• 60 59:16
    2
    Adam KOPAL

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Prague Tigers 8:3
branky: 4. Matěj Tabášek, 18. Ondřej Zlesák, 26. David Vondra, 41. Adam Kopal, 53. David Vondra, 55. Vojtěch Doleček, 58. Martin Škorpa, 58. Martin Šolaja - 12. Martin Hort, 14. David Koudelka, 17. Jakub Vaněk; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 3:6; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek ? - Jiří Kuchař ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 5:0
60:00 Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny jsme se vůbec nesoustředili na základy naší hry a znovu jsme nebyli efektivní. Podržel nás gólman a ve třetí třetině jsme konečně dokázali zužitkovat i přesilovky. Nakonec jsme překlopili výsledek utkání na naši stranu.
60:00 Komentář trenéra hostí:práce s lidmi přináší jisté úskalí, proto je to krásná a zároven obtížná disciplína. Dnes sabotáž hry od hráčů, na kterých to má stát.
59:59 Počet střel na bránu domácí 15, hosté 12.
59:16 Vyloučen hráč #78 Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
57:51 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #10 Martin Šolaja, asistoval #31 František Vrňata (8:3)
57:32 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #40 Martin Škorpa bez asistence (7:3)
57:08 Timeout Prague Tigers
54:30 Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
54:07 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #27 Vojtěch Doleček bez asistence (6:3)
53:17 Vyloučen hráč #21 David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:01 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #92 David Vondra, asistoval #23 Michal Záboj (5:3)
40:41 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #78 Adam Kopal, asistoval #34 Matěj Tabášek (4:3)
40:00 Vyloučen hráč #15 Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za zdržování hry
39:59 Počet střel na branku domácí 9, hosté 7.
26:15 Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
25:37 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:3
21:48 Vyloučen hráč #15 Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání
19:59 Počet střel v první části domácí 14 , hosté 12.
19:24 Vyloučen hráč #4 Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
19:24 Vyloučen hráč #34 Matěj Tabášek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
17:09 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #17 Ondřej Zlesák, asistoval #35 Marek Matoušek (2:3)
16:34 GÓL Prague Tigers! 1:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Jakub Vaněk, asistoval #27 Filip Čermák (1:3)
13:32 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka z trestného střílení (1:2)
11:26 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Martin Hort, asistoval #97 Jiří Navrátil (1:1)
03:35 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #34 Matěj Tabášek, asistoval #31 František Vrňata (1:0)