7:9
    Richard BASTL
    ()

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FbC Plzeň 7:9
branky: 5. Chi Hieu Nguyen, 15. Sebastian Maxa, 15. František Vrňata, 24. Vojtěch Doleček, 26. Sebastian Maxa, 43. František Vrňata, 52. David Vít - 9. Jakub Tykal, 10. Jiří Winter, 12. Jiří Winter, 35. Jiří Varta, 39. Jiří Varta, 46. Tomáš Holeček, 49. Jakub Tykal, 51. Filip Šíp, 60. Richard Bastl; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 2 + Sebastian Maxa 5:2; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 17 - Matěj Urban 36; po třetinách: 3:3, 2:2, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích 2.část : Pořád se učíme a je škoda, že neumíme za stavu, kdy vedeme o dvě branky, odskočit a přidat nějaký gól za těch našich šancí. Pracujeme dále. Děkuji soupeřům, divákům a rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Svobody 1-část: Dnes jsme nehráli špatně, ale rozdíl byl hlavně v produktivitě a řešení situací, hlavně přečíslení a hry kolem branky soupeře. Souhlasím s trenérem hostů, že nasazení soupeře bylo zejména ve třetí třetině na vysoké úrovni.
60:00 Počet střel celkem: 43:25
60:00 Komentář trenéra hostí: K dnešnímu zápasu jsme přistoupili o dost lépe než včera. Hlavně v nasazení a v podpoře týmu na střídačce byl markantní rozdíl. Soupeř nedal nic zadarmo a tak jsme velice šťastni, že to takhle dopadlo. A teď Mekdáč :-) Děkujeme soupeři a komunikativním rozhodčím za zápas.
59:59 GÓL FbC Plzeň! 7:9
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #33 Richard Bastl bez asistence (7:9)
59:59 Střely domácí: 29 hosté: 16
55:55 Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
54:47 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
51:52 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #8 David Vít, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (7:8)
50:38 GÓL FbC Plzeň! 6:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Filip Šíp, asistoval #33 Richard Bastl (6:8)
48:41 GÓL FbC Plzeň! 6:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Jakub Tykal, asistoval #33 Richard Bastl (6:7)
45:57 GÓL FbC Plzeň! 6:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Tomáš Holeček, asistoval #80 Jiří Winter (6:6)
42:25 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #31 František Vrňata, asistoval #74 Viktor Melkes (6:5)
39:59 střely domácí: 19 hosté:12
38:38 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #7 Jiří Varta, asistoval #15 Jakub Tykal (5:5)
34:03 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #7 Jiří Varta, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (5:4)
31:31 Vyloučen hráč #31 František Vrňata družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
30:44 Vyloučen hráč #19 Tomáš Holeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
30:30 Vyloučen hráč #4 Sebastian Maxa družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 5 minuty za vysoká florbalka
25:41 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #4 Sebastian Maxa bez asistence (5:3)
25:18 Vyloučen hráč #8 David Vít družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
23:58 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #27 Vojtěch Doleček, asistoval #4 Sebastian Maxa (4:3)
19:59 Střely domácí: 35 hosté: 17
14:34 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #31 František Vrňata, asistoval #22 Petr Šimon (3:3)
14:14 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:3
11:09 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #9 Radim Titl (1:3)
09:03 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #24 Jaroslav Konopík (1:2)
08:42 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Jakub Tykal bez asistence (1:1)
04:13 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #70 Chi Hieu Nguyen, asistoval #4 Sebastian Maxa (1:0)
01:02 Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil #27 Vojtěch Doleček.