4:8
    Karel PONČA
    (Nosek)

FK Slovan J.Hradec - FbC Hradec Králové  5:8
branky: 7. Filip Kopřiva, 32. Jakub Jindra, 33. Filip Šimek, 54. Jakub Jindra, 60. Jakub Píša - 11. Jáchym Bednář, 14. Michal Martinek, 19. Vojtěch Nosek, 20. Radim Kunart, 21. Vojtěch Nosek, 38. Michal Martinek, 41. Vojtěch Nosek, 60. Karel Ponča; rozhodčí: Pavel Urbánek - Michal Pazderník; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Matěj Chalupa 17 - Ondřej Bárta 18; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Děkujeme a gratulujeme soupeři. Další zápas kde jsme dostali od soupeře lekci z produktivity kdy znovu dokázali proměnit šance po našich chybách.
59:59 Komentář trenéra hostů: Dnes oproti včerejšku zlepšený výkon, hlavně co se týká koncentrace do zápasu. V takových to zápasech musíme zlepšit první dotek s balonkem a koncovku. Soupeři děkuji za utkání.
59:54 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:8
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #31 Jakub Píša, asistoval #30 Jakub Jindra (5:8)
59:04 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #50 Karel Ponča, asistoval #97 Vojtěch Nosek (4:8)
53:34 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:7
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #28 Martin Novák (4:7)
49:48 Vyloučen hráč #52 Vojtěch Prokop družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra na zemi
47:07 Vyloučen hráč #50 Karel Ponča družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
40:07 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek bez asistence (3:7)
37:52 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #73 Tomáš Chytrý (3:6)
32:59 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #27 Jan Pech (3:5)
31:50 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #31 Jakub Píša (2:5)
20:34 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #81 Michal Martinek (1:5)
19:43 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #14 Ondřej Vykydal (1:4)
18:50 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #91 Dominik Schlappl (1:3)
13:36 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #91 Dominik Schlappl (1:2)
10:29 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #63 Jáchym Bednář bez asistence (1:1)
08:30 Vyloučen hráč #26 Filip Kopřiva družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
06:35 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #28 Martin Novák (1:0)
06:07 Vyloučen hráč #44 Lukáš Ranný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:01 Vyloučen hráč #91 Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost