13:3
    Ondřej PŘIB
    (Förster)

Panthers Praha - FbC Plzeň 13:3
branky: 1. Jan Kšír, 3. Karel Petrák, 14. Karel Petrák, 21. Jan Waldhauser, 30. Jiří Hadamovský, 35. Martin Mattes, 42. Martin Mattes, 44. Jan Kšír, 48. Karel Petrák, 50. Karel Petrák, 51. David Förster, 59. Martin Mattes, 60. Ondřej Přib - 24. Jaroslav Konopík, 43. Jaroslav Konopík, 58. Jan Baštýn; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Dominik Moravec 15 - Matěj Urban 30; po třetinách: 3:0, 3:1, 7:2
60:00 Vyjádření asistenta domácích (Miloslav Mattes): Poklidné utkání. Škoda tří zbytečných chyb. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu.
60:00 Vyjádření trenéra hostí (Matouš Hrdlička): I když byl soupeř celý zápas lepší, tak jsme přes půl zápasu drželi krok. Bohužel se nám nepodařilo proměnit šance do kterých jsme se dostali. V třetí třetině to byl z naší strany odevzdaný výkon. Soupeři děkuji za zápas.
60:00 Střely celkem: Panthers - 43 Plzeň - 18
60:00 Střely ve třetí třetině: Panthers - 21 FbC Plzeň - 7
59:55 Nic zvláštního ani zajímavého asi dnes už asi nestane.
59:10 GÓL Panthers Praha! 13:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #99 Ondřej Přib, asistoval #37 David Förster (13:3)
58:04 GÓL Panthers Praha! 12:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #40 Jan Kšír (12:3)
57:08 GÓL FbC Plzeň! 11:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #7 Jiří Varta (11:3)
57:08 Baštýn si nahlas řekl o hráče dnešního utkání! Moravec musel kapitulovat
55:32 Kšír hledal Mattese! Toho bohužel nenašel a z akce nic nebude
50:54 GÓL Panthers Praha! 11:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #37 David Förster, asistoval #86 Dominik Moravec (11:2)
50:54 Tak to je bizár... Főrster si po výhozu od Moravce přihrál o zadní mantinel a pak to backhandem vykouřil, div nezabil gólmana! Samozřejmě to přesně takto zamýšlel.
49:02 GÓL Panthers Praha! 10:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #56 Tomáš Mánek (10:2)
49:02 Mánek s Petrákem si kluky z Plzně rozebrali jak puzzle pro pětileté!
48:08 Moravec nadvakrát vytěsnil střelu i následnou dorážku!
47:39 GÓL Panthers Praha! 9:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (9:2)
47:37 Wow! Waldhauser - Petrák a luxusní střela přesně nad rameno brankáře po ještě luxusnějším krosu!
47:03 Panthers roztáčí kola své další přesilovky!
46:50 Vyloučen hráč #55 Václav Hajšman družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
44:35 Mašát má dnes smůlu! Podruhé ho v samostatném úniku vyčapal brankář z Plzně
43:49 GÓL Panthers Praha! 8:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #77 Jaroslav Petrák (8:2)
43:43 Mánek pobavil ochozy. Neviděl žádného spoluhráče, tak chtěl vyslat do úniku jednoho z rozhodčích...
42:46 GÓL FbC Plzeň! 7:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík bez asistence (7:2)
42:46 Po nepřehledné situaci a faulu využívá Plzeň odložené vyloučení a snižuje náskok domácích.
41:28 GÓL Panthers Praha! 7:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #77 Jaroslav Petrák (7:1)
41:28 Tick, Tack, Toe... Mattes jen nastavil čepel a kochal se...7:1
41:00 Waldhauser zavezl balónek až do brankáře hostí.
40:00 Střely na branku po druhé třetině: Panthers - 10 FbC Plzeň - 6
38:19 Přib si jde sednout po zápasnickém souboji v rohu.
38:09 Vyloučen hráč #99 Ondřej Přib družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
35:55 Skvělý zákrok Moravce! Hala bouří!
34:25 GÓL Panthers Praha! 6:1
34:25 Mattes uklidil touš do prázdné!
32:37 Save by Moravec! Plzeň po dlouhé době vyprodukovalo střelu. Brankář domácí je však stále v pozoru!
32:06 Plzeň se štěstím ubránila oslabení!
29:47 Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
29:47 Jestřábí oko! Rozhodčí si všiml hrubého chování Plachého a ten si jde sednout na dvě minutky do chládku
29:06 Hadamovský od půlící čáry vymetl pavučiny!
29:05 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #76 Jan Waldhauser (5:1)
28:37 Hajžman profesorsky odebral balónek, nasadil housle a pak k tomu všemu rovnou zkazil i finální přihrávku na Petráně! To je škody
28:12 Petráň trefil gólmana přesně mezi oči!
27:05 Velmi riskantní přihrávku FBC málem vypíchl Kšír. Chyběly milimetry
25:10 Přib zpálil tutovku před brankou!
24:45 Mattes zkusil střelu z ostrého úhlu a vyfasoval si mírné vyhubovaní od Petráka
23:38 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #81 Vít Malý (4:1)
23:38 FBC Plzeň dobře vyťukala domácí při standartní situaci na velkém brankovišti a ruší tak čisté konto Moravce
23:21 Hajžman právě přišel o kotníky po nepovedené střele Plachého
20:52 GÓL Panthers Praha! 4:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #86 Dominik Moravec (4:0)
20:00 Střely po 1. třetině: Panthers 12 Plzeň 5
13:05 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (3:0)
10:17 Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:08 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #44 Jiří Hadamovský (2:0)
00:46 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #72 Jan Martinek (1:0)