• 60 59:53
    4:9
    (Brhlík)

Panthers Praha - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 4:9
branky: 21. Martin Mattes, 34. Martin Mattes, 34. Jan Kšír, 50. Jan Martinek - 35. Sebastian Maxa, 35. David Vondra, 37. Ondřej Zlesák, 44. Sebastian Maxa, 46. Sebastian Maxa, 50. Chi Hieu Nguyen, 56. Sebastian Maxa, 60. Martin Šolaja, 60. Sebastian Maxa; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Hušek 15 - Martin Baloun 28; po třetinách: 0:0, 3:3, 1:6
60:00 Vyjádření trenéra domácích Štěpána Webera: 'První třetina jako varování nestačila, ve druhé přišlo uspokojení a ve třetí spravedlivý trest. Soupeř prostě dneska více chtěl a po větší část zápasu byl lepší a výrazně mu v tom pomohl i brankář, který naše střelce dohnal k šílenství. Děkujeme za lekci.'
60:00 Vyjádření trenéra hostí (Jan Bezpalec): 'Dnes parádně zvládnutý zápas. Všichni pracovali zodpovědně a po první třetině se konečně probudil hlad po gólech. Díky soupeři za hezký zápas.'
60:00 Střely po 3. třetině Panthers-15 Start98-10
59:53 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:9
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #4 Sebastian Maxa, asistoval #20 Martin Brhlík (4:9)
59:34 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #10 Martin Šolaja, asistoval #92 David Vondra (4:8)
55:45 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #4 Sebastian Maxa, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (4:7)
49:27 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #70 Chi Hieu Nguyen, asistoval #20 Martin Brhlík (4:6)
49:13 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #49 David Mašát (4:5)
47:25 Vyloučen hráč #20 Martin Brhlík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
45:01 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #4 Sebastian Maxa z trestného střílení (3:5)
43:00 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #4 Sebastian Maxa, asistoval #17 Ondřej Zlesák (3:4)
40:00 Střely po 2. třetině Panthers-9 Start98-8
36:29 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #17 Ondřej Zlesák, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (3:3)
36:12 Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
34:21 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #92 David Vondra, asistoval #83 Štěpán Vácha (3:2)
34:13 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #4 Sebastian Maxa, asistoval #45 Viktor Chaloupka (3:1)
33:38 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #37 David Förster (3:0)
33:31 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #72 Jan Martinek (2:0)
28:45 Vyloučen hráč #72 Jan Martinek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
20:16 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #44 Jiří Hadamovský (1:0)
20:15 Přestávkový fén panterům očividně pomohl.
20:00 Střely po 1. třetině Panthers-8 Start98- 6
18:27 Dnes se v Rudné zatím florbal nehraje.
15:55 Prokůpek do prvního. Dorážející Mánek pouze do břevna.
14:12 Waldhauser vybídl Hadamovského, ten prázdnou brankou pohrdl.
12:55 SAVEBYHUSEK
11:36 Mattes prokličkoval obránce. Střela těsně nad.
10:34 Maxa podruhé na zemi.
09:35 Maxa netrefil bránu tak o 6,3 metru.
08:49 Na Panthers se začíná projevovat vysoká marodka...
06:15 Muž ve žlutém chtěl vysokým tónem poukázat na závažnost faulu Prokůpka. Toto do hry opravdu nepatří...
05:02 Nebezpečná situace před Huškem. Uklidňuje ji až Bárta.
04:10 Zatím ze hry těží více domácí.
01:54 Vyloučen hráč #4 Sebastian Maxa družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání