60
  • 60 59:15
    Došwich

FBC Došwich Milevsko - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:5
branky: 26. Petr Dolejš, 28. Jan Loskot, 33. Adam Černý, 34. Petr Dolejš - 1. Filip Blažek, 18. Filip Blažek, 21. Patrik Med, 45. Matouš Bešta, 50. Tomáš Voříšek; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 34 - Michal Schődlbauer 35; po třetinách: 0:2, 4:1, 0:2
59:59 Komentář trenéra hostů: Paradoxně jsme asi nejhůř odehráli první třetinu, kterou jsme vyhráli 2:0. Třetí třetina byla z naší strany nejlepší a už se to blížilo nějakému výkonu, který bych si představoval. Děkujeme soupeři, pořadateli a rozhodčím, kteří svoji premiéru zvládli pěkně.
59:59 Komentář trenéra domácích: Dneska velmi povedený zápas. myslím, že se musel všem zúčastněným líbit, kluci se rvali o body, ale bohužel chybělo i trochu štěstí. Jsem hrdý na jejich výkon, děkuji soupeři za opět velmi povedený zápas a přeji šťastnou cestu domů.
59:59 Střely celkem 39:39
59:59 Střely ve třetí třetině 12 :12
59:58 Domácí měli poslední velkou šanci ale stav se nemění a Milevsko prohrává rozdílem jedné branky.
59:15 Timeout FBC Došwich Milevsko
49:03 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #73 Tomáš Voříšek, asistoval #32 Matěj Šrámek (4:5)
44:57 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #15 Filip Blažek (4:4)
43:51 Přitvrzuje se, zrychluje se, ale stav se nemění. Hosté se snaží konstruktivně probojovat k brance domácích
39:59 Dnešní utkání sleduje 42 diváků.
39:59 Střely domácí 13 hosté 14
37:51 Hosté vstřelují horní tyč, stav se nemění
33:01 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #9 Daniel Hrůza (4:3)
32:25 Máme tu vyrovnaný stav po dlouhém pasu s střele Adama Černého z otočky, který očividně ví co dělá.
32:17 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #18 Vít Šobek (3:3)
27:58 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #19 Jan Loskot, asistoval #3 Václav Strouhal (2:3)
27:58 Domácí snižují stav po parádní dělovce Loskota, který nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci
27:02 Jakub Štván vysílá jeho již čtvrtou střelu, avšak znovu mimo
25:35 Domácí vstřelují první branku po pěkné souhře bratrů Dolejšů.
25:34 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (1:3)
25:15 Hostující brankář ukazuje parádní zákrok a vychytal jasný gól
20:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #8 Jakub Mikolášek (0:3)
20:21 Hosté vstřelují další rychlou branku po začátku druhé třetiny
19:59 Střely po první třetině domácí 14 hosté 13
17:50 Máme tu druhou branku utkání, kdy hosté po rozehrané standartní situaci na půli hřiště vstřílí další branku
17:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #22 Vojtěch Bistrý (0:2)
13:22 Hra se přelévá ze strany na stranu, vidíme početné šance z obou stran, občas zahlédneme i sekačky a dřevorubce.
10:31 Domácí nevyužili přesilovou hru.
08:31 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
06:55 Domácí Milevsko zatím nevstřeluje branku, i když mají obrovské šance, nedokázali zatím žádnou proměnit.
05:57 Vidíme hru nahoru dolu, zatím fantastický Kahoun ukazuje své kvality a nepouští žádnou další branku.
00:11 První rychlou branku vstřelují hosté po úvodním vhazování.
00:10 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek bez asistence (0:1)
00:01 Vítáme Vás v Milevsku na utkání mezi Milevskem a Plzní.