58
  • 58 57:38
    2

FbC Hradec Králové - FK Slovan J.Hradec 19:2
branky: 1. Radim Kunart, 2. Filip Nerad, 6. Max Kuštan, 9. Filip Nerad, 11. Lukáš Ranný, 13. Filip Nerad, 14. Filip Nerad, 17. Vojtěch Nosek, 20. Karel Ponča, 23. Ondřej Koleník, 28. Lukáš Ranný, 32. Radim Kunart, 34. Ondřej Vykydal, 38. Ondřej Vykydal, 47. Max Kuštan, 48. Ondřej Vykydal, 53. Vojtěch Nosek, 56. Ondřej Koleník, 56. Michal Martinek - 8. David Vettermann, 51. David Vettermann; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 0:6; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 12 - Matěj Chalupa 21; po třetinách: 9:1, 5:0, 5:1
59:59 Komentář trenéra domacích Tomáše Pokorného: 'Soupeř přijel poražený už před zápasem a dle toho zápas vypadal. Jsem rád, že oproti předchozím zápasům jsme zvládli první třetinu a zápas odehráli bez výrazných výpadků. Soupeři děkuji a přeji šťastnou cestu domů.'
59:59 Komentář trenéra hostů: Od začátku zápasu byl soupeř střelecky aktivnější a dokázal proměnit 'skoro' každou střelu. Gratulujeme a děkujeme.
59:59 Střely v třetí třetině : domácí 16, hosté 5
59:45 Michal 'čelenka' Martínek zkoušel zoro,ale neúspěšně.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
57:49 Přesilovka 5v3.
57:38 Vyloučen hráč #30 Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
56:36 Vyloučen hráč #32 Jiří Šustr družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
55:59 Myslím, že Poky a Hegy by rádi viděli na kostce číslo 20.
55:38 GÓL FbC Hradec Králové ! 19:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #6 Max Kuštan (19:2)
55:27 GÓL FbC Hradec Králové ! 18:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #62 Ondřej Koleník, asistoval #23 Pavel Bartoš (18:2)
54:47 Vyloučen hráč #55 David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
54:05 Max se rozhodl proběhnout celé hřiště a málem se mu to povedlo.
53:00 Máme tady Davida Šimečka, který dokáže odhadnout Chalupovy pocity, jelikož včera dostal devatenáct kousků.
52:20 GÓL FbC Hradec Králové ! 17:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek bez asistence (17:2)
51:15 Vypadá to na comeback.
50:58 GÓL FK Slovan J.Hradec! 16:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #55 David Vettermann, asistoval #30 Jakub Jindra (16:2)
50:15 Martínek a jeho střela příklepem do ramena brankáře.
47:40 Další hat-trick v dnešním utkání. Vykydal se výborně zorientoval a sebral odražený míček a zametl.
47:12 GÓL FbC Hradec Králové ! 16:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #14 Ondřej Vykydal, asistoval #62 Ondřej Koleník (16:1)
46:37 Max Kuštan vstřelil gól a věnuje ho Vandě Vrběcké.Na toto byl i Matěj Chalupa krátký.
46:05 GÓL FbC Hradec Králové ! 15:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #6 Max Kuštan, asistoval #81 Michal Martinek (15:1)
46:01 Vesničan dobře využil flex florbalky, ale na místní fanynky už nezaflexil.
44:47 Těžký balón pro Bártu jenž rotoval (přes celé hřiště). Nikdy nevíte kam se to odrazí jako v hokeji že.
43:01 Zraněný hráč s č. 17 od hostí - naštěstí to vypadá vpořádku.
40:40 Čáp v prvním střídaní málem skóroval.
40:17 Poslední třetina před námi.
39:59 Střely v druhé třetině: domácí 11, hosté 4
39:15 Nerad nám zazvonil, ale do branky to nespadlo.
37:13 Vykydal o tyčku, jenž zazněla až k nám.Velmi dobře uplatňuje své zkušenosti s AWP.
37:05 GÓL FbC Hradec Králové ! 14:1
35:01 Vykouš nádherně překvapil i své trenéry jak se nádherně dostal do útočného pásma.
34:05 Ondřej Vykydal věnuje svůj gól Barunce a zároveň posílá pozdrav a sladkou pusu do Libišan. Nádherná to zadovka.
33:17 GÓL FbC Hradec Králové ! 13:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #14 Ondřej Vykydal, asistoval #8 David Rosulek (13:1)
33:10 Dneska to na nájezdy nevypadá.
31:15 Kunart natáhl a nechytatelně nad nohu.
31:05 GÓL FbC Hradec Králové ! 12:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #7 Petr Bartoš (12:1)
30:22 Sekyra! A pro HK tu máme 3. přesilovku.
29:59 Vyloučen hráč #14 Zdeněk Hromádka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
27:59 GÓL FbC Hradec Králové ! 11:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #17 Radim Kunart (11:1)
27:42 Čáp posílá pozdrav z postu náhradníka.
27:16 Hradec Králové výborně dnes kombinuje.
26:30 Vykouš vyzkoušel, ale Chalupa chytá.
25:40 Bááártič do jedné ruky!
24:52 Krása nasadil tvrdý hit.
22:51 Vesničan a jeho klasická vesničanovka tzv. tyčky taktika.
22:44 GÓL FbC Hradec Králové ! 10:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #62 Ondřej Koleník, asistoval #8 David Rosulek (10:1)
22:25 Koleník na zemi před brankářem - dobrý nátlak.
21:28 Dobré bloky v oslabení na straně hostujícího týmu.
20:24 Vyloučen hráč #30 Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
20:24 Druhá třetina je před námi uvidíme co trenéři předali svým svěřencům v kabině.
19:59 Střely v první třetině: domácí 13, hosté 5.
19:58 Michal Martínek asi včera navštívil Denoche jinak si jeho výkon nemůže vysvětlit.
19:34 GÓL FbC Hradec Králové ! 9:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #50 Karel Ponča, asistoval #7 Petr Bartoš (9:1)
18:25 Respekt pro hostující borce, že stále bojují.
16:53 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #6 Max Kuštan (8:1)
16:50 Zdravíme naše fanoušky - dneska dobře fungují.
15:48 Výborně vychytal Chalupa Matěj naše střelce.
14:12 Kunart uviděl příležitost a natáhl Nerad jenž se výborně postavil a tečoval tuto bombu.
13:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Filip Nerad, asistoval #17 Radim Kunart (7:1)
12:50 Nerad posílá brankáře hostujících do lobby a dává hat-trick gratulujeme.
12:30 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:1
12:10 Karel Ponča si přihrál s hračem hostujících number 27 a ten mu míček ochotně vrátil.
11:30 Klasicky sehraná přesilovka Krása na zadní klacek Rannýmu a ten skóroval do prázdné.
10:46 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #77 David Krása (5:1)
10:25 Vyloučen hráč #14 Zdeněk Hromádka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
10:25 Ve srovnání se včerejším zápasem mně přijde lepší souhra kluci by si dokázali přihrávat i se zavřenýma očima.
08:40 Jindřichův Hradec se z gólu z voleje nemohl radovat moc douho, protože Nerad zametal do prázdé po zadovce od Kunarta.
08:09 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:1
07:50 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #55 David Vettermann, asistoval #17 Filip Šimek (3:1)
07:05 Michal Martínek se teďka nečekaně vrátil do obrany.
05:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:0
04:15 Domácí kontrolují hru a jsou většinu času na míčku.
03:25 Martínek posunul na Noska a ten trefil rameno brankáře.
02:52 Brankář hostí pro dnešní zápas zvolil hokejovou masku.
01:40 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Filip Nerad, asistoval #44 Lukáš Ranný (2:0)
01:10 Zdravíme z Hradce Králové momentálně se nacházíme v Třebši. Začínám nám zápas mezi FbC Hradec Králové a FK Slovan Jindřichův Hradec. Ještě jsem to nesthil ani napsat a HK už se raduje z prvního gólu.
00:23 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart bez asistence (1:0)