(Zelinka)
  • 56 55:49
    2

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 6:10
branky: 8. Tomáš Kotlan, 14. Tomáš Kotlan, 20. Filip Samuel Dušek, 27. Ondřej Suchý, 36. Jakub Holovej, 56. Jakub Holovej - 6. Vojtěch Novák, 8. Matyáš Bachmaier, 10. Matěj Zíka, 15. Dominik Janda, 25. Matyáš Bachmaier, 36. Dominik Janda, 37. Dominik Janda, 45. Matyáš Bachmaier, 47. Vojtěch Novák, 52. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Ondřej Slanař 33 - Radek Veselý 33; po třetinách: 3:4, 2:3, 1:3
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dnes jsem i přes prohru s naším výkonem spokojen. Velká škoda, že jsme ve druhé třetině z množství šancí nevytěžili více gólů. Celkově myslím, že dnes šlo o pohledné utkání z obou stran. Díky soupeři, divákům a rozhodčím.
59:59 Komentář trenéra hostí Jana Buka: Zápas rozhodla produktivita a aktivita naší první lajny. Herně se nám nejvíc vydařila třetí třetina, kdy jsme hráli trpělivě s míčkem. V první a druhé části bylo moc hry nahoru a dolů.
59:59 Střely po první třetí třetině: Chomutov- 11, Kladno - 14
59:33 Slanař předvedl skvělý zákrok.
57:50 Hosté hrají v plném počtu.
57:06 Janda v úniku nedokázal dvakrát překonal Slanaře.
56:00 Matyáš Bachmaier už podruhé je u nás na trestný.
55:49 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
55:25 Holovej krásně prostřelil brankáře mezi nohama.
55:24 GÓL Florbal Chomutov! 6:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #75 Tomáš Zelinka (6:10)
54:56 Zápas se už odehrává v docela poklidném duchu.
53:02 Dušek chtěl obkroužit branku, ale nepovedlo se mu to.
51:04 GÓL Kanonýři Kladno! 5:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #72 Dominik Janda (5:10)
50:34 Švehla trefuje blok.
49:32 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #24 Jakub Holovej.
49:04 Veselý dokázal na poslední chvíli vychytat Ondřeje Suchého.
48:35 Holubářova střela neprošla k brankáři.
47:40 Dušek nedokázal prostrčit míček na Holoveje, ale míček Chomutov udržel.
47:00 Švehlova střela mířila moc vysoko.
46:14 GÓL Kanonýři Kladno! 5:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #72 Dominik Janda (5:9)
45:23 Timeout Florbal Chomutov
44:49 GÓL Kanonýři Kladno! 5:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #2 Filip Molhanec (5:8)
43:33 Macurova rozehrávka nebyla úspěšná.
41:34 Zelinkův protiútok se neuchytil a u míčku jsou hosté.
40:22 Holovej se snaží atakovat Molhance.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál znovu Chomutov.
39:59 Střely po druhé části: Chomutov 15, Kladno - 16
39:13 Kladno nedokázalo využít dobrou standartní situaci kousek od brány domácího týmu.
38:27 Hra se odehrává ve velmi vysokém tempu.
37:42 Macura trefil helmu brankáře Veselého.
36:34 Karafiát dokázal doběhnout Bubeníka a obral ho o míček.
36:14 GÓL Kanonýři Kladno! 5:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (5:7)
36:01 Hráči v tuhle chvíli docela padají.
35:27 GÓL Kanonýři Kladno! 5:6
35:19 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
34:41 Slanař zaváhal, ale nakonec míček chytil a uklidnil hru.
33:20 František Kubík chybu v rozehrávce Kladna nedokázal využít.
31:12 Jeníček si dokázal obehrát hráče, ale po míčku se pak už natáhnout nedokázal a pořádně nevystřelil.
29:45 Vojtěch Novák trefil pouze nohu obránce Chomutova.
28:33 Veselý si s Kotlanovou střelou v pohodě poradil.
27:35 Rudolf Klement si poradil s obráncem Kladna, potom nahrál Jeníčkovi, ale ten dál akci nerozvinul.
26:15 Holovej nahrál Zelinkovi, ale ten opět branku nevstřelil.
26:01 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Ondřej Suchý, asistoval #89 Petr Švehla (4:5)
24:46 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
24:11 Peksovu rozehrávku zachytil Bachmaier, ale pak byl o míček obrán.
23:43 Švehlovu střelu vyrazil rukou brankář Veselý.
22:58 Chomutovským útočníkům se nepodařilo rozhodit obranu Kladna.
21:40 Ondřej Suchý dokázal udržet míček u mantinelu a předal míček spoluhráči.
20:57 Fous nastřelil jenom záda Jeníčka.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Chomutov.
19:59 Střely po první části: Chomutov - 13, Kladno - 13
19:21 František Kubík nedokázal zpracovat míček od Rudy Klementa a ztratil míček.
19:02 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #24 Jakub Holovej (3:4)
18:48 Peksa zbytečně vyhodil míček za mantinel.
18:00 Rauscher ztratil míček a Novák vykoledoval výhodu.
16:29 Michal Marek mířil do prázdné branky, ale trefil bohužel hráče hostů.
15:30 Rauscher si v samostatném úniku nepřišel na brankáře Veselého.
14:49 Chomutov zaváhal v obraně a dostal další zbytečnou branku.
14:47 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #70 Vojtěch Novák (2:4)
13:39 Po krásné kombinaci Kotlana a Rauschera, padla snižovací branku na 2:3.
13:38 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #42 Matyáš Rauscher (2:3)
12:47 Bachmaier si obmotal Jeníčka a podržel míček.
12:02 Hosté hrají v plném počtu.
11:11 Kladno dobře dokázalo vyhodit míček a uvolnilo se na delší dobu, protože tam byl hráč Kladna a míček tam podržel.
10:02 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
10:01 Chomutov si také zahraje první přesilovku v tomto utkání.
09:33 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #12 Filip Sochor (1:3)
09:24 Prudilova střela byla zblokovaná.
07:15 Chomutovu vyrovnaný stav dlouho nevydržel a musí znovu dotahovat.
07:13 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
07:03 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #9 Ondřej Holubář (1:1)
06:12 Vykoukal si nepřišel na brankáře Slanaře.
05:30 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #69 Hugo Hübner (0:1)
04:46 Vyloučen hráč #23 Tomáš Uhlík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
04:40 Zíka míjí v dobré příležitosti branku Slanaře.
03:31 Kladno se snaží v klidu dostat do útočného pásma.
02:13 Kotlan po nahrávce od Rauschera, nedokázal nadvakrát dorazit míček do branky.
00:56 Kellermann ze střely z otočky trefil pouze brankáře Veselého.
00:15 Zelinka se při prvním útoku nedostal přes obránce hostů.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrál Chomutov.
00:00 Dnes se v rámci 18.kola CE soutěže juniorů utkají týmy Florbal Chomutov s týmem Kanonýři Kladno. Chomutov se pokusí na šestý pokus porazit konečně Kladno. Předtím s Kladnem prohrál 4:5, 4:6, 5:8, 1:7 a 6:8. Přeji příjemnou zábavu.