• 57 56:04
    10:7
    (Cejnar)

Florbal Primátor Náchod - FK Slovan J.Hradec 10:7
branky: 5. Dominik Jansa, 9. Tomáš Poupa, 11. Dominik Jansa, 15. David Cejnar, 18. Marek Svoboda, 23. Lukáš Jirásek, 30. Tomáš Poupa, 37. Tomáš Poupa, 51. Dominik Jansa, 57. Dominik Jansa - 12. Jiří Šustr, 16. Jan Šimic, 32. Jan Pech, 33. David Vettermann, 34. Filip Šimek, 36. Jan Pech, 40. Jakub Jindra; rozhodčí: Jitka Romančáková - Pavel Houserek; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Adam Poláček 8, Dominik Hanuš 6 - Matěj Chalupa 12; po třetinách: 5:2, 3:5, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Čečetky: Z dobře rozehraného utkání, jsme díky 10 minutám hrůzy udělali z utkání pěknou kovbojku. Jsem rád, že kluci ve třetí třetině se dokázali dostat v hlavách do utkání a dovést do vítězného konce. Zítra musíme být v zápase po celých 60 minut, abychom mohli opět brát 3 body. Děkuji fantastickým divákům a soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Prokýška: 'První půlku zápasu jsme byli jednoznačně horší díky zbytečným chybám a vyloučením, které doteď nechápu. Zjednodušením hry jsme se dokázali vrátit zpět do zápasu. Bojovný výkon, ale spousta chyb. Gratulujeme soupeři.'
60:00 Střely na branku celkem: Náchod 22 - 21 Jindřichův Hradec.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Náchod 7 - 6 Jindřichův Hradec.
58:28 Martin Novák to zkusil na Hanuše z půlky, náchodský brankář však podobné střely s přehledem chytá.
56:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 10:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #68 David Cejnar (10:7)
56:04 V neskutečné skrumáži před hostujícím brankářem Chalupou se nejlépe zorientoval Dominik Jansa a zvyšuje na 10:7.
55:18 Jakub Jindra pálil v dobré příležitosti těsně mimo.
54:32 Náchod v plném počtu.
53:35 Martin Novák pronikl až před Hanuše, ten si však s jeho nájezdem poradil.
52:32 Vyloučen hráč #15 Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #13 Marek Svoboda (9:7)
50:18 Hosté ztratili balónek na půlce, Svoboda posunul na Jansu a ten také zkompletoval hattrick.
49:43 Karel Poštolka po dlouhé době zaměstnal hostujícího brankáře, který v této části zatím moc práce neměl.
48:53 Náchodští pálili několikrát mimo, nyní jsou již hosté v plném počtu.
48:15 David Vetterman se v oslabení dostal do šance, Hanušovu branku však minul.
47:13 Náchod v plném počtu a nyní čeká domácí 1:40 minut dlouhá přesilovka.
46:53 Vyloučen hráč #15 Tobiáš Jan Všechovský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
45:13 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
45:13 David Cejnar to přehnal s důrazem u mantinelu a nyní pyká na trestné lavici.
40:20 Hosté zahráli dlouhý balón na Jana Šimice, který však zblízka Dominika Hanuše nepřekonal.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Náchod 8 - 11 Jindřichův Hradec.
39:07 GÓL FK Slovan J.Hradec! 8:7
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #52 Vojtěch Prokop (8:7)
39:07 Jindrova zakrytá střela doplachtila až do růžku Hanušovy branky. Je to opět jen o gól, 8:7.
37:47 Svobodovu dalekonosnou střelu hostující brankář Chalupa reflexivně vyrazil.
36:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #12 Daniel Kříž (8:6)
36:18 Daniel Kříž našel na ose hřiště Tomáše Poupu a ten do odkryté branky zkompletoval hattrick. 8:6.
35:29 GÓL FK Slovan J.Hradec! 7:6
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #27 Jan Pech, asistoval #32 Jiří Šustr (7:6)
35:29 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Dominik Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod
35:29 Další levná ztráta Náchodských na půlce a hosté se dostávají na dostřel. 7:6.
33:23 GÓL FK Slovan J.Hradec! 7:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #52 Vojtěch Prokop (7:5)
33:23 Hosté však zůstali u balónku a Filip Šimek trestuhodně volný před brankou. A s nabídnutou pozicí si poradil, 7:5.
33:12 Adam Poláček zneškodnil Hovorkův průnik.
32:40 Hosté jsou při chuti a Zdeněk Hromádka trefil tyčku.
32:12 GÓL FK Slovan J.Hradec! 7:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #55 David Vettermann, asistoval #30 Jakub Jindra (7:4)
32:12 Jakub Jindra našel na odskoku v ose Davida Vettermana a ten dramatizuje dnešní utkání. 7:4.
31:47 GÓL FK Slovan J.Hradec! 7:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #27 Jan Pech, asistoval #22 Vít Hovorka (7:3)
31:47 Jan Pech prošel hřištěm jako nůž máslem a v klidu snížil na 7:3.
29:30 Timeout FK Slovan J.Hradec
29:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:2
29:30 Tomáš Poupa zasunul balónek šikovně zpoza branky a zvýšil na 7:2.
28:58 Jan Šimic se řítil do protiútoku, Poláček si však s jeho pokusem poradil.
28:33 Náchod v plném počtu.
26:33 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
26:33 Ve druhé třetině nás u stolku navštěvují samí Davidové.
26:06 Hosté v plném počtu.
24:06 Vyloučen hráč #55 David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
24:06 Už to mohlo být o pět, ale Tomáš Poupa mířil na házenkářskou...
22:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #13 Marek Svoboda (6:2)
22:51 Lukáš Jirásek využívá i druhou přesilovku zápasu a zvyšuje již na 6:2.
21:44 Vyloučen hráč #55 David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
20:00 Střely na branku v první třetině: Náchod 7 - 4 Jindřichův Hradec.
17:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marek Svoboda, asistoval #14 Karel Poštolka (5:2)
17:56 Karel Poštolka zachytil nepřesnou rozehru hostů na půlce, posunul na Marka Svobodu, který střelou k tyči zvýšil již na 5:2.
15:43 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (4:2)
15:43 Náchodští zaspali při bránění volného úderu, nechali před brankou hned dvojici hráčů a Jan Šimic z otočky překonal Adama Poláčka. 4:2.
14:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #12 Daniel Kříž (4:1)
14:18 Daniel Kříž našel z rozehry v rohu na záběhu Davida Cejnara a je to již 4:1.
11:21 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #32 Jiří Šustr bez asistence (3:1)
11:21 Jiří Šustr to zkusil přes ruku od mantinelu a vymetl šibenici. 3:1.
10:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
10:22 Dominik Jansa stál na správném místě a uklidil balónek za záda hostujícího brankáře., 3:0.
08:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
08:54 Napoprvé to sice Tomáši Poupovi po krosu Marka Svobody nevyšlo, napodruhé však již přihrávku Daniela Kříže zužitkoval a využil přesilovou hru.
07:56 Vyloučen hráč #27 Jan Pech družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
07:10 Jiří Šustr si našel prostor po seběhu, Poláčkovu branku však přestřelil.
04:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #3 David Ulich (1:0)
04:37 Dominik Jansa vystřelil z krátkého výběhu přímo do šibenice. 1:0.
02:26 První střelu na branku dnešního zápasu si připsal hostující Vojtěch Prokop.