větší náskok. Pouhé dvě vteřiny však stačili hostům k vyrovnání.
17:34 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš bez asistence (2:2)
17:32 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #11 Jakub Štván (2:1)
15:10 Milevsko zahrozilo z ojedinělé šance.
13:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #80 Tomáš Zdeněk bez asistence (2:0)
13:35 Po tlaku v útočném pásmu domácí zvyšují svůj náskok.
10:41 Huňat pěkně odskočil a dostal se ke střele na středu, opět zakončení jen do brankáře.
10:00 Kasa hledal zpoza branky volného P. Šťovíčka, jeho střela skončila bohužel na brankáři.
07:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #58 Josef Huňat, asistoval #90 Marek Pokorný (1:0)
07:30 Huňat zpoza branky odrazil balón o záda hostujícího gólmana a otevírá skóre dnešního utkání.
05:45 Střela hostů končí na tyči.
04:59 Mašát se Smolkou si krásně narazili, střela bohužel skončila na bloku.
03:15 Po několika soubojích ve středním pásmu se k míčku dostalo Milevsko, své přečíslení 3 na 2 nevyužili dobře.
01:24 Druhá karlovarská lajna odehrála střídání na balónku, šanci si však nevytvořila.
00:01 Úvodní buly pro hosty.