13:2
    Adam ČERNÝ
    (Dolejš)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Došwich Milevsko 13:2
branky: 9. Vladimír Buzický, 13. Tomáš Vlček, 19. David Pilík, 22. Patrik Med, 22. Matěj Šrámek, 25. Petr Pacanda, 26. Ondřej Ježek, 32. Tomáš Vlček, 34. Matěj Šrámek, 41. Jan Huleš, 45. Tomáš Vlček, 47. Adam Hašek, 48. Tomáš Voříšek - 4. Adam Černý, 55. Adam Černý; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Jakub Šimek; vyloučení: 3:2 + Jakub Kotrba 5; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Daniel Dolák 18 - Miloš Kahoun 16, Petr Šimák 3; po třetinách: 3:1, 6:0, 4:1
60:00 Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Rozhodli jsme dobrým vstupem do druhé části, mezi 5. a 47. minutou jsme byli hladoví po gólech a zakončovali jsme efektivně. Závěrečná třetina byla bohužel odfláknutá. Ceníme si kontroly nad zápasem a taky bodového přínosu od 12 hráčů. Děkuji všem.
60:00 Komentář trenéra hostů: Začátek nebyl špatný,celá první třetina se nám celkem povedla.Nebýt individuálních chyb.Rozhodla druhá třetina a pak už byl zápas jednoznačný.Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. třetině Slavie 9 Milevsko 7
54:07 GÓL FBC Došwich Milevsko! 13:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #22 Petr Dolejš (13:2)
48:41 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 5 minuty za hrubost
47:34 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 13:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #73 Tomáš Voříšek, asistoval #94 Matouš Bešta (13:1)
46:54 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 12:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #33 Adam Hašek, asistoval #60 Petr Pacanda (12:1)
46:54 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Petr Šimák družstva FBC Došwich Milevsko
44:35 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 11:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #33 Adam Hašek (11:1)
40:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Vladimír Buzický (10:1)
40:00 Střely po 2. třetině Slavie 11 Milevsko 6
33:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #32 Matěj Šrámek, asistoval #43 Dominik Dolejš (9:1)
31:51 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:1
30:12 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:30 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hra na zemi
25:59 Vyloučen hráč #31 Miloš Kahoun družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost
25:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #75 Ondřej Ježek, asistoval #99 Jan Huleš (7:1)
24:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #60 Petr Pacanda, asistoval #87 David Pilík (6:1)
21:55 Vyloučen hráč #92 Vojtěch Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
21:11 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #32 Matěj Šrámek, asistoval #94 Matouš Bešta (5:1)
21:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #75 Ondřej Ježek (4:1)
20:00 Střely po 1. třetině Slavie 12 Milevsko 7
18:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #87 David Pilík, asistoval #60 Petr Pacanda (3:1)
12:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #19 Patrik Med (2:1)
08:17 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický, asistoval #99 Jan Huleš (1:1)
08:04 Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil #3 Václav Strouhal.
03:49 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #15 Lukáš Trojáček (0:1)
03:14 Vyloučen hráč #32 Matěj Šrámek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení