• 60 59:41
    2
    Daniel KELLERMANN

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 8:6
branky: 17. Matyáš Bachmaier, 18. Jakub Svoboda, 20. Matěj Zíka, 37. Tomáš Bubeník, 41. Matěj Zíka, 43. Vojtěch Hartman, 45. Vojtěch Hartman, 46. Vojtěch Hartman - 3. Jakub Holovej, 25. Matyáš Rauscher, 27. Ondřej Halej, 35. Petr Švehla, 38. Ondřej Halej, 55. Petr Švehla; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Libor Domkář 17 - Ondřej Šrámek 21; po třetinách: 3:1, 1:4, 4:1
59:59 Komentář trenéra hostů: Dnes jsme předvedli dvě zcela odlišné tváře. V některých pasážích jsme dokázali hrát tak, jak si představuji. Ovšem ve druhé polovině první třetiny a ve třetí třetiny jsme byli až zbytečně pasivní a to nás spolu s nedisciplinovaností v závěru zápasu stálo body. Soupeř zvítězil z tohoto pohledu zasloužení. Díky divákům, soupeři a pořadatelům.
59:59 Komentář domácího trenéra Jana Buka: Můžeme být spokojeni s vítězstvím a zvládnutým obratem ve třetí třetině. Od splnění herních cílů jsme však byli daleko a dařilo se nám je plnit jen v částech pasáží.
59:59 Střely Kladno - 13, Chomutov - 9
59:41 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:38 Fous dobře odebral balonek soupeři
57:14 Timeout Kanonýři Kladno
56:13 Zíka dnes často faulován
55:53 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
55:34 Musím vyzdvihnout výkony domácího brankáře Libora Domkaře který dnes chytá naprosto famozně
55:16 Vencl dnes výborně hraje
54:52 Chomutovští tlačí domácí celek
54:03 GÓL Florbal Chomutov! 8:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla z trestného střílení (8:6)
53:34 Všetečkova přesná přihrávka
52:35 Vyloučen hráč #13 Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
51:52 Reprezentant Bachmaier teď ukazuje svoje zkušenosti v soubojích
51:20 Molhanec sražen k zemi
50:11 Dobrá šance Bubeníka
49:53 Bachmaier v úniku trefuje brankáře
48:01 Vyloučen hráč #7 Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
45:54 Timeout Florbal Chomutov
45:54 GÓL Kanonýři Kladno! 8:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #21 Vojtěch Hartman, asistoval #17 Tomáš Bubeník (8:5)
44:05 GÓL Kanonýři Kladno! 7:5
42:05 GÓL Kanonýři Kladno! 6:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #21 Vojtěch Hartman, asistoval #47 Daniel Vykoukal (6:5)
42:05 Vojtěch Hartman dnes vstřeluje svoji první branku.Gratuluji!
40:32 GÓL Kanonýři Kladno! 5:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #3 Jakub Svoboda (5:5)
39:59 Střely Kladno: 8, Chomutov: 9
39:53 Sochor se dobře zmocnil balonku
39:42 Chomutovská střela do bloku
38:17 Rozehrává se na útočné polovině hostů
37:45 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #87 Martin Jeníček (4:5)
37:09 Macura chtěl překvapit Domkaře, ale netrefil bránu.
36:15 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #21 Vojtěch Hartman (4:4)
34:48 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #50 Martin Peksa (3:4)
33:44 Dnešní utkání sleduje 40 diváků. Děkujeme
32:09 Hraje se nahoru a dolů
28:04 Svoboda zatím bez zlomené hole.
27:29 Všetečkova opět dobrá šance
26:16 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #13 Marek Macura (3:3)
25:43 Šebela promáchl na tutovku
24:36 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #92 Daniel Kellermann (3:2)
23:00 Vynikající šance Chomutova
22:27 Kladno aktivně pressuje
21:05 Chomutov teď nebezpečně útočí
20:35 Dobrá šance Fouse
19:59 Počet střel Kladno: 8, Chomutov: 5
19:32 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #22 Milan Všetečka (3:1)
19:32 Přesná střela Zíky
18:50 Všetečka dnes mnoho dobrých šancí
18:35 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:42 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Jakub Svoboda, asistoval #2 Filip Molhanec (2:1)
17:42 Svoboda dnes hraje zodpovědně.
16:29 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #3 Jakub Svoboda (1:1)
16:29 Bachmaier dnes ulehčil práci paní uklízečce, jelikož ve vymetené šibenici je už čisto.
10:48 Bachmaier dnes hraje lépe než v předešlém utkání.
10:11 Mlejnek dnes podává skvělé výkony
09:28 Zíka dobře tlačí soupeře
09:00 Molhanec výborně brání svoji brankovou svatyni.
08:12 Všetečka dobře ubránil balonek
06:59 ,,Monster save´´ Libora Domkaře!!!
05:33 Molhanec vytahuje hru
05:00 Fous v dobré šanci
04:20 Šebela byl obrán o balonek
02:50 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #89 Petr Švehla (0:1)
00:22 Dnešní hra je ve vysokém tempu
00:02 Úvodní bule vyhrávají hosté
00:01 Dobrý den dámy a pánové vítáme vás u dnešního utkání. Doufáme že si dnešní zápas s námi užijete