5:9
    Tomáš MÁNEK
    (Přib)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Panthers Praha 5:9
branky: 18. Martin Škorpa, 26. František Vrňata, 37. Matěj Tabášek, 37. Marek Matoušek, 48. David Vondra - 2. Jaroslav Petrák, 4. Martin Mattes, 6. Martin Mattes, 9. Jan Martinek, 25. Martin Mattes, 28. Jiří Hadamovský, 43. Michael Petráň, 55. Tomáš Mánek, 57. Tomáš Mánek; rozhodčí: Jan Brak - Martin Jirka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Martin Baloun 29 - Kristián Ulrych 38; po třetinách: 1:4, 3:2, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Škoda. Dnes jsme se prostě nevyvarovali mnoha zbytečných fatálů a individuálních chyb, které nás stály lepší výsledek. Pokud chceme pomýšlet na bodový zisk, musíme příště pohlídat i začátek utkání. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí (Lukáš Jenšík): 'Podařil se nám velmi dobrý vstup do utkání, Vyrovnaná druhá třetina nám ale zajistila zbytečně dramatickou třetí třetinu. V závěru jsme ale byli lepší v koncovce. Děkuji soupeři za utkání.'
59:59 Počet střel domácí 15, hosté 15.
56:44 GÓL Panthers Praha! 5:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #99 Ondřej Přib (5:9)
54:06 GÓL Panthers Praha! 5:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #72 Jan Martinek (5:8)
52:33 Vyloučen hráč #99 Ondřej Přib družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
47:55 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #92 David Vondra, asistoval #23 Michal Záboj (5:7)
42:12 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #49 David Mašát (4:7)
39:59 Počet střel domácí 14, hosté 13.
36:28 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #35 Marek Matoušek bez asistence (4:6)
36:11 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #34 Matěj Tabášek, asistoval #31 František Vrňata (3:6)
27:49 GÓL Panthers Praha! 2:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Jiří Hadamovský bez asistence (2:6)
25:59 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #31 František Vrňata, asistoval #34 Matěj Tabášek (2:5)
24:01 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #77 Jaroslav Petrák (1:5)
19:59 Počet střel domácí 14, hosté 10.
17:40 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #40 Martin Škorpa, asistoval #83 Štěpán Vácha (1:4)
13:10 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
08:49 GÓL Panthers Praha! 0:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek bez asistence (0:4)
05:02 GÓL Panthers Praha! 0:3
03:27 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes bez asistence (0:2)
01:00 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #97 Martin Mattes (0:1)