• 60 59:22
    6:9
    ()

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 6:9
branky: 7. Ondřej Suchý, 19. Matyáš Rauscher, 21. Tomáš Zelinka, 27. Ondřej Halej, 57. Matyáš Rauscher, 59. Matyáš Rauscher - 15. Jiří Mutínský, 16. Adam Zahraj, 20. Tomáš Zdeněk, 21. Matěj Korbel, 34. Adam Zahraj, 35. Matěj Korbel, 43. Martin Peksa, 45. Jan Mašát, 60. Marek Pokorný; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 1:6; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Ondřej Slanař 9 - Martin Louda 42; po třetinách: 2:3, 2:3, 2:3
60:01 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Tak trochu zápas blbec. Drtivá převaha, množství střel, ale to, co jsme dnes nedali, jsem už dlouho nezažil. Soupeř byl efektivnější, proto zvítězil. Díky za zápas.
60:01 Komentář trenéra Závory: Jsme rádi za dnešní výhru, v posledních týdnech jsme se snažili co nejvíc pracovat. Práce, ale zdaleka není u konce. Musíme se soustředit na zítřejší zápas, který bude velmi těžký. Děkujeme soupeři za dnešní zápas.
59:59 Střely po třetí třetině: Chomutov - 22. Vary - 4
59:54 Korbel netrefuje prázdnou bránu.
59:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #90 Marek Pokorný bez asistence (6:9)
58:30 Peksa trefil nohu brankáře Loudy.
58:03 GÓL Florbal Chomutov! 6:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #3 Marek Macura (6:8)
57:00 Švehla kontroluje míček a hru.
56:17 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
56:17 GÓL Florbal Chomutov! 5:8
53:39 Halejova střela šla vysoko nad i futsalovou branku.
52:16 Macura trefuje v dobré pozici přímo před brankářem jenom jeho ruku.
51:52 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
50:42 Švehla trefuje helmu brankáře Loudy.
50:08 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:06 Chomutov má k dispozici už pátou přesilovku v tomto utkání.
48:00 Kotlan nedokázal beckhendem trefit míček, natož vystřelit.
47:14 Dušek nahrál skákavou přihrávku Holymu a bohužel pro něj a jeho tým to nedokázal zpracovat.
46:37 Zahraj zbytečně vyhodil míček za mantinel u svojí branky.
44:58 Slanař si připsal důležitý zákrok.
44:30 Holovejovu střelu vychytal brankář Louda.
44:21 Timeout Florbal Chomutov
44:21 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #18 Tomáš Zdeněk (4:8)
43:42 Louda dobře vystoupil z brankoviště a obral o míček Haleje.
42:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:7
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Martin Peksa (4:7)
42:08 Adam Zahraj velice šikovně obešel obranu domácích, ale nedostal se ke střele.
41:20 Zelinka dostal nahrávku od Jeníčka, ale Zelinka netrefuje odkrytou branku.
40:52 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #18 Tomáš Zdeněk.
40:51 Karlovy Vary nadvakrát nepřekonali Slanaře.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Vary.
39:59 Střely po druhé třetině: Chomutov - 10, Vary - 9
39:42 Vary v klidu dohrávají druhou třetinu na svojí polovině.
38:10 Holovej bude rozehrávat v rohu hřiště u branky hostů standartku.
36:17 Halej před prázdnou brankou nedokázal vystřelit.
34:38 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #18 Tomáš Zdeněk (4:6)
34:38 Vary utíkají do dvoubrankového vedení.
33:27 Jeníček nedokázal zpracovat jednoduchý a sjel mu z čepele.
33:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj bez asistence (4:5)
32:32 Mašát před brankou Slanaře netrefuje pořádně míček.
30:35 Holovejova střela byla zblokovaná.
29:20 Karlovy Vary zatím v minimálním tlaku v přesilovce.
28:01 Vyloučen hráč #27 Petr Krob družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:47 Mutínský trefuje horní tyčku brankáře Slanaře.
26:23 František Kubík netrefuje míček před brankou hostů.
26:00 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #75 Tomáš Zelinka (4:4)
25:05 Peksa opět netrefuje brankovou konstrukci.
24:19 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:17 Vyloučen hráč #90 Marek Pokorný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
24:14 Macura trefuje ruku brankáře Loudy.
23:40 Macura nedokázal obejít dvojblok Varů.
22:14 Halej trefuje pravou tyčku branky hostů.
21:43 Holovej neví jak se vymotat z rohu hřiště.
20:59 Krob krásně nahrál Zelímu a ten jednoduše překonal ležícího brankáře Loudu.
20:53 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #27 Petr Krob (3:4)
20:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel bez asistence (2:4)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Chomutov.
19:59 Střely po první třetině: Chomutov - 16, Karlovy Vary - 4
19:14 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Zdeněk, asistoval #8 Matěj Korbel (2:3)
18:20 Rauscher krásnou střelou tahem vyrovnává brankový stav utkání.
18:19 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #33 Ondřej Suchý (2:2)
17:02 Mašát netrefuje míček před brankou Slanaře.
15:53 Zahraj krásně trefuje horní levý roh a strhává vedení na svojí stranu.
15:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #55 Ondřej Ančinec (1:2)
14:48 Chomutov si nadvakrát nepřišel na brankáře Loudu.
14:05 Mutinský obkroužil branku a vstřelil vyrovnávací branku.
14:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #82 Jiří Mutínský, asistoval #19 Adam Zahraj (1:1)
13:12 Vyloučen hráč #18 Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
13:00 Zelinka špatně seřídil mířidla.
12:12 Kellermann se snaží zpracovat míček.
11:10 Kuba Steklý dobře zatáhl míček za svojí branku.
08:55 Dušek střílel pouze do brankáře.
07:49 Zápas už od začátku hodně zajímavý a vyhrocený,je vidět že jde o Podkrušnohorské derby.
07:18 Peksa střílel nad branku hostů.
06:19 Ondřej Suchý dobře našel mezeru mezi tyčkou a brankářem.
06:18 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Ondřej Suchý, asistoval #42 Matyáš Rauscher (1:0)
05:30 Hosté hrají v plném počtu.
04:25 Karlovy Vary vyhodili míček a tím pádem si na chvilku oddechli.
03:30 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
03:10 Kuba Steklý dnes poprvé nastupuje za juniorský A tým.
02:25 František Kubík velice špatně nahrál.
01:16 Dušek zkušeně přenechal míček Holymu.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Karlovy Vary.
00:00 Dnes se v rámci 11.kola CE soutěže juniorů utkají domácí Florbal Chomutov a FB Hurrican Karlovy Vary a zítra je čeká odveta v MsH Chomutov.