11:4
    Tomáš ZELINKA
    (Dušek)

Florbal Chomutov - FBC Došwich Milevsko 11:4
branky: 8. Filip Samuel Dušek, 31. Martin Jeníček, 32. Rudolf Klement, 34. Martin Peksa, 37. Matyáš Rauscher, 38. Petr Švehla, 40. Martin Peksa, 46. Marek Macura, 49. Matyáš Rauscher, 51. Michal Marek, 60. Tomáš Zelinka - 38. Lukáš Trojáček, 42. Vojtěch Soulek, 54. Jakub Štván, 57. Petr Dolejš; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 17 - Karel Tvrdík 19, Petr Šimák 8; po třetinách: 1:0, 6:1, 4:3
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dnešní sestava ukázala svůj potenciál. Hráli jsme dobře na míčku a vytvářeli si spoustu gólových příležitostí. Přes herní převahu jsme se dlouho trápili střelecky, což se zlomilo ve druhé třetině. V závěru utkání jsme byli příliš laxní, vytvářeli zbytečné fauly a připravili se tím o souvislý tlak. Celkově hodnotím dnešní výkon velmi pozitivně.
59:59 Komentář hostujícího trenéra Lukáše Dolejše: 'Utkání rozhodla druhá třetina. Ve třetí třetině jsme udělali změny v sestavě a zvýšili jsme naší aktivitu. Dnes odehrál zápas tým, který příští sezónu bude hrát pospolu a je nad čím se zamyslet. Děkujeme soupeři za dnešní utkání.'
59:59 Střely po třetí třetině: Chomutov 12 a Milevsko 10
59:47 GÓL Florbal Chomutov! 11:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (11:4)
59:00 Právě se odehrává poslední minuta třetí třetiny.
57:21 Vyloučen hráč #40 Vojtěch Soulek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost
56:50 GÓL FBC Došwich Milevsko! 10:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #9 Daniel Hrůza (10:4)
56:23 Vyloučen hráč #13 Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
55:43 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
53:36 GÓL FBC Došwich Milevsko! 10:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #11 Jakub Štván, asistoval #82 Miloslav Blahuta (10:3)
50:38 GÓL Florbal Chomutov! 10:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Michal Marek, asistoval #89 Petr Švehla (10:2)
49:51 Vyloučen hráč #48 Jiří Lípa družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
48:45 GÓL Florbal Chomutov! 9:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #26 Rudolf Klement (9:2)
47:30 Vyloučen hráč #56 Jan Karafiát družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
45:13 GÓL Florbal Chomutov! 8:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Marek Macura bez asistence (8:2)
43:00 Timeout Florbal Chomutov
41:35 GÓL FBC Došwich Milevsko! 7:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #40 Vojtěch Soulek, asistoval #15 Lukáš Trojáček (7:2)
41:22 Domácí hráče se snaží o rychlé průniky přes soupeřovo obranu, ale míček není jejich kamarád.
40:59 Milevsko se chce usadit na útočné polovině, ale hned ztrácí míček.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Petr Šimák družstva FBC Došwich Milevsko
39:59 Střely po druhé třetině: Chomutov 15 a Milevsko 6
39:35 GÓL Florbal Chomutov! 7:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #75 Tomáš Zelinka (7:1)
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny
37:59 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #82 Miloslav Blahuta (6:1)
37:54 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #75 Tomáš Zelinka (6:0)
37:25 Hosté blokují jednu střelu za druhou.
36:50 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #13 Marek Macura (5:0)
35:46 Domácí brankář chytá míček do rukou.
33:56 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #89 Petr Švehla (4:0)
33:36 Domácí brankář chytá míček nohou.
31:46 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #26 Rudolf Klement, asistoval #13 Marek Macura (3:0)
30:39 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #98 Tomáš Kotlan (2:0)
27:43 Týmy zároveň střídají.
25:44 Brankář hostů vychytal zákeřnou střelu od domácího hráče.
22:47 Domácí hráč předvedl rychlou, ale zároveň točivou střelu, která letěla vedle.
20:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým.
19:59 Střely na branku po první třetině: Chomutov 11 a Milevsko 5
19:54 Hosté střílí nad domácí branku.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:47 Domácí tým už 3 minuty aktivně napadá.
15:22 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za zvedání florbalky
14:45 Domácím se přesilová hra moc nepovedla.
12:45 Vyloučen hráč #55 Matyáš Pátek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
09:11 Hráč domácího týmu střílí míček do brankáře, který vyráží míček do břevna.
08:41 Míček odletěl ven ze hřiště.
07:21 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #28 Michal Marek (1:0)
04:35 Domácí tým se delší dobu drží na straně hostů.
02:40 Hosté blokují střelu domácích.
00:00 Úvodní buly vyhrály hosté.