(Bešta)
  • 59 58:16
    Hurrican

FBŠ SLAVIA Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 7:5
branky: 12. Tomáš Vlček, 18. Filip Blažek, 21. Matouš Bešta, 28. Jakub Mikolášek, 31. Petr Pacanda, 46. Jakub Mikolášek, 59. Filip Konrady - 5. Jan Mašát, 8. Jan Mašát, 26. Adam Zahraj, 36. Jiří Šťovíček, 54. Matěj Korbel; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Václav Patera; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Daniel Dolák 17 - Martin Louda 34; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:1
60:01 Komentář trenéra hostů (Miroslav Závora): 1/2 Soupeř na nás od první minuty zápasu nastoupil ve vysokém tempu. Vytvořil si řadu příležitostí, přesto jsme dokázali jít do vedení my. Bohužel díky individuálním chybám jsme nechali soupeře dotáhnout. Střední pasáž hry byla vyrovnaná s řadou příležitostí z obou stran.
60:00 Komentář trenéra hostů (Miroslav Závora): 2/2 Střední pasáž hry byla vyrovnaná s řadou příležitostí z obou stran. Závěr zápasu soupeř trestal naše chyby a my jsme nedokázali zápas dotáhnout. Přes velkou marodku a absenci klíčových hráčů jsme celkově s zápasem spokojeni.
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Dneska se mi naše hra moc líbila, sebevědomí a pohyb v útoku, spoustu gólových příležitostí a zároveň skvělý golman hostů. V hráčích bylo vidět odhodlání a chuť vyhrát, ikdyž jsme se dneska sešli v netradičně úsporném počtu :)
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Slavia - 15 Karlovy Vary - 7
58:20 Hosté zkouší v 6.
58:16 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:16 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #94 Matouš Bešta (7:5)
57:03 Dolák si připisuje neskutečný zákrok.
55:11 Vyloučen hráč #45 Tomáš Petrilák družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
53:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel bez asistence (6:5)
49:22 Hosté v plném počtu.
47:21 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
46:18 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #82 Jiří Mutínský.
45:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (6:4)
40:00 Střely na branku v 2. třetině: Slavia -13 Karlovy Vary - 11
39:47 Hosté v plném počtu.
39:11 Brankář hostů si připisuje jeden dobrý zákrok za druhým.
37:47 Vyloučen hráč #19 Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
35:46 Už i domácí v plném počtu.
35:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #46 Štěpán Maaz (5:4)
34:46 Uvidíme hru 4 na 3.
34:45 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
33:16 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
33:16 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
30:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #60 Petr Pacanda, asistoval #56 Filip Konrady (5:3)
27:13 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #43 Dominik Dolejš (4:3)
25:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #17 Petr Nöbauer (3:3)
22:00 Oba týmy v plném počtu.
20:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:2)
20:00 Vyloučen hráč #45 Tomáš Petrilák družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
20:00 Vyloučen hráč #96 Matěj Soukup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Slavia 13 - Karlovy Vary 4
17:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek bez asistence (2:2)
11:35 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #56 Filip Konrady (1:2)
07:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát bez asistence (0:2)
04:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #8 Matěj Korbel (0:1)