• 60 59:30
    2
    Jakub VANĚK

Prague Tigers - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:3
branky: 4. Jakub Škrdla, 10. Radek Molinek, 29. Daniel Mujdžić, 54. Daniel Mujdžić, 60. Miloslav Stránský - 27. Patrik Hrubý, 38. Hynek Mošna, 39. Patrik Hrubý; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Balla 29 - Daniel Dolák 23; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:0
60:02 Komentář trenéra domácích pana Jambora: V naší situaci velmi důležité tři body!!! Touto cestou bych ještě jednou rád poděkoval vedení soupeře za poznatky, otevřenost a vstřícnost na stáži, kterou jsem měl u nich možnost absolvovat. Děkuji klukům za bojovný výkon a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:01 Komentář trenéra hostů pana Jana Husáka :Jsme rádi, že je tenhle monster-víkend za námi. Na to, jaká byla dnešní situace jsme dnes odehráli dobrý zápas, kde si dorostenci sáhli na fyzické dno. Oceňuji velký morál po celý zápas, dnes prostě kousek chyběl. Gratuluji soupeří a díky všem hráčům za 100% oddanost. Jsme rádi za 6bodů mužů i dorostenců, teď vzhůru regenerovat.
59:59 Přepište dějiny. Tigers berou tři body. Za zmínku stojí výborně načasovaný timeout domácího trenéra. Co by za to včera holky daly.
59:30 Vyloučen hráč #9 Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
59:21 GÓL Prague Tigers! 5:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #4 Miloslav Stránský bez asistence (5:3)
59:21 Stránský trefuje přes cele hřiště.
58:21 Hosté v šesti
58:20 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
58:20 Hort teď nejprve vybojoval. Pak proběhl celé hřiště a trefil spojnici.
57:10 Vaněk teď skočil rybičku do Bendy. Ten odkulhal mimo hřiště
56:30 Určitě nejlepší přesilovka víkendu. Z pohledu Tigers. Dolák předvedl několik výborných zákroků
55:10 Velké šance domácích v přesilovce. Sgall třikrát neproměnil
54:27 Vyloučen hráč #83 Tomáš Vlček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
53:35 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #2 Daniel Mujdžić, asistoval #4 Miloslav Stránský (4:3)
53:35 Stránský fantasticky našel Mujdžiče a to nešlo nedat.
53:20 Oba týmy teď hrají opatrně.
52:45 Molinek přihrál Vaňkovi před prázdnou branku. Ten odmítl skórovat
51:35 Stránský byl posunut na hrot. Teď šikovně tečoval před brankou hostů.
38:35 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Patrik Hrubý, asistoval #99 Jan Huleš (3:3)
38:35 Navrátil promáchl a dva hosté šli sami na Ballu. Máme vyrovnáno
37:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #98 Jiří Čížek (3:2)
37:15 První lajna domácích teď zbytečně zbrklá. Hort hasil situaci 1na3
36:18 Plzeň neproměňuje ani druhé trestné střílení.
36:16 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #19 Patrik Med.
34:40 Vaněk teď spálil dvě stoprocentní šance
34:05 Mošna nad
32:56 Vyloučen hráč #9 Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
32:15 ... Tak Vaněk oplácí a nabízí Slavii další příležitost
32:04 Přesilovka se hostům vůbec nedaří.
31:10 Škrdla teď skvěle našel Horta. Ten v jasné šanci netrefuje
30:24 Vyloučen hráč #4 Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
28:55 GÓL Prague Tigers! 3:1
28:55 Mujdžič zkušeně uklízí na zadní tyč.
28:15 Huleš tyč
27:30 Koudelka se nejprve skvěle vrátil a pak proběhl celé hřiště,ale branku netrefil
26:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Patrik Hrubý, asistoval #19 Patrik Med (2:1)
24:17 Dolejš v jasné šanci trefil svého spoluhráče do břicha.
23:14 Zatím sledujeme spoustu nepřesnosti a nekvality z obou stran
20:12 Druhá třetina začíná šancí Plzně
19:59 Střely na branku v první třetině 12-10.
19:40 Několikáté přečíslení dva na jednoho Slavie. Balla vyráží.
19:20 Krásná akce domácích. Navrátil netrefil půlku prázdné branky
15:55 Mujdžič dvakrát sám před Dolákem. Poprvé prostředek branky, podruhé netrefený míček
14:49 Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
14:42 Ani Plzeň přesilovku nevyužila. Ihned po skončení Balla chytil jasný gól.
13:05 Balla fantasticky levou rukou
12:13 Vyloučen hráč #88 Radek Molinek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
12:13 Molinek závora a uvidíme přesilovku Slavie
11:15 Dobré střídání třetího útoku. Líbal v šanci
09:29 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Radek Molinek, asistoval #9 Jakub Vaněk (2:0)
09:29 Vaněk vybojoval pro Molinka a ten dává na 2-0
07:02 Volný úder z nebezpečného prostoru pro Tigers. Koudelka do zdi. Vzápětí Škrdla čekal moc dlouho.
05:56 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #37 Adam Stejskal.
05:56 Nebude..
04:40 Uvidíme zda dnes přesilovka bude výhodou
03:59 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:18 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Jakub Škrdla, asistoval #21 David Koudelka (1:0)
03:18 Balla výborným výhozem dostal Koudelku se Škrdlou do situace dva na jednoho. Škrdla nekompromisně proměňuje.
02:45 Vaněk z dobré pozice nad
02:05 Obrovská šance hostů. Med pouze do Bally
01:15 Koudelka v první šanci. Míček poskakoval v brankovišti hostů.
00:01 Dobrý večer z Kobylis dnes nás čeká šlágr kola Prague Tigers hostí FBŠ Slavii Plzeň